جام جهانی فوتبال 2022 در 20 نوامبر آغاز می شود. این سه آلت کوین به روش های مختلفی با این رویداد مرتبط هستند و در نتیجه می توانند دستاوردهایی را تجربه کنند.

قیمت CHZ پس از واگرایی افزایش یافت

قیمت CHZ از 25 آگوست در داخل یک گوه صعودی و گسترده معامله می شود. در 9 نوامبر، در خط حمایت از الگوی جهش کرد و روز بعد یک شمعدان فراگیر صعودی ایجاد کرد.

کل حرکت از زمان پایین‌ترین قیمت ژوئن، شبیه یک تکانه صعودی تکمیل شده به نظر می‌رسد که با یک اصلاح ثابت نامنظم همراه است. اگر شمارش صحیح باشد، قیمت Chiliz ناحیه مقاومت 0.28 دلار را مجدداً آزمایش می کند و شکسته می شود.

این احتمال نیز توسط واگرایی صعودی در RSI روزانه (خط سبز) پشتیبانی می شود.

با این حال، سقوط به زیر 0.145 دلار به پایین‌تر از موج C، این پیش‌بینی صعودی قیمت CHZ را باطل می‌کند.  در این صورت، پایین ترین سطح سالانه جدید قابل انتظار خواهد بود.

‏Chiliz (CHZ) یک توکن بلاک چین است که توکن و جامعه طرفداران مبتنی بر بلاک چین Socios را هدایت می کند. به عنوان یک توکن ERC-20، CHZ بر روی بلاک چین Chiliz مبتنی بر اتریوم کار می کند و کاربران را قادر می سازد در برنامه هواداران Chiliz Socios و بازار NFT شرکت کنند.  قیمت CHZ به صورت زنده در Binance به روز می شود.

‏ Chiliz یکی از اجزای عملکرد Socios است که به طرفداران اجازه می دهد NFT های صادر شده توسط افراد مشهور، ورزشکاران، اینفلوئنسرها و سرگرمی های مورد علاقه خود را خریداری کنند.  CHZ رمز اصلی اپلیکیشن Socios و تنها ارزی است که در این پلتفرم پذیرفته شده است.

هدف اصلی Socios ارائه فرصتی به کاربران برای تعامل و تعامل با ورزشکاران و افراد مشهور مورد علاقه خود است. به عنوان مثال، خرید NFT در Socios به دارندگان این امکان را می دهد تا سهم نمادین از نفوذ در تیم های ورزشی مورد علاقه خود را خریداری کنند.

 

قیمت آلت کوین CRO به زیر پشتیبانی (Support) می رسد

قیمت CRO از زمان رسیدن به بالاترین سطح 0.16 دلار در 1 آگوست در حال کاهش است. در ابتدا، به بالای منطقه حمایت افقی 0.10 دلار رسید، اما در 9 نوامبر از آن سقوط کرد. در 14 نوامبر به پایین ترین سطح خود یعنی 0.05 دلار رسید.

پایین ترین سطح در 1.61 اصلاح فیب خارجی در آخرین جهش ایجاد شد.

اگرچه خط روند واگرایی صعودی (خط سبز) هنوز دست نخورده است، این روند تنها زمانی می‌تواند صعودی در نظر گرفته شود که منطقه 0.10 دلاری بازیابی شود.

از آنجایی که Crypto یکی از حامیان اصلی جام جهانی است، باید دید که آیا این موضوع تاثیر مثبتی در قیمت CRO خواهد داشت یا خیر.

‏CRO توکن بومی بلاک چین است که توسط آزمایشگاه پروتکل CRO که با نام Crypto.com نیز شناخته می‌شود، طراحی شده است. این شرکتی است که یک برنامه مالی غیرمتمرکز و مبادله همه در یک ارائه می دهد. می‌توانید کریپتو بخرید و بفروشید، کریپتو خود را به اشتراک بگذارید و با آن درآمد کسب کنید، همه ارزهای دیجیتال خود را در یک کیف پول جمع‌آوری کنید و خیلی چیزهای دیگر.

 

قیمت WCI در پشتیبانی (Support) بالا می‌رود

جفت جام جهانی INU (WCI)/ETH از 16 اکتبر در داخل یک کانال موازی نزولی کاهش یافته است. چنین کانال هایی معمولاً دارای حرکات اصلاحی هستند، به این معنی که WCI انتظار شکست از آن را دارد.

در حال حاضر، WCI در تلاش است تا بالای وسط کانال حرکت کند. اگر موفقیت آمیز باشد، احتمال شکست را افزایش می دهد.

اگر شکست رخ دهد، اولین مقاومت در 0.000017 خواهد بود، در حالی که مقاومت بعدی در 0.000039 است که توسط اصلاح فیب خارجی 1.61 افت ایجاد می شود. در مقابل، کاهش زیر خط حمایت کانال، فرضیه صعودی را باطل می کند.

در حالی که WCI اسپانسر رسمی جام جهانی نیست، اما دارای یک پلت فرم شرط بندی است که می تواند برای این رویداد استفاده شود و توسط بازیکنان مشهور تایید شده است.

‏World Cup Inu  به عنوان اولین توکن با موضوع جام جهانی در ETH ظاهر شده است. رویدادی که میلیاردها نفر در سراسر جهان آن را دوست داشتند و می پرستند. WCI با ترکیب دو جفت از بزرگترین گرایش ها، Football و INU، رویکردی منحصر به فرد را اتخاذ می کند.

5 / 5. 1