همسر ایرانی جان سینا قهرمان کشتی کج

جان سینا قهرمان سابق WWE (کشتی کج) در سال 2020 قبل از برگزاری جشن عروسی در ونکوور کانادا در سال 2022 در یک دفتر وکالت در تامپا فلوریدا با شای شریعت زاده ازدواج کرد.

بر اساس گواهی ازدواج به دست آمده، این کشتی گیر حرفه ای و بازیگر در 12 اکتبر 2020 در یک دفتر وکالت در تامپا، فلوریدا با دوست دخترش شی شریعت زاده، ازدواج کرد.

این زوج از مارس 2019 رابطه عاشقانه ای دارند. آنها سر صحنه فیلم سینمایی بازی با آتش جان سینا در سال 2019 ، که در کانادا، جایی که شریعت زاده زادگاهش است، فیلمبرداری شده است.

نزدیک به دو سال پس از عقد ازدواج، این زوج میزبان جشن عروسی خود در ونکوور، کانادا بودند.

جان سینا و شریعت زاده از زمان با هم بودن، کمتر با هم دیده شده اند. با این حال، آنها برای اولین نمایش فیلم Fast X در ماه مه 2023 به میدان رفتند. این بازیگر در حال بوسیدن گونه همسرش در طول این مراسم که در رم برگزار شد دیده شد.

 

 

همه چیزهایی که باید درباره شای شریعت زاده و رابطه او با قهرمان کشتی کج دنیا بدانید

  • او در ایران به دنیا آمد

سند ازدواج این زوج نشان می داد که شریعت زاده ساکن ونکوور است اما در ایران به دنیا آمده است.

 

  • او یک مهندس است

شریعت زاده در کانادا به عنوان مدیر محصول در Sonatype، یک شرکت نرم افزاری سازمانی، کار می کرد، شغلی که در دسامبر 2019 آغاز کرد.

طبق پروفایل لینکدین او، قبل از آن، او در Motorola Solutions کار می کرد و در مورد دوربین های حرارتی و سیستم های اینترکام ویدیویی تحقیق می کرد.

شریعت زاده از سال 2008 تا 2013 در دانشگاه بریتیش کلمبیا تحصیل کرد و مدرک لیسانس خود را در رشته مهندسی برق و الکترونیک گرفت.

علاقه او به این حرفه از سال‌ های جوانی‌ اش سرچشمه می‌ گیرد، زمانی که پروژه‌ ای که برادرش از دانشکده مهندسی به خانه آورده بود، علاقه او را برانگیخت.

او در مارس 2019 به شرکت تابعه موتورولا سولوشن Avigilon گفت: “من همیشه از ریاضیات و فیزیک لذت برده ام.”

شریعت زاده بر اساس لینکدین خود علاوه بر مهندسی، پیش از این به عنوان همکار فروش در Guess and La Vie En Rose کار کرده است.

 

  • او از مادرش الهام گرفته است

برادرش تنها عضو خانواده نیست که شریعت زاده او را تاثیرگذار می داند.مادرش که به عنوان جراح کار می کند، تاثیر مثبتی بر شریعت زاده گذاشته است.

او در روز جهانی زن گفت: “قوی ترین و سخت کوش ترین زنی که من می شناسم مادرم است. بزرگترین درسی که او به من آموخت این بود که مستقل باشم و برای چیزهایی که در زندگی می خواهم بجنگم.”

شریعت زاده افزود: “زمانی که در اوج کار خود بود، همه چیز را رها کرد تا خانواده اش را به کانادا منتقل کند تا آینده بهتری برای ما رقم بزند. او دلیلی است که من می جنگم تا بهترین نسخه خودم باشم، مهربان باشم و تا هرگز تسلیم نشویم.”

 

شای شریعت زاده در فضای مجازی

شریعت زاده نسبتا کمرنگ است و در شبکه های اجتماعی فعال نیست، که با خصوصیت این زوج هماهنگ است.

او سینا را در یک رستوران ملاقات کرد. سینا اولین بار زمانی متوجه شریعت زاده شد که او برای صرف شام با دوستانش در رستورانی در ونکوور بود. سینا گفت: “یک زن بود که من به او نگاه می کردم و نمی توانستم چشم از او بردارم.”

آنها اولین حضور فرش قرمز خود را در سال 2019 انجام دادند این زوج در اولین فرش قرمز مشترک خود در اکتبر 2019 برای اولین نمایش فیلم بازی با آتش سینا شرکت کردند که در زمان ملاقات با شریعت زاده مشغول فیلمبرداری بود.

این بازیگر با کت و شلوار آبی سرمه ای با دکمه های سفید و کراوات قرمز زیبا به نظر می رسید در حالی که شریعت زاده با یک لباس پولک دار نقره ای و مشکی خیره کننده بود.

سینا روی فرش قرمز به گفت: “این یک روز فوق العاده برای اولین نمایش فیلم است و من قرار ملاقات زیبایی داشتم. آنچه واقعاً در مورد این پروژه خاص است این است که، مهم نیست که در چه پروژه‌ هایی در آینده شرکت می‌ کنم، این یکی همیشه معنای خاصی خواهد داشت، زیرا باید از یک پروژه خاص فیلمبرداری کنم و با شخص خاصی ملاقات کنم.”

 

او اولین زنی است که سینا پس از نیکی بلا با او مرتبط شد! سینا و نامزد سابق نیکی بلا نامزدی خود را در آوریل 2018 تمام کردند ، درست چند هفته قبل از عروسی.

این زوج در بیانیه‌ای در توییتر بلا گفتند: “در حالی که این تصمیم دشوار بود، ما همچنان نسبت به یکدیگر عشق و احترام زیادی قائل هستیم.” این زوج شش سال با هم بودند.

5 / 5. 43