تیلور سویفت خواننده معروف قصد دارد در ماه اکتبر آلبوم جدیدی منتشر کند. این آلبوم midnights نام دارد. تیلور ستاره معروف ۳۲ ساله است که در جشنواره جوایز سالانه موسیقی برترین و بهترین افتخار را کسب کرد. او در این جشنواره سخنرانی کرد و درباره آلبوم جدیدش که از دهمین آلبوم او می‌باشد خبر داد و گفت: 

من به چیزی که ساخته ایم همراه هم بسیار افتخار میکنم و به شما مفتخرم. من کاملا میدانم، در هر ثانیه از این لحظه، اگر که شما همراه من و در کنارم نبودید نمی‌توانستم این فیلم کوتاهم را بسازم. خانم سویفت در این جشنواره موفق شد که جایزه بهترین ویدیو سال را برای خود بگیرد. این جایزه مربوط به آهنگ all too well بود‌. این خواننده در رابطه با آلبوم شوکه کننده اش میگوید: من نمیتوانم دوباره این آلبوم را ضبط کنم. من تصمیم  خود را گرفته بودم ولی نمیدونستم که شما آنقدر خوب و سخاوتمند باشید و این نظر را به من بدهید. من فکر میکردم که آلبوم من به مدت کمی سرگرم کننده باشد. خبر خوبی که دارم این است که این آلبوم در ۲۱ اکتبر منتشر میشود. منتظر خبر ها باشید چون من در نیمه شب بیشتر با شما صحبت میکنم.

 

آلبوم ۱۳ آهنگ تیلور سویفت همه را شوکه کرد

برخلاف گفته این خواننده سایت رسمی او از کار افتاد. این کار باعث شد که رسانه های اجتماعی عنوان و جلد آلبوم را که دارای ۱۳ آهنگ بود به اشتراک بگذارند. نام این آلبوم معروف داستان های شب بیخوابی پراکنده در سراسر زندگی من است. 

 

عنوان آلبوم معروف تیلور سویفت

این خواننده درمورد این آلبوم میگوید: این کار از موسیقی هایی است که من آنها را در نیمه شب نوشته ابو سفری که در میان وحشت و رویاهای شیرین داریم. برای همه که با شیاطین مواجه می‌شدیم، می‌چرخیدیم، پرتاب میکردیم و شاید هم انتخاب می کردیم که فانوس ها را روشن نگه داریم. ما این کار را به این امید انجام می‌دادیم که ساعت به دوازده برسد و ما خودمان را ببینیم. 

 

 

موفقیت تیلور در به دست آوردن رکورد بیتلز

در سال گذشته تیلور موفق شد که دو آلبوم از آلبوم های قبلی خود را ضبط کند. نام این دو آلبوم بی ترس و قرمز بود. بعد از اینکه اسکوتر راوندی لیبل سابق موسیقی تیلور را در سال ۲۰۱۹ برید و با آن همراه شد برای ضبط کاتالوگ، تیلور این پروژه را شروع کرد تا بتواند دوباره مالک این پروژه شود‌. تیلور خواننده محبوب ۳۲ ساله این فروش خود را در گذشته به بدترین سناریو خود تبدیل کرده بود. تیلور براون را زورگویی در نقض مدیر سابق کانیه وست و جاستین بیبر متهم کرده بود. 

 

رکورد تیلور سویفت در سریعترین انباشت آلبوم 

در سال گذشته تیلور که از ستارگان معروف دنیای هالیوود است رکورد پنجاه ساله بیتلز را شکست‌. این رکورد مربوط به سریعترین انباشت سه آلبوم بود در بریتانیا. بدون شک تیلور این رکورد را در مدت ۲۵۹ روز رتبه اول در بریتانیا کسب کرد و این کار او باعث شد رکورد گروه بیتلز شکسته شود. آن ها این رکورد را از سال ۱۹۶۵ تا سال ۱۹۶۶ ثبت کرده بودند. 

این بمب رکورد تیلور سویفت باعث شد که خبرگزاری های معتبر همه آن را اعلام کنند. این خبر در سایت های مثل اخبار روز ایران نیز اعلام شد.

موفقیت جدید تیلور سویفت در این البوم باعث نظرات عظیمی کاربران شد. سلبریتی ها نیز از موفقیت این ستاره هالیوود تعجب کرده اند. رکورد تیلور باعث شده است که طرفدارانش او بسیار خوشحال باشند. آلبوم جدید تیلور نیز از زیباترین آهنگ های او است که طرفداران فراوانی جذب کرده است‌. لطفاً در دنبال کردن اخبار سلبریتی ها با ما همراه باشید. منتظر نظرات شما هستیم. سپاس از مطالعه شما.

5 / 5. 1