در یک بازی کامپیوتری، محیطی زیبا و سه بعدی مانند خانه ها، درختان، بازارها و همه اشیایی که در اطراف می بینیم وجود دارد.

یک شخصیت در کنترل ماست و به او دستور می دهیم که هر کاری می خواهیم برای ما انجام دهد و اساساً نسخه دیجیتال یا روح ما در داخل محیط بازی است. و یک کدگذاری ساده بین ذهن ما و نسخه دیجیتالی ما نوشته شده است که دستورات را بین شخص واقعی و شخص دیجیتالی منتقل می کند.

پس با در نظر گرفتن این موضوع، اگر بتوانیم این روحیه یا طرز فکر عملیاتی خود را در هر محیط دیجیتالی پیاده سازی و نمایش دهیم، پس نباید هیچ محدودیتی برای حضور آنلاین ما در هر محیطی وجود داشته باشد.

این توانایی که مجموعه ی همکاری هنر، مهندسی و عملیات کدنویسی است، آینده تمام دنیا خواهد بود، چه از نظر اقتصادی، چه اجتماعی و علمی، دیر یا زود همه چیز به یک بازی رایانه ای تبدیل می شود.

در حال حاضر، وقتی از فروشگاه آنلاین آمازون خرید می کنیم، اساساً یک بازی رایانه ای اجرا می کنیم که شخصیت اصلی آن ما هستیم و در یک مکان یا محیط بازی به نام آمازون، کدهای جستجو و خرید یک کلمه کلیدی را اجرا می کنید.

در مورد کلاس های آنلاین، وضعیت مانند این است که ذهن و روح واقعی خود را برای مطالعه به مکانی دور از بدن واقعی خود بفرستیم.

به زودی تمامی کسب و کارها، مشاغل و فناوری ها به یک بازی تعاملی پیشرفته بین کاربر و محیط تبدیل خواهند شد و باید از امروز برای این تغییر بزرگ آماده باشیم.

 

دنیای بازی های کامپیوتری

دنیای بازی های رایانه ای (CGW) یک مجله بازیهای رایانه ای آمریکایی بود که بین سال های 1981 و 2006 منتشر شد. یکی از معدود مجلات آن دوران که از سقوط بازی های ویدیویی در سال 1983 جان سالم به در برد، در سال 1993 به زیف دیویس فروخته شد. در دهه 1990 بسیار گسترش یافت و به یکی از بزرگترین مجلات اختصاصی بازیهای ویدیویی تبدیل شد و تا سال 1997 به حدود 500 صفحه رسید.

در اوایل دهه 2000، تیراژ آن حدود 300000 دستگاه بود که تنها کمی از PC Gamer پیشرو در بازار عقب بود. اما مانند اکثر مجلات آن دوران، انتقال سریع درآمد تبلیغاتی آن به املاک اینترنتی منجر به کاهش درآمد شد. در سال 2006، Ziff اعلام کرد که قبل از انتقال آن به فرمت آنلاین، مجدداً به عنوان Games for Windows متمرکز می شود و سپس در همان سال به طور کامل خاموش می شود.

 

تاریخ بازی های کامپیوتری

در سال 1979، راسل سايپ وزارت كنوانسيون باپتيست جنوب را ترك كرد. او که از طرفداران بازی های رایانه ای بود، در بهار 1981 متوجه شد که هیچ مجله ای به بازی های کامپیوتری (رایانه ای) اختصاص ندارد. اگرچه سايپ تجربه انتشار نداشت، اما در ماه ژوئن انتشارات امپراتوري طلايي را تشكيل داد و سرمايه‌گذاراني يافت. او نام دنیای بازی های رایانه ای (CGW) را به جای جایگزین هایی مانند بازی های رایانه ای یا Kilobaud Warrior انتخاب کرد زیرا امیدوار بود که این مجله هم بازی ها را بررسی کند و هم به عنوان یک نشریه تجاری برای صنعت خدمت کند. اولین شماره در نوامبر ظاهر شد، تقریباً مشابه رقبای Electronic Games و Softline. جانشین او به عنوان ویراستار، جانی ال. ویلسون، یک وزیر مسیحی انجیلی بود. اولین شماره های دنیای بازی های رایانه ای از آناهیم، ​​کالیفرنیا منتشر شد و به قیمت 2.75 دلار به صورت جداگانه یا 11 دلار برای اشتراک یک ساله شش شماره فروخته شد. این شماره‌های اولیه دو ماهانهمعمولاً 40 تا 50 صفحه بودند که به سبک خبرنامه نوشته می‌شدند، از جمله ارسال‌شده توسط طراحان بازی مانند جوئل بیلینگز (SSI)، دان بانتن (نرم‌افزار اوزارک)، و کریس کرافورد.

5 / 5. 1