کایلی جنر یکی از جوان ترین زنان ثروتمند دنیاست که برند لوازم آرایشی بهداشتی او طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد.

کایلی جنر دختر کتلین جنر و کریس جنر است که در اوت 1997 متولد شد. کتلین جنر بازیگر تلویزیون بوده و پدرش برنده بازی های المپیک تابستانی در سال 1976 بود.

خانم جنر خواهر و برادران زیادی دارد. خواهر تنی او کندال جنر بوده و سه خواهر و یک برادر ناتنی هم از طرف مادری دارد. خواهران ناتنی مشهور کایلی؛ کورتنی، کیم و کلویی کارداشیان هستند.

خانم جنر و اخبار مربوط به او همیشه برای دنبال کننده های هنرمندان جذاب بوده است. یکی از جدید ترین اخبار درباره کایلی جنر، هدیه دوست پسرش به اوست!

دو روز پیش، تولد 25 سالگی کایلی جنر بود که این روز را در یک کشتی تفریحی و مجلل به ارزش 250 میلیون دلار جشن گرفت. جذاب ترین بخش ماجرا، کادوی تولد دوست پسر کایلی به او بود. ترویس اسکات دوست پسر کایلی جنر، یک کیف به قیمت 250 هزار دلار یا 14 میلیارد تومان به دوست دخترش هدیه داد.

اما تنها کیف گران قیمتی که کایلی در این جشن دریافت کرد، از طرف دوست پسرش نبود! مادر کایلی هم یک کیف بیرکین از برند هرمس به ارزش 140 هزار دلار به او هدیه داد که بسیار شیک و جذاب بود. علاوه بر این؛ هایلی یک کیف دیگر از برند هرمس از سوی مادرش هدیه گرفت.

کیف سفید برند هرمس یکی از خاص ترین و گران ترین کیف های این برند است. در واقع این کیف به شکل اولین مغازه برند هرمس طراحی شده و رنگ سفید به کار رفته در آن بسیار خاص و کمیاب است.

این کیف حدود 40 هزار دلار ارزش دارد ولی به دلیل منحصر به فرد بودن و خاص بودنش، حدود 300 هزار دلار ارزش گذاری می شود.

کیف بیرکین این برند محبوب و لوکس، از جنس چرم خاصی تهیه شده که ارزش بسیار بالایی دارد. در واقع خریداری این کیف نوعی سرمایه گذاری به شمار می رود و ارزشش به مرور بالاتر هم خواهد رفت.

خانم جنر و دوست پسرش ترویس اسکات یک دختر و یک پسر دارند و به نظر می رسد رابطه شان به خوبی پیش می رود. ترویس اسکات برای تولد کایلی، خانه مشترکشان را به زیباترین شکل گل آرایی کرده و یک گردنبند الماس به کایلی هدیه داده بود.

تولد مجلل و باشکوه کایلی جنر توجه بسیاری از مردم و خبرنگاران را به سوی خود جلب کرد و دوباره سر تیتر اخبار هنرمندان قرار گرفت.

عکس های تولد کایلی نشان می دهد که او از هدیه های خود بسیار هیجان زده است. او این شب رویایی را در یک کشتی لوکس تفریحی به همراه خواهرانش، مادر و دوست پسرش ترویس اسکات گذراند و عکس های این دورهمی خانوادگی را در اینستاگرام خود منتشر کرد.

خانم جنر یکی از افرادی است که فالوورهای زیادی در اینستاگرام دارد و توانسته به یکی از محبوب ترین سلبریتی های فعال در اینستاگرام تبدیل شود.

کایلی جنر که جوان ترین میلیونر خود ساخته دنیاست، هم اکنون حدود 900 میلیون دلار ثروت دارد و برند لوازم آرایشی او توانسته به یکی از محبوب ترین برندهای دنیا تبدیل شود.

کایلی جنر و خواهرش کندال جنر با هم یک برند لباس راه اندازی کردند و توانستند در این زمینه هم خوش بدرخشند. هر چند خواهرشان کیم کارداشیان همواره حواشی عجیب و غریب زیادی را رقم زده و گفته می شود که هنر خاصی ندارد؛ ولی کایلی و کندال افراد موفقی هستند.

خواهران جنر و کارداشیان در زمینه خیریه هم فعالیت دارند و توانستند با فروش لباس های دست دوم، به کودکان بیمارستان لس آنجلس کمک کنند.

5 / 5. 1