رونالدو ستاره‌ فوتبال جهان مدتی است که به فعالیت‌های خارج از زمین فوتبال اهمیت ویژه‌ای می‌دهد. هم اکنون بیزینس جدیدی رونالدو افتتاح مرکز کاشت مو در اسپانیا است. این ستاره پرتغالی همچنان به درآمد زایی در حیطه خارج از فوتبال اهمیت می‌دهد.

افتتاح کلینیک کاشت مو

کریس هم اکنون مشغول فعالیت‌‌ های غیر فوتبالی است‌. رونالدو این مرکز را در شهر ماربیای اسپانیا تاسیس کرد. این ستاره فوتبال نام مرکز خود را اینسپاریا گذاشته است‌.

کار جدید اقتصادی رونالدو ۸۵ میلیون پوند ارزش دارد. کریس رونالدو برای افتتاح اولین شعبه از کلینیک کاشت موی خود در سال ۲۰۱۹ در شهر مادرید با پائولو راموس بنیانگذار کلینیک همکاری کرد. دومین شعبه از کلینیک رونالدو در اسپانیا هنگامی صورت گرفت که بیشتر از ده شعبه از آن را در پرتغال افتتاح کرده بود. شعبه‌های کلینیک رونالدو به  بیشتر از ۴۵ هزار مشتری خدمات ارائه‌ کردند. کریس رونالدو ستاره ۳۷ ساله مالک بیشتر کلینیک های کاشت موی اینسپاریای مادرید است. شعبه جدید او هم اکنون ۶ هزار مشتری دارد. کلینیک های کریس بیشتر از ۱۰۰ پرسنل دارند. همچنین در هر کلینیک ۱۵ واحد عملیاتی موجود دارد. جدیدترین کلینیک رونالدو در شهر ماریسا از بزرگترین و بروزترین کلینیک های کاشت مو است. هزینه‌ی کاشت در هر کلینیک از ۴ هزار تا ۷ هزار پوند می‌باشد.

 

فعالیت غیر فوتبالی کریس رونالدو

شاید فکر کنید رونالدو فقط فعالیتی در حیطه فوتبال دارد. اما اشتباه کنید علاوه بر هزاران کلینیک کاشت موی تخصصی او در صنف هایی مانند تولید پوشاک، تاسیس هتل‌های زنجیره ای و بسیار بسیار فعالیت های دیگر اقتصادی نقش دارد.

کریستین در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۹ درباره انگیزه خود از تاسیس کلینیک کاشت مو گفت: کچلی در سراسر دنیا بخصوص اروپا یک مشکل بزرگ است. ما به مردم در ارتقا اعتماد به نفسشان کمک میکنیم. نباید آن‌ها از مراجعه به ما خجالت زده باشند. هر کس دوست دارد خوش چهره باشد و خودم نیز یک نمونه بارز از آن هستم. به همین دلیل زمانی که پائولو راموس درباره این پروژه با من گفت و گو کرد فورا متوجه شدم که این چیز خاصی است. من میخواهم به اسپانیایی ها و اقتصاد کشور اسپانیا کمک بکنم.

 

کلینیک‌های رونالدو در اسپانیا

کریس هم اکنون دو کلینیک در اسپانیا دارد. یکی از آن‌ها در شهر مادرید و کلینیک دیگر در تفریحگاهی به نام کاستا دل سول در شهر ماربیا است. شرکت اینسپریا همکار رونالدو در تجارت پروژه کاشت مو است. این شرکت اعلام کرد ماه آینده در سواحل شرعی کلینیک جدید افتتاح می‌شود. این کلینیک توسط شریک کریس رونالدو و پائولو راموس مدیر عامل شرکت اینسپریا تاسیسی می‌شود. برای تاسیس این مکان حدود ۲ میلیون هزینه شده است. این کلینیک جدید دارای ۴ اتاق درمان مویرگی و ۱۲ اتاق پیوند است. آقای راموس درباره تجارت خود با رونالدو و گسترش آن می‌گوید. افتتاحیه این کلینیک والنسیا نقطه عطفی برای رهبر اسپانیا است و باعث گسترش تعهد ما در صنعت پزشکی مو می‌شود. این واکنش‌ها توسط معماران اینسپریا و زیر نظر آن‌ها طراحی و ساخته شده است و ما به نتیجه حاصل از آن می‌بالیم.

اینسپریا هم اکنون دارای چندین کلینیک در پرتغال است. می‌توان به دو کلینیک در پورتو اشاره کرد. انتظار می‌رود که بیشتر از ۹۰ کارمند در کلینیک والنسیا مستقر شوند.

 

روز به روز  مردم در سراسر جهان با مشکل ریزش مو و کم حجم شدن موی سر روبه رو می‌شوند. افتتاح کلینیک کاشت موی تخصصی توسط کریس رونالدو بازیکن جوان و موفق فوتبالیست این امکان را می‌دهد که مردم اعتماد به نفس خود را تقویت کنند. کریس رونالدو یا اینکه جوان است و سنی کمتر از اکثر میلیاردرهای جهان دارد اما بسیار موفق است. این ستاره پرتغالی هم در عرصه فوتبال وهم تجارت و اقتصاد می‌درخشد. ممنون از شما.

5 / 5. 1