سیوا و پریو در فوریه 2021، یک ماه پس از اینکه سیوا به عنوان LGBTQ معرفی شد، رابطه خود را به صورت عمومی منتشر کردند. این زوج به مدت نه ماه قبل از جدایی در اکتبر همان سال قرار داشتند.

سیوا درباره جدایی آنها گفت: “فرد مناسب، زمان اشتباه. ما هر دو خیلی جوانیم، او 17 ساله، من 18 ساله، و ما به معنای واقعی کلمه بهترین دوستان هستیم.”

تنها چند ماه بعد، به نظر می‌رسید که این زوج آشتی کردند و سیوا در مصاحبه‌ای در آوریل 2022 به اکسترا گفت که “خیلی عاشق” است. چند هفته بعد و یک سفر مشترک به دنیای دیزنی، او به طور رسمی در اینستاگرام تایید کرد که دوباره به دنیای دیزنی بازگشته اند. اما در ماه آگوست، پریو فاش کرد که آن دو بار از هم جدا شده بودند.

جوجو سیوا و کایلی پرو در یک سفر دریایی ملاقات می کنند، این جفت ارز برای اولین بار به طور اتفاقی در یک کشتی کروز ملاقات می کنند. در آنجا ، آنها به سرعت پیوندی را ایجاد کردند که در ابتدا به عنوان یک دوستی نزدیک آغاز شد.

 

25 دسامبر 2020: جوجو سیوا و کایلی پریو با هم به یونیورسال اورلاندو سفر کردند

در طول سفر با خانواده سیوا به یونیورسال اورلاندو در تعطیلات سال 2020، همه چیز بین “بهترین دوستان” عاشقانه شد. این جفت با هم عکس هایی با موضوع تعطیلات گرفتند و پریو لباس The Grinch و سیوا در نقش سگ او، مکس، عکس گرفتند.

سیوا بعداً به PEOPLE گفت: “من عاشق کسی شدم که هرگز انتظار نداشتم عاشق او شوم. ما در یک کشتی تفریحی با هم آشنا شدیم، او بهترین دوست من بود. و سپس با هم به [اورلاندو] رفتیم و  ناگهان… همه چیز اتفاق افتاد.”

 

8 ژانویه 2021: جوجو سیوا و کایلی پریو شروع به قرار ملاقات کردند

این زوج به طور رسمی در 8 ژانویه 2021 شروع به برقراری ارتباط کردند، اگرچه سیوا تا یک ماه بعد این خبر را با طرفداران به اشتراک نمی گذاشت.

او در اوایل فوریه در اینستاگرام اعلام کرد: “بعد از اینکه برای بیش از یک سال بهترین دوست من بود، در 8 ژانویه 2021 شروع کردم به این که این انسان استثنایی را دوست دخترم خطاب کنم… و از آن زمان تاکنون خوشحال ترین بوده ام!”

 

23 ژانویه 2021: جوجو سیوا به عنوان LGBTQ معرفی شد

سیوا در ماه ژانویه به عنوان LGBTQ در رسانه های اجتماعی ظاهر شد. او در پاسخ به گمانه زنی های حاصل از طرفداران در مورد تمایلات جنسی خود، پاسخ داد.

او به طرفدارانش گفت: “در حال حاضر آنچه مهم است این است که شما بچه ها بدانید که مهم نیست چه کسی را دوست دارید، مشکلی نیست. این عالی است و دنیا برای شما وجود دارد. افراد زیادی هستند که در کنار شما هستند.می‌دانم که شرایط هر کسی متفاوت است و ممکن است برای برخی افراد سخت‌تر و برای برخی افراد راحت‌تر باشد که بیرون بیایند یا خودشان باشند، اما فکر می‌کنم فاش کردن این انگ را دارد؛ اینکه واقعاً، واقعاً چیز ترسناکی است، اما دیگر اینطور نیست. آنقدر افراد پذیرنده و دوست داشتنی وجود دارند که اشکالی ندارد.”

