نیکا فلاحی یکی از چهره های معروف اینستاگرام و تیک تاک ایرانی است که این روزها سر و صدای بسیار زیادی در شبکه های مجازی به خصوص اینستاگرام به پا کرده است. ما دراین مقاله قصد داریم به معرفی این چهره ی معروف اینستاگرامی بپردازیم، پس در صورت علاقه مندید تا انتهای مطلب با همراه ما باشید.

بیوگرافی نیکا فلاحی

اگرشما هم در شبکه های مجازی به خصوص اینستاگرام فعالیت می کنید،  بدون شک برای یک بار هم که شده نام نیکا فلاحی را شنیده اید و یا این که عکس ها و کلیپ های او را  دیده اید. در این بخش از مقاله بیوگرافی نیکا فلاحی را بررسی می کنیم. نیکا فلاحی فعالیت خود را در فضای مجازی با منتشر کردند کلیپ ها و ویدیو های مختلف با چهره‌ های معروف اینستاگرام همچونارسلان کاشی، عسل ایزدیان، رضا برزگر، دیانا رحیمی، عباس اقدام و محمد روشن فکر آغاز کرد. او پس از مدت  کوتاهی که کلیپ های این چهره معروف در اینستاگرام از بازدید بسیار زیادی برخوردار شدند، او توانست  فالوور های زیادی را در اینستاگرام جذب  کند.

پس از این که نیکا به شهرت و معروفیت نسبتاً زیادی رسید، یکی از رایج ترین سوالاتی که برای کاربران و به ویژه طرفداران او به وجود آمد، در باره ی تاریخ تولد نیکا فلاحی بوده است. در این خصوص باید بگوییم که نیکا متولد سال 1381 در ایران می باشد و امروزه او به یکی از چهره های شناخته شده ی اینستاگرام تبدیل شده است. خیلی از افراد بیان کرده اند که چهره نیکا بیشتر از سنش به او می خورد و  باورنمی کنند که او دهه هشتادی است. حتی مدتی قبل حاشیه ای به وجود آمده بود که نیکا متولد دهه 70 است و در مورد تاریخ تولدش دروغ گفته است تا به این شکل بتواند سنش را کمتر از واقعیت بگوید. اما پس از این حواشی به وجود آمده نیکا با نشان دادن کارت ملی خود در استوری ثابت کرد که متولد سال 1381 است. او از معروف ترین بلاگر های ایرانی  می باشد.

 

محل  زندگی نیکا فلاحی

این چهره مشهور  اینستاگرامی متولد ایران است. اما چند سالی است که به کشور ترکیه مهاجرت کرده است. در باره ی علت مهاجرت نیکا باید بگوییم که از آن جایی در ایران قوانین زیادی برای فعالیت در اینستاگرام برای این چهره های اینستاگرامی وجود دارد که آن ها باید این قوانین را بدانند و آن ها را رعایت کنند. به همین دلیل برای این دسته از افراد محدودیت‌ هایی وجود دارد و از آن جایی که نیکا برخی از این قوانین را رعایت نمی‌ کرده است، به همین خاطر توسط پلیس فتا چندین بار به او تذکر داده شده است. به همین خاطر نیکا به همراه یکی دیگر از چهره‌ های مشهور به نام محمد روشنفکر در فروردین 1400 با انتشار ویدیویی برای مخاطبان و فالوورانشان اعلام کردند که برای همیشه از ایران مهاجرت کردند.

نیکا و محمد در یکی از صحبت های خود گفته بودند از این که کشورشان را ترک کرده اند و دیگر نمی توانند در کنار دوستان و خانواده شان زندگی کنند، بسیار ناراحتند. اما آن ها مجبور به مهاجرت شدند، چرا که دیگر توانایی رویارویی با این محدودیت‌ها را نداشته اند.  آن ها در ادامه صحبت‌ های خود بیان کرده بودند که امیدوارند تا روزی دوباره به ایران بیایند و بتوانند در کشور خودشان به فعالیت  ادامه دهند. حتما برای شما هم جالب است که بدانید نیکا فلاحی ترکیه را کشوری برای پیشرفت افراد به خصوص اینفلوئنسر ها  معرفی کرده است.

 

نیکا فلاحی اصالتا اهل کجاست؟

نیکا در باره ی خانواده‌ اش با مخاطبانش صحبتی نکرده است، به همین خاطر اطلاعات زیادی در مورد خانواده این چهره معروف در دسترس نیست و تا به امروز هیچ گونه عکسی از پدر و مادر نیکا در صفحات او منتشر نشده است. اما گفته شده است که او اصالتاً لر بختیاری است و پدر و مادرش هم اکنون در تهران زندگی می کنند.

 

دلیل شهرت نیکا فلاحی

همان گونه که قبلا گفتیم، دلیل شهرت زیاد نیکا فلاحی فعالیت گسترده ای این شخص در فضای اینستاگرام بوده است؛ این اینفلوئنسر اینستاگرامی فعالیت خود را در این شبکه ی اجتماعی در سال های قبل شروع کرده است و با به اشتراک گذاشتن ویدیو های بسیاری که همراه با افراد دیگر گروه خود به طور معمول در مکان هایی مثل پارک ها ساخته می شود رفته رفته بر میزان شناخته شده بودن او به ویژه در میان نسل جوان و نوجوان اضافه شده است.

 

آدرس اینستاگرام نیکا فلاحی

نیکا یکی از چهره های معروف اینستاگرام است که با فعالیت گسترده ای که در این شبکه انجام می‌ دهد به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است و امروزه او به یکی از اینفلوئنسر های معروف اینستاگرام تبدیل شده است. او با به اشتراک گذاشتن کلیپ ها و ویدیو های بسیاری از خود و یا همراه با سایر افراد مشهور اینستاگرام، در مکان هایی همچون پارک، کافی‌ شاپ‌ ها و سایر مکان های مختلف کم کم به شهرت و معروفیت زیادی رسید تا جایی که امروزه در میان نسل جوان و نوجوان به شدت معروف و پرطرفدار شده است.

