وقتی مردم خسته می شوند کارهای احمقانه ای مانند اختراع سرگرمی های مسخره و احمقانه انجام می دهند. دراینجا تعدادی از احمقانه ترین سرگرمی های جهان را مشاهده می کنید. برخی از آن ها توسط اکثر مردم به عنوان عجیب و غریب یا حتی کاملاً مضحک در نظر گرفته می شوند. رویدادهایی مانند ESPN که مسابقه خوردن هات داگ  را در تلویزیون پخش کرد و کرلینگ، یک نوع بازی که به نوعی به ورزش المپیک تبدیل شد. با این حال، هر چقدر هم که چپاندن ده‌ها هات داگ در گلو احمقانه به نظر برسد، سرگرمی هایی از سرتاسر جهان وجود دارند که باعث می‌شوند یک رویداد مهم به اندازه مسابقه جام جهانی فوتبال معنادار به نظر برسد.

 

مسابقه حمل همسر در سونکاجاروی فنلاند

نام‌های تایستو میتینن و کریستینا هاپانن در تایلند احتمالاً به اندازه لابرون جیمز و دواین وید در ایالات متحده مشهور هستند. آیا آنها ورزشکاران حرفه‌ای در سطح جهانی هستند؟ نه. آیا آنها مدال طلای المپیک دارند؟ نه اصلا. با این حال، تایستو و کریستینا چیزی دارند که این دو ستاره بسکتبال فاقد آن هستند. مدال طلا در مسابقات جهانی حمل همسر. هدف این است که مردان زنان را (با وجود نام مسابقه، حتما لازم نیست که‌دو نفر ازدواج کرده باشند) از طریق مسیری متشکل از ماسه، گل و آب حمل می کنند. برنده این رویداد به اندازه ی  وزن شریک زندگی خود  آبجو هدیه می گیرد!

 

مسابقه غلتاندن پنیر در کوپرز هیل در گلاسترشایر انگلستان

مسابقه ی پنیر نوردی واقعا ساده اما کاملاً مسخره است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که واقعاً مست شوید ، و نقشی احمقانه را بازی کنید. پنیر دایانا اسمارت (که گرد است) را در پایین تپه کوپر پرتاب و سپس آن را تعقیب کنید. بین پیت های گینس و شیب تپه، شرکت کنندگان معمولاً به همراه پنیر غلت می زنند که اغلب منجر به یک سری آسیب های جزئی می شود. در سال 2009، ESPN در واقع تصاویری از این رویداد را پخش کرد.

 

مسابقات قهرمانی پرتاب مدفوع گاو بیور اوکلاهما

نصیحتی به همه شهرداران شهرهای پادونک در سراسر ایالات متحده: اگر می‌خواهید در  شهر شهرت پیدا کنید، ورزشی را بیابید که به طرز شگفت‌انگیزی احمقانه است، آن را تا جایی به همه عرضه کنید که شهر شما با آن ورزش سازگار شود. به بیور، اوکلاهما، پایتخت پرتاب مدفوع گاو در جهان خوش آمدید. هر سال مردم از سراسر جهان برای تماشا و شرکت در مسابقات قهرمانی پرتاب مدفوع گاو به این شهر با بیش از 1500 ساکن سفر می کنند. هدف این است که یک تکه خشک شده از فضولات گاو را تا آنجا که ممکن است پرتاب کنید. در 8 ژوئیه 1994، CBS This Morningگزارش این  برنامه در این شهر کوچک را نشان داد. در طول پخش، پائولا زان یک  مدفوع گاوی را به سمت میزبان مشترکش پرتاب کرد که صورت او کثیف کرد.

 

مسابقات ساق پا در یورکشایر انگلستان

یکی دیگه از سرگرمی های مسخره مسابقات ساق پاست! برای شرکت در Ferret Legging باید کاملاً دیوانه باشید. این مسابقه شامل یک فرت بسیار عصبانی با دندان های بسیار تیز است. شرکت کنندگان شلوار خود را از مچ پا می بندند، دو تا از فرت های خشمگین را در داخل می اندازند ( پوشیدن لباس زیر ممنوع است)، سپس کمربندهای خود را می بندند تا فرت ها نتوانند فرار کنند. شرکت کننده ای که بیشترین دوام را داشته باشد برنده می شود. برای اینکه به مسخره بودن این بازی اضافه شود، داوران در واقع شرکت کنندگان را بررسی می کنند تا از هوشیاری آنها مطمئن شوند. مردانی که متاهل هستند باید برگه های اجازه از همسر خود ارائه دهند. این رویداد به قدری محبوب است که جشنواره سلتیک در ریچموند ویرجینیا این مسابقه را به عنوان یکی از رویدادهای سالانه خودش قرار داده است.

 

مسابقه لگد زدن به ساق پا در گلوسسترشر

مثل اینکه تعقیب یک تکه پنیر از تپه شیب دار به اندازه کافی دیوانه کننده نبود، در  گلاسترشایر نوعی سرگرمی احمقانه وجود دارد که مردم به طور  مکرر به یکدیگر در زیر زانو لگد می زنند  تا زمانی که کسی به زمین بیفتد. این برای آن ها سرگرم کننده است. آنها نه تنها این روش ضرب و شتم را یک ورزش می دانند، بلکه برخی از افراد احمق تصمیم گرفتند طوماری راه اندازی کنند تا لگد زدن به پا را به ورزش المپیک تبدیل کنند.

 

سرگرمی های مسخره با مسابقه ی کرم جذاب

به دلایلی فراتر از درک در واقع ورزشی به نام Worm Charming وجود دارد. در حالی که مسابقات بزرگ در فلوریدا برگزار می شود، مسابقات جهانی در ولاستون انگلستان برگزار می شود. با تماشای خشک شدن رنگ و رشد علف، هدف این است که با استفاده از آب و ارتعاش خاک، کرم ها را از زمین جذب کنید. حفاری زمین در این بازی ممنوع است، اگرچه مصرف کافئین فراوان برای انجام این بازی احمقانه توصیه می شود!

5 / 5. 1