 

 4 فوریه 2021: جوجو سیوا می گوید که “زیباترین دوست دختر کل جهان” را دارد.

قبل از فاش کردن هویت پریو، سیوا تایید کرد که او در واقع با کسی قرار ملاقات دارد. سیوا در برنامه The Tonight Show گفت: “من شگفت‌انگیزترین، فوق‌العاده‌ترین، کامل‌ترین و زیباترین دوست دختر تمام دنیا را دارم. این چیزی نیست که از آن خجالت می‌کشم، فقط هنوز او را در اینترنت نشان نداده‌ام.”

او به مجری برنامه جیمی فالون گفت که دوست دخترش در مورد تایید تمایلات جنسی او به صورت آنلاین “فوق العاده دلگرم کننده” است و به او برای انجام این کار انگیزه کمک کرده است.

 

8 فوریه 2021: جوجو سیوا رابطه خود با کایلی پریو را در معرض دید عموم قرار داد

 این ستاره شبکه های اجتماعی با فاش کردن هویت دوست دخترش برای جشن یک ماهگی، رابطه خود را با اینستاگرام و TikTok رسمی کرد.

 

14 فوریه 2020: جوجو سیوا و کایلی پریو سلبریتی های محبوب اولین ولنتاین خود را با هم جشن گرفتند

سیوا برای اولین بار جشن عاشقانه خود را با مجموعه ای از عکس ها و فیلم های خود با عشق جدیدش جشن گرفت. سیوا نوشت: “این اولین روز ولنتاین من است!! هیچ کس در دنیا من را به اندازه این دختر خوشحال نمی کند. من بسیار سپاسگزارم که عاشق کامل ترین فردی شدم که باعث می شود من 24 ساعته لبخند بزنم.”

پریو عکس‌های سیوا را نیز در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت، همراه با شرح: «روز ولنتاین را با بهترین انسان روی زمین بگذرانیم».

 

3 سپتامبر 2021: جوجو سیوا و کایلی پریو اولین حضور فرش قرمز خود را انجام دادند.

این زوج ۱۸ ساله در آن زمان فرش قرمز عشق خود را در اولین نمایش فیلم ستاره نیکلودئون، The J Team، در پاسادنا، کالیفرنیا رسمی کردند.

 

2 نوامبر 2021: جوجو سیوا فاش کرد که او و کایلی پریو از هم جدا شده اند

در اوایل نوامبر، سیوا در پادکست This Is Paris از پاریس هیلتون فاش کرد که او و پریو چند هفته قبل از هم جدا شده بودند – اما کایلی هنوز “بهترین دوست” او بود.

سیوا گفت: من هنوز به طور رسمی و علنی درباره این موضوع صحبت نکرده ام، اما ما از هم جدا شدیم.

 

1 مه 2022: جوجو سیوا و کایلی پریو به دنیای دیزنی بازگشتند

سیوا و پریو قبل از اینکه به طور علنی اذعان کنند که به طور رسمی به یکدیگر بازگشته‌اند، در حالی که در سفر به دنیای دیزنی با پدر سیوا، تام، که عکس‌هایی از این سه نفر را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته بود، دست در دست یکدیگر دیده شدند.

 

5 مه 2022: جوجو سیوا و کایلی پریو تایید کردند که دوباره با هم هستند!!

 

ژوئن 2022: جوجو سیوا و کایلی پریو دوباره از هم جدا شدند

در یک لایو اینستاگرام، پریو گفت که او و سیوا دیگر با هم نیستند، اما رابطه بدی بین آنها وجود ندارد. پریو توضیح داد: “من تقریباً دو ماه است که مجرد هستم و مشکلی نیست، همه چیز خوب است.” همه چیز نباید درهم و برهم باشد زیرا اینطور نیست.

پریو افزود که او و سیوا “شاد و خوب هستند و این تمام چیزی است که اهمیت دارد.”

5 / 5. 16