 

امروزه نیکا فلاحی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و در این شبکه فعالیت گسترده ای انجام می دهد. برای این که آدرس دقیق صفحه اینستاگرام این چهره  ی اینستاگرامی را پیدا کنید، بهتر است که به اینترنت مراجعه کنید و عبارت مورد نظر خود را تایپ نمایید تا به این گونه با نتایج عالی رو به رو شوید. این موضوع را هم باید افزود که او در اینستاگرام نام مستعار برای خود انتخاب کرده است تا به این شکل مخاطبان و طرفدارانش راحت‌ تر بتوانند پیج او را نسبت به پیج های دیگر پیدا کنند. هم چنین باید افزود که شما با تایپ کردن ovin_org در قسمت سرچ اینستاگرام می توانید به راحتی پیج نیکا فلاحی را سرچ و پیدا کنید.

 

فالوور های نیکا فلاحی

از همان ابتدا که نیکا صفحه اینستاگرام خود را راه  انداخت، تصمیم گرفت تا به صورت گسترده ای در این شبکه فعالیت کند و فالوورهای زیادی را جذب کند. به همین خاطر با چهره‌ های معروف و شناخته شده اینستاگرام همچون ارسلان، دیانا، آندیا، محمد و خیلی از افراد دیگر شروع به ساخت کلیپ های مختلفی در پارک کرد. هم چنین علاوه بر آن او به خاطر ساخت دابسمش های بامزه و انتشار آن ها در صفحه اینستاگرام خود توانست به سرعت فالووران زیادی جذب کند و امروزه نیکا در میان چهره های اینستاگرامی دارای بیشترین تعداد فالوور است. بهتر است که بدانید نیکا هم اکنون بیش از 3.3 میلیون فالوور در اینستاگرام دارد که هر روز به تعداد فالووران او اضافه می شود. این موضوع را هم باید گفت که او در کلاب هاوس نیز عضو شده است و برای پیدا کردن آدرس کلاب هاوس نیکا فلاحی می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه نمایید، چرا که نیکا در یکی از استوری ها آدرس کلاب هاوس خود را برای مخاطبان و علاقه مندان هایلایت کرده است.

 

چنل یوتیوب نیکا فلاحی

یوتیوب یکی از معروف ترین و پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی در سرتاسر جهان به شمار می‌ رود. البته فعالیت در یوتیوب در ایران کمی مشکل است و دارای محدودیت‌ هایی است. به همین خاطر زمانی که نیکا از ایران مهاجرت کرد، فعالیتش را در یوتیوب شروع کرد. نیکا بعد از مهاجرت از ایران و زمانی که فالووران زیادی در اینستاگرام به دست آورد، چنل یوتیوب خود را راه اندازی کرد و امروزه در یوتیوب فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهد و ولاگ های جذاب و با موضوعات متعددی را در یوتیوب خود برای طرفدارانش منتشر می کند.

 

 

ولاگ های نیکا فلاحی

نیکا به صورت روزانه چنل یوتیوب خود را به مخاطبان و فالوورانش معرفی می‌ کند و از آن ها درخواست می‌ کند تا برای مشاهده ولاگ های جدید، چنل یوتیوب او را دنبال کنند. او توانسته است مخاطبان زیادی در یوتیوب نیز به دست آورد و از آن جایی که ولاگ هایی با موضوعات مهیج و بحث برانگیزی در چنل خود برای طرفدارانش منتشر می‌ کند، هر یک از این ویدیو ها از تعداد بازدید بالایی برخوردار هستند. به همین خاطر او توانسته یک درآمد بسیار عالی از یوتیوب برای خود به وجود آورد. شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب این چهره اینستاگرامی می توانید، هر زمانی که نیکا ویدئویی را منتشر کرد، آن را مشاهده کنید.

 

درآمد نیکا فلاحی

با گسترش تکنولوژی و شبکه های اجتماعی بسیاری از افراد تمایل پیدا کردند تا فعالیت خود را در این شبکه‌ ها ادامه دهند تا به این شکل بتوانند به شهرت و معروفیت و در کنار آن به ثروت بسیار زیادی برسند . این موضوع شامل نیکا فلاحی نیز می باشد. نیکا در ابتدا فعالیت خود. ا با تعداد فالووران بسیار کم شروع کرد، اما به دلیل علاقه زیاد به شبکه‌ های مجازی مانند اینستاگرام و هم چنین فعالیت گسترده اش در این شبکه، توانست به تدریج  فالووران بسیار زیادی به دست آورد تا جایی که این شبکه برای او به یک منبع درآمد بسیار خوب تبدیل شده است.

یکی از رایج ترین سوالاتی که برای کاربران و به ویژه طرفداران نیکا به وجود می‌ آید این است که درآمد این چهره معروف از شبکه های مجازی مانند اینستاگرام چقدر است؟ از آن جایی که نیکا فالووران میلیونی دارد و هم چنین تمام پست های او با لایک ها و کامنت های زیادی رو به رو می‌ شوند و مهم تر از همه پیج او از بازدید بسیار  زیادی برخوردار است، به همین دلیل گفته شده است که نیکا برای هر تبلیغ در استوری خود مبالغ هنگفتی را دریافت می کند. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که امروزه او با فعالیت در یوتیوب و با توجه به تعداد بازدید ویدیو هایش، در این شبکه نیز توانