رابطه جدید جرارد پیکه مدافع سابق بارسلونا

جرارد پیکه پس از این همه تهمت از آهنگ جدید شکیرا تصمیمی گرفت که تمام دنیا را به واکنش وادار می کند. تا به امروز، مدافع سابق بارسلونا رابطه جدید خود را در انظار عمومی به هیچ شکلی مطرح نکرده بود. روز چهارشنبه پس از انتشار عکسی با کلارا چیا مارتی، زنی که ظاهرا با او به شکیرا خیانت کرده بود، این موضوع تغییر کرد. پیکه یک سلفی با کلارا در حساب رسمی اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و بخش نظرات را باز گذاشت تا همه واکنش خود را نشان دهند. جوک های متنوعی به اشتراک گذاشته شد در حالی که بسیاری پیکه را به دلیل اهمیت ندادن به تهمت بیشتر تحسین کردند.

 

واکنش شکیرا

شکیرا هنوز به این تصویر پیکه واکنشی نشان نداده است. شکیرا خواننده کلمبیایی هنوز از موفقیت خود در Bizarrap لذت می برد که آهنگ شماره 1 تمام دوران را در پلتفرم Spotify از آن خود کرد. هنوز مشخص نیست که تا کنون چقدر درآمد داشته است، اما ما قطعاً در مورد میلیون ها یورو صحبت می کنیم. جرارد پیکه تمام تلاش خود را برای پاسخ به آهنگ دیس شکیرا انجام داده است، اما منابع او محدود است. تنها کاری که او می تواند انجام دهد این است که چانه خود را بالا ببرد و به دریافت تمام میم ها یا ترول کردن از این رسوایی ادامه دهد.  حضور کلارا چیا در پروفایل رسانه های اجتماعی خود برای او یک پیروزی محسوب می شود زیرا او به تایید جرارد پیکه نیاز داشت.

شاید شکیرا به این تایید رابطه آنها پاسخ ندهد، اما شاید از طریق آهنگ موفق دیگری این کار را انجام دهد. به خاطر داشته باشید که گزارش هایی از برنامه ریزی شکیرا برای انتشار یک تک آهنگ جدید در اواخر سال 2023 وجود دارد. هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه این آهنگ درباره چه چیزی خواهد بود وجود ندارد، اما با قضاوت در مورد سه آهنگ آخر او، احتمالاً درباره جرارد پیکه و کلارا چیا خواهد بود. در حال حاضر، تنها کاری که خواننده کلمبیایی می تواند انجام دهد این است که از غنایم جنگ علیه پیکه لذت ببرد و درآمد هایش را نقد کند. این فوتبالیست سابق همچنین به زندگی عادی خود با دوست دختر جدیدش ادامه خواهد داد تا جایی که ممکن است این کار را انجام دهد.

 

 

رابطه شکیرا و پیکه

این خواننده پاپ و دوست پسر قدیمی اش در بیانیه ای مشترک در 4 ژوئن 2022 جدایی خود را اعلام کردند.

این زوج با درخواست حفظ حریم خصوصی برای رفاه فرزندانشان که “حداکثر اولویت” آنهاست، گفتند: “ما متأسفیم که تایید می کنیم در حال جدایی هستیم.”

این زوج برای اولین بار در سال 2010 در مجموعه موزیک ویدیو “واکا واکا” ملاقات کردند. این موزیک آهنگ رسمی جام جهانی فوتبال 2010 بود که در آفریقای جنوبی برگزار شد و چندین فوتبالیست از جمله جرارد پیکه اسپانیایی در این ویدیو حضور داشتند. مدافع بارسلونا نظر شکیرا را به خود جلب کرد.

شکیرا در مصاحبه ای در سال 2020 گفت: “من طرفدار فوتبال نبودم، بنابراین نمی دانستم او کیست. وقتی ویدیو را دیدم، به این فکر کردم که “هوم، آن یکی خیلی بامزه است. و بعد یکی تصمیم گرفت ما را معرفی کند.”

پیکه نیز به همان اندازه مغشوش بود و در سال 2016 به تلویزیون 3 اسپانیا درباره برخورد آنها گفت.

او گفت: “همه چیز از زمانی شروع شد که ما با هم در آفریقای جنوبی بودیم و من به او نامه نوشتم. او قبلاً آنجا بود زیرا در مراسم افتتاحیه آواز خواند، و من از او پرسیدم که هوا چطور است. این یک سوال معمولی احمقانه است و پاسخ عادی این است که به من بگویید یک ژاکت بیاورم چون در آفریقای جنوبی زمستان است. اما او شروع کرد به من گفت که هوا چگونه است، و کار به جایی رسید که به او گفتم ما [تیم اسپانیا] باید به فینال جام جهانی برسیم تا دوباره او را ببینیم”

اسپانیا قهرمان جام جهانی 2010 شد و این زوج در سال 2011 رابطه خود را تایید کردند.

 

ژوئن 2010: شکیرا و جرارد پیکه سر صحنه موزیک ویدیوی ملاقات کردند

این زوج در سال 2010 زمانی که پیکه در موزیک ویدیوی شکیرا برای آهنگ رسمی جام جهانی در آفریقای جنوبی “Waka Waka” ظاهر شد، ملاقات کردند. این یک فیلم کوتاه بود، اما برای تأثیر ماندگار بر خواننده فوق ستاره و ایمان او کافی بود.

او در مصاحبه ای با ال در سال 2013 گفت: “فکر می کنم، اگر بتوانید وجود خدا را ثابت کنید، فقط از طریق عشق می توان آن را ثابت کرد. واقعاً سخت بود، زیرا من همیشه بسیار مذهبی بودم، و برای چند سال، شاید به این دلیل که عشق را آنطور که باید احساس نمی کردم، شروع کردم به فکر کردن که خدا وجود ندارد. ناگهان جرارد را ملاقات کردم و خورشید طلوع کرد.”

 

29 مارس 2011: شکیرا و جرارد پیکه رابطه خود را در رسانه های اجتماعی رسمی کردند

شکیرا و پیکه با تایید رابطه خود در شبکه های اجتماعی به همه شایعات پایان دادند. در عکسی که در توییتر و فیس بوک منتشر شده، مدافع بارسلونا در حالی که خواننده را از پشت در آغوش گرفته است، در کنار نوشته «Les presento a mi sol» (من به شما خورشید خود را تقدیم می کنم) دیده می شود.

 

می 2011: شکیرا و جرارد پیکه روی صحنه یک بوسه را به اشتراک گذاشتند

شکیرا در طول تور جهانی «خورشید بیرون می‌آید» در بارسلون، از پیکه با یک رقص بداهه پذیرایی کرد. این فوتبالیست و چند تن از هم تیمی هایش در بارسلونا روی صحنه آمدند تا چند حرکت خاص شکیرا را پس از پیروزی بر منچستریونایتد یاد بگیرند. قبل از اینکه باسن خود را بچرخانند، این زوج بوسه ای به اشتراک گذاشتند و در مقابل جمعیت پرشور یکدیگر را در آغوش گرفتند.

 

ژانویه 2012: شکیرا و جرارد پیکه برای اولین بار روی فرش قرمز ظاهر شدند

خواننده “Hips Don’t Lie” در حالی که پیکه را در مراسم اهدای جوایز توپ طلای فیفا در سال 2011 در سوئیس همراهی می کرد، با لباس قرمز حیرت زده شد. این زوج در حالی که خود را به مراسم می رساندند، لحظه ای به چشمان یکدیگر خیره شدند.

 

سپتامبر 2012: شکیرا فاش کرد که او و جرارد پیکه در انتظار اولین فرزندشان هستند

شکیرا از جشنواره موسیقی iHeartRadio 2012 به یک دلیل بسیار خوب کنار کشید. برنده جایزه گرمی اعلام کرد که او و پیکه در انتظار اولین فرزند خود هستند.

