رابطه جنجال برانگيز دی كاپريو و ايرينا شايك در فستيوال كوچلا

فستيوال موسيقي كوچلا، نه تنها برای موسیقی خود، بلکه برای زوج های جدید، اخبارهاي جنجالي به وجود مي آورد. پس از آشکار شدن دوباره عشق شاون مندز و کامیلا کابلو در جشنواره موسیقی، به نظر می رسد زوج دیگری هم وجود دارد که بازار اخبار جنجالي کوچلا را داغ کرده است. بر اساس گزارش ها، لئوناردو دی کاپریو در حال خوشگذرانی با ایرینا شایک دیده شده است. شایک قبلا با دوست لئو كه بازیگر است، بردلی کوپر رابطه داشته است و یک دختر از او نيز دارد. روز شنبه، 15 آوریل، بازیگر برنده اسکار، دي كاپريو، که به خاطر قرار ملاقات با زنان بسیار جوانتر از خودش مشهور است، تمام شب و در مهمانی با سوپر مدل روسی در کوچلا دیده شد. دی كاپريو و ایرینا شایک با هم در کارناوال نئون Levi and Tequila Don Julio دیده شدند، جایی که تا صبح یکشنبه آنجا را ترک نکردند. استلا مکسول، مدل و دوست دیرینه دی کاپریو، هم به به آن ها پیوسته بود. آخرین رابطه طولانی مدت شایک با بردلی کوپر بود. اين زوج دختری به نام لی د سین شیک کوپر دارند، كه ٦ ساله است، آن ها در سال 2019 از هم جدا شدند. با این حال، در سال 2022، شایعاتی مطرح شد که این دو پس از شرکت در تعطیلات خانوادگی، ظاهراً در تلاش برای باردار شدن برای فرزند دوم خود بوده اند.

به نظر نمی رسد که دی کاپریو از زمان جدایی اش از کامیلا مورونه، ۲۵ ساله، در آگوست ۲۰۲۲، در رابطه جدی بوده باشد. در پاييز، پيش تر گزارش شده بود، كه لئو با جیجی حدید نيز در ارتباط بوده است.

 

جشنواره موسیقی Coachella چیست؟

زمانی از سال است، که فصل جشنواره های تابستانی شروع می شود. جشنواره Coachella 2023 شما را در فضای منحصر به فرد موسیقی غرق می کند. Coachella به یکی از مهم ترین رویدادهای جشنواره در جهان تبدیل شده است. جشنواره کوچلا چیزی فراتر از موسیقی است. این جشنواره هم از نظر سبک زندگی و هم هنري، فستيوالي سبز و بازیافت محور است، همچنین آثار هنری بسیار با کیفیتی را در این مکان خواهید یافت و فرصتی برای ملاقات با هنرمندان بزرگ خواهید یافت. کوچلا به طور رسمی جشنواره موسیقی و هنر دره کوچلا نامیده می شود و گاهی اوقات به عنوان جشنواره کوچلا هم شناخته می شود، یک جشنواره موسیقی و هنر سالانه است که در باشگاه پولو امپایر در ایندیو، کالیفرنیا، در دره کوچلا در صحرای کلرادو برگزار می شود. این شرکت توسط پل تولت و ریک ون سانتن در سال 1999 تاسیس شد و توسط Goldenvoice، یک شرکت تابعه از AEG Presents سازماندهی شد. در این رویداد هنرمندان موسیقی از بسیاری از ژانرهای موسیقی، از جمله راک، پاپ، ایندی، هیپ هاپ و موسیقی رقص الکترونیک و همچنین اینستالیشن ها و مجسمه های هنری حضور دارند. در سراسر محوطه، به طور مداوم موسیقی زنده برگزار مي شود.

 

قیمت بلیط های Coachella 2023 چقدر است؟

بلیت‌های جشنواره برای دو آخر هفته جداگانه فروخته می‌شوند و شما می‌توانید از بین انواع پاس‌هایی که توسط فروشنده ها ارائه می‌شود، یکی را انتخاب کنید.  بليت 3 روزه آخر هفته اول از 537 دلار شروع می شود و بليت 3 روزه آخر هفته دوم از 474 دلار شروع می شود. جشنواره امسال هم در همان محل قدیمی باشگاه پولو امپایر در ایندیو، کالیفرنیا، شهری کوچک در شهرستان ریورساید برگزار می شود. مکانی واقعا عالی برای اقامت، سرشار از مناظر دیدنی دره مانند است و می‌تواند مکانی عالی برای راه‌اندازی یک کمپینگ تفريحي کوچلا باشد.

 

روابط دی كاپريو

دی کاپریو پس از جدایی از دوست دختر پنج ساله اش، کامیلا مورونه، درست قبل از اینکه او 25 ساله شود، با تعداد زيادي از دختران جوان دیگر دیده شده است. در حالی که او به ندرت در مورد روابط خود اظهار نظر می کند، چه رسد به اینکه روی فرش قرمز با یکی دیگر از افراد مهم  راه برود، دی کاپریو ظاهراً از شهرت بدنام خود در رابطه با دوست دخترانش نگران نیست. با این وجود، با چنین تاریخچه وسیعی از قرار ملاقات ها ردیابی هر یک از خانم‌های لئو دشوار است. در حال حاضر شایعات این است که او مدل 19 ساله اسرائیلی، ادن پولانی را می بیند که به دنبال شایعه درگیری با جیجی حدید و جدایی از دیزی جونز و کامیلا مورونه ستاره است.

 

ایرینا شایک

به نظر می رسد هر شایعه ای مبنی بر ملاقات دوباره عاشقانه بین ایرینا شایک و بردلی کوپر پس از اینکه لئوناردو دی کاپریو در حال خوشگذرانی با او دیده شد، لغو خواهد شد. این مدل روسی اواخر شنبه تا اوایل یکشنبه با برنده اسکار در کارناوال نئونی پر ستاره کوچلا پارتي می کرد. همچنین استلا مکسول مدل، که دوست دیرینه دی کاپریو است، در این گروه حضور داشته است. کوپر نیز دوست صمیمی دی کاپریو است که در جشن تولد ستاره تایتانیک در نوامبر شرکت کرده بود و قبلاً در مصاحبه ای در سال 2012 در Cosmopolitan از او تمجید کرده بود.

5 / 5. 45