اگر تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه در اینستاگرام پول در بیاورید، تنها نیستید. این پلتفرم برای مدتی طولانی از درآمدزایی سازندگان اجتناب کرد، اما از زمانی که در سال 2020 به اشتراک گذاری درآمد تبلیغاتی را آغاز کرد، ویژگی های درآمدزایی بیشتری را معرفی کرد.

 آیا کاربران اینستاگرام پول می گیرند؟

 بله. این تبدیل به یک منبع درآمد قانونی اینستاگرام برای بسیاری از کاربران شده است و همه از میکرو اینفلوئنسرها گرفته تا ستاره های بزرگ وارد عمل می شوند. برای درک بهتر، The Rock در سال 2021 بیش از 1.5 میلیون دلار برای هر پست درآمد داشت.

 

چگونه شروع به کسب درآمد اینستاگرام کنید؟

مانند سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی، بیش از یک مسیر برای به دست آوردن پول نقد وجود دارد. 

 

  1. با برندها شریک شوید

 برندی را پیدا کنید که مناسب شما و محتوایتان باشد و پست‌های حمایت‌شده متناسب با برند ایجاد کنید. شما در مورد شرایط معامله مذاکره می کنید، بنابراین هرچه کانال شما قوی تر باشد و فالوورهای شما بیشتر درگیر باشند، دستمزد بالاتر خواهد رفت. به طور متوسط، یک میکرو اینفلوئنسر می تواند بین 250 تا 300 دلار برای یک پست حمایت شده درآمد کسب کند.

همکاری با برندها در حال حاضر بهترین راه برای کسب درآمد اینستاگرام است، اما این یک گزینه درآمد مستقیم نیست.

 

  1. نشان ها در جلسات لایو اینستاگرام

می‌توانید نشان‌ها را در طول جلسات لایو اینستاگرام فعال کنید. این ها توکن های کوچکی هستند که دنبال کنندگان شما می توانند برای حمایت مالی از شما بخرند، با افزایش 0.99 دلار، 1.99 دلار یا 4.99 دلار.  آنها در جلسه Live به عنوان قلب ظاهر می شوند که بسیار زیبا است. سازندگان 100٪ از درآمد نشان دریافت می کنند، منهای هر گونه مالیات مزاحم یا هزینه های خدمات.

نشان‌ها اساساً نکاتی هستند، به این معنی که بینندگان می‌توانند قدردانی خود را در طول یک جلسه زنده با چیزی بیش از کلمات نشان دهند. سقف 250 دلار برای هر بیننده در هر جلسه وجود دارد. برای طرفدارانی که می خواهند به شما با چیزی کوچک پاداش دهند، این عالی است.

 

  1. اجازه تبلیغات در ویدیوی اینستاگرام را بدهید

«تبلیغات ویدیویی» را فعال کنید و اجازه دهید تبلیغات در ویدیوهای شما در اینستاگرام پخش شود. اگر بخواهید این کار را انجام دهید، 55٪ از درآمد تبلیغاتی را دریافت خواهید کرد.

میزان درآمد شما بستگی به تعداد بازدیدهای شما دارد و ماهانه پرداخت می شود. همچنین یک شکل غیرفعال درآمد است، به این معنی که برای بدست آوردن آن پول نیازی به انجام کار اضافی ندارید

 

  1. باز کردن فروشگاه!

اگر چیزهایی برای فروش دارید، شروع کنید. با تبدیل به یک حساب تجاری و آپلود کاتالوگ محصول، می‌توانید دسترسی و جذابیت محصول یا خدمات خود را از طریق Insta افزایش دهید.

قبل از اینکه این گزینه وجود داشته باشد، سازندگان باید به صورت خارجی به کالای خود پیوند می‌دادند، چه در بیو و چه در پست‌هایشان. قرار دادن محصولات خود در خرید اینستاگرام، دسترسی فالوورهای فعلی شما را در کنار طرفداران جدید آسان‌تر می‌کند.

شما می توانید فروشگاه آنلاین شاپ اینستاگرام خود را نیز در محتوای خود ادغام کنید. به عنوان مثال، اگر کلاه می فروشید، در پست بعدی خود از آن کلاه استفاده کنید. بدیهی است که عالی به نظر خواهید رسید و وقتی مردم تعجب می کنند که کجا می توانند یک کلاه بخرند، بر روی برچسبی که کلاه اختصاص داده اید ضربه می زنند و آنها را مستقیماً به صفحه محصول در فروشگاه اینستاگرام شما پیوند می دهد.

 

  1. رسیدن به نقاط عطف جدید و دریافت جوایز

‏«Gram» چند راه خوب برای ایجاد انگیزه در تولیدکنندگان محتوا در قالب پاداش ارائه کرده است. به عنوان مثال، وقتی تبلیغات را در ویدیوی اینستاگرام فعال می کنید، یک جایزه یک بار دریافت می کنید.

جوایز Reels Play نیز زمانی در دسترس می‌شوند که اینستاگرام شما تعداد بازدید را دریافت کنند. پس از فعال‌سازی، 30 روز فرصت دارید تا در حلقه‌هایی که خودتان انتخاب کرده‌اید، بازدیدها را جمع‌آوری کنید: هر چه تعداد بازدیدها بیشتر باشد، پول بیشتری خواهید داشت. آستانه‌های پرداخت شخصی‌سازی شده‌اند و یکی از سازندگان ادعا می‌کند که برای دریافت 35000 دلار به 359 میلیون بازدید نیاز دارد.

 

5 / 5. 1