 

28 اوت 2014: شکیرا فاش کرد که او و جرارد پیکه در انتظار فرزند دوم خود هستند

در آگوست 2014، شکیرا در فیس بوک اعلام کرد که میلان یک برادر کوچک خواهد داشت.

 

نوامبر 2019: شکیرا در مورد رابطه خود با جرارد پیکه در دوران سختی صحبت کرد

شکیرا پس از خونریزی در تار صوتی راست خود در سال 2017 دچار یک حمله افسردگی شد. او از دست دادن صدای خود و ناتوانی در آواز خواندن را “غیرقابل تحمل” توصیف کرد. همچنین برقراری ارتباط با خانواده او را بسیار دشوار کرد و به پیکه اجازه داد او را در آسیب پذیرترین وضعیت خود ببیند.

 

فوریه 2022: شکیرا تنها دلیل دعوای خود و جرارد پیکه را فاش کرد

در Planet Weirdo با پادکست Holly H، شکیرا اعتراف کرد که او و فوتبالیست اسپانیایی اش به یک چیز توجه ندارند: وقت شناسی.

او خندید: “شوهر بیچاره، دوست پسرم، بابای عزیز، هر چه می خواهی صداش کن، باید اینقدر منتظر من باشد. از انتظار خسته شده است.”  زیرا زمان کلمبیا با زمان کاتالونیا، در اسپانیا یکسان نیست.

به عنوان یک ورزشکار، پیکه معمولاً به یک برنامه سختگیرانه و منظم پایبند است، در حالی که خواننده کلمبیایی بسیار انعطاف پذیرتر است.

او گفت: “ذهن او به این شکل است و ذهن من… از زمانی که او را ملاقات کردم بسیار وقت شناس تر شده ام. اما زمان هایی که ما در واقع دعوا می کنیم به این دلیل است که من دیر آمده ام و او منتظر است.”

 

4 ژوئن 2022: شکیرا و جرارد پیکه جدایی خود را اعلام کردند

پس از 11 سال زندگی مشترک، این زوج در بیانیه ای مشترک در 4 ژوئن 2022 جدایی خود را اعلام کردند.

در این بیانیه آمده است: “ما متأسفیم که تأیید می کنیم در حال جدایی هستیم. ما در این لحظه برای رفاه فرزندانمان که حداکثر اولویت ما هستند، حریم خصوصی می خواهیم. پیشاپیش از درک و احترام شما سپاسگزاریم.”

خبر جدایی شکیرا و پیکه پس از آن منتشر شد که شبکه خبری اسپانیایی ال پریودیکو گزارش داد که پیکه جدا از خواننده و فرزندانشان زندگی می کند.

 

سپتامبر 2022: شکیرا روزهای پس از جدایی از جرارد پیکه را “تاریک ترین ساعات زندگی خود” نامید.

شکیرا در مصاحبه ای با ال، برای اولین بار در مورد جدایی خود از پیکه صحبت کرد. این خواننده از دوران سوگواری به عنوان “تاریک ترین ساعات زندگی من” یاد کرد، اگرچه او اضافه کرد که موسیقی منبع نور بوده است.

او گفت: “من ساکت مانده ام و فقط سعی کردم همه چیز را پردازش کنم. صحبت کردن در مورد آن سخت است، به خصوص به این دلیل که هنوز در حال کنار آمدن با آن هستم، و به دلیل اینکه در معرض دید عموم هستم.”

شکیرا گفت که برای دو فرزندش که آنها را با پیکه شریک است به همان اندازه چالش برانگیز بوده است.

او توضیح داد: “من سعی کرده ام این وضعیت را در مقابل فرزندانم پنهان کنم. سعی می کنم این کار را انجام دهم و از آنها محافظت کنم، زیرا این ماموریت شماره یک من در زندگی است. اما بعد در مدرسه چیزهایی را از دوستان خود می شنوند یا با اخبار ناخوشایند مواجه می شوند و این فقط آنها را تحت تأثیر قرار می دهد.”

4.5 / 5. 14