مدتی پیش شایعه رابطه هری استایلز و اولیویا وایلد در رسانه ها پخش شد. البته این دو نفر ابتدا این رابطه را تایید نکردند اما بعد ها به گزارش رسانه ها و خبرنگاران رابطه این دو زوج را تایید کردند. البته ناگفته نماند که هری از این موضوع و افشا رابطه اش با الیویا بسیار ناراحت بود‌. این دو نفر در مراسم عروسی یکی از دوستان نزدیکشان باهم هم صحبت و سپس دوست شدند‌‌ به گزارش یک نشریه آن ها چند هفته است که باهم قرار میگذارند.

رقص اولیویا در کنسرت هری استایلز

با اینکه همه رابطه این دو شخص جوان را شایعه ای بیش نمی دانستند اما در کنسرت تورنتو هری استایلز که بسیار شلوغ و هیجانی بود  الیویا وایلد دیده شد. هر دویشان بسیار خوشحال بودن و الیویا با ظاهر و پیراهن تابستانی ساده ای مشغول شادی و رقصیدن بود.

هری استایلز  که از فاش شدن رابطه اش با الیویا ناراحت بود به دنبال کسی است که رابطه آن ها را فاش کرده است. بعضی ها میگویند شروع ارتباط این دو نفر در فیلم don’t worry darling بوده است. در این فیلم هری استایلز نقش آفرینی کرده است و الیویا در این فیلم کارگردان بوده است. بعضی ها نیز میگویند که هری به یکی از نامزد های مراسم Grammy 2021 دعوت شد و او از الیویا دعوت کرد تا پاراتنرش شود. الیویا بازگیر 36 ساله نیز همراه او رفت ولی هنوز آن ها نسبت به خبرات واکنشی نشان نداده اند‌.

رابطه استایلز و وایلد هم اکنون قوی ادامه دارد. منبع های خبرگزاری اعلام کردند که رابطه آن ها بسیار جدی و واقعی به نظر می‌رسد و گویا الیویا بسیار از این رابطه راضی و خوشحال است. با اینکه وایلد و سودیکیس باهم ارتباط صمیمی داشتند اما بعد از نه ماه همدیگر را ترک کردند‌. هم اکنون هری و الیویا زوج هستند. برخی تصور میکنند که هری و الیویا محبوبیت خود را با این رابطه از دست میدهند برخی نیز بر این باورند که آن ها در کنار هم زیباتر به نظر می‌رسند.

 

زندگی کردن هری استایلز و الیویا وایلد

بعد از تایید رابطه این دو سلبریتی 28 و 36 ساله تصاویری از رسانه ها به چشم می آید‌. در این تصویر هری و الیویا باهم یک چمدان را به خانه هری استایلز می‌بردند. البته خانه استایلز در شهر لس آنجلس است. کمی بعد از انتشار این تصویر آن دو در montecito  که در کالیفرنیا است در حال رانندگی و گذراندن وقت باهم بودند. هری در فیلم نگران نباش الیویا نقش آفرینی میکند.  در واقع این فیلم نگران نباش عزیزم بود که باعث نزدیکی آن ها به هم شد. رسانه ها چندین بار اعلام کرده اند که الیویا زیاد به خانه هری می رود.

پست الیویا در مورد هری

الیویا در طی پستی در اینستاگرام عکسی سیاه سفید از هری استایلز دوست پسر جدیدش منتشر کرد و طی تقدیر از او نوشت:  اکثر بازیگران مرد حاضر نیستند در فیلم هایی که کارگردان زن دارند نقش آفرینی کنند. پیدا کردن مرد هایی که اینکار را انجام میدهند سخت است. هری از این کار بسیار لذت میبرد و حتی یک اجرای خوب با عنوان آلیس انجام میدهد و همچنین هری به صحنه انسانیت را تزریق میکند. با اینکه مجبور نبود به فیلم بیاید اما با فروتنی این پیشنهاد را پذیرفت.

الویا و هری روز های زیادی را با هم سپری میکنند و همدیگر را بسیار خوب شناخته اند. البته الیویا نمی گذارد که رابطه عاشقانه اش با هری صدمه ای به حرفه اش بزند. هری و الیویا در رابطه خود تعادل را حفظ میکنند. با اینکه حواشی زیادی در مورد رابطه این دو وجود دارد اما آن دو با خوشحال اند. در دنبال کردن اخبار سلبریتی ها با ما همراه باشید.

0 / 5. 0