کلارنس سیدورف پس از آموختن معانی فراوان اسلام از همسرش سوفیا مکرماتی به اسلام گروید!

به گزارش Arabian Business، کلارنس سیدورف و سوفیا مکرماتی دو سال پیش ازدواج کردند. کلارنس سیدورف در جریان ازدواجش از سوفیا مکرماتی چیزهای زیادی درباره اسلام آموخت.

سوفیا مکرماتی اگرچه در کانادا به دنیا آمده اما معلوم می شود که خون ایرانی دارد. بنابراین، سوفیا مکرماتی از کودکی اسلام را پذیرفت.

آموختن اسلام از دوران کودکی باعث شد تا سوفیا مکرماتی آموزه های دینی خود را به درستی اجرا کند.  در پایان سوفیا مکرماتی همسرش کلارنس سیدورف را تبدیل به یک مسلمان کرد.

کلارنس سیدورف، اسطوره فوتبال هلند، فاش کرد که اکنون مسلمانی فداکار است. هافبک سابق آث میلان پس از ازدواج با سوفیا مکرماتی بانوی ایرانی در اینستاگرام، تغییر مذهب خود را اعلام کرد. به گفته این فوتبالیست افسانه ای هلندی، او از سوی همسرش الهام گرفته تا از مسیحیت به اسلام گرویده است.

سوفیا مکرماتی در حساب اینستاگرام خود نوشت: “خیلی خوشحال و مفتخرم که بخشی از این لحظه خاص و زیبا هستم، عشق من @clarenceseedorf به یک خانواده مسلمان ملحق شد. خوش آمدی و امیدوارم همچنان برکت داشته باشی و الهام بخش جهان باشی.  دوستت دارم.”  ، @sophiamakramati_.

پیش از این، کلارنس سیدورف از سوفیا مکرماتی تشکر کرده بود. او اعلام کرد که به لطف سوفیا بود که تصمیم گرفت مسلمان شود.

سیدورف در پستی در اینستاگرام، تصویری از خود و همسرش سوفیا منتشر کرد، با این شرح: “یک تشکر ویژه از همه پیام‌های خوب در جشن پیوستن من به خانواده مسلمان. من خیلی خوشحالم. خوشحالم که به همه برادران و خواهران در سراسر جهان می پیوندم، به ویژه سوفیای دوست داشتنی ام، که معنای اسلام را عمیق تر به من آموخت.”

کلارنس کلاید سیدورف یک بازیکن فوتبال و مربی بازنشسته اهل هلند است. او پس از 22 سال فعالیت حرفه ای فوتبال، در سال 2014 مربی فوتبال شد.

سیدورف اصالتا اهل سورینام است و زمانی که دو ساله بود به فلوولند نقل مکان کرد. او در خانواده ای فوتبال دوست بزرگ شد و از جوانی شروع به ورزش کرد. در سن شش سالگی، قبل از پیوستن به آکادمی جوانان آژاکس، برای تیم های آماتور محلی خود VV AS ’80 و Real Almere بازی کرد. این هافبک تهاجمی کاریزماتیک پس از آن در سال 1992 کار خود را در آژاکس آغاز کرد.

در سال 1995، او به ایتالیا سفر کرد تا برای تیم سری آ سمپدوریا بازی کند. او پس از گذراندن یک فصل در آنجا، در سال 1996 به رئال مادرید رفت و به سرعت خود را به عنوان یک بازیکن کلیدی در فهرست معرفی کرد. او سه فصل را در آنجا گذراند و سپس به ایتالیا بازگشت و در اینترمیلان و ای.سی میلان بازی کرد. او دوران حرفه ای خود را در باشگاه برزیلی بوتافوگو به پایان رساند.

او به عنوان مربی به تیم های ای.سی میلان، شنژن، دپورتیوو د لاکرونیا و تیم ملی فوتبال کامرون پیوسته است.

سیدورف در کل دوران حرفه ای خود از سال 1992 بیش از 800 بازی انجام داد. او در سال 2014 با باشگاه برزیلی بوتافوگو بازنشسته شد.

این بازیکن 45 ساله سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا – با آژاکس، رئال مادرید و آث میلان، به عنوان اولین بازیکن تاریخ این رقابت ها به دست آورده است.

2.3 / 5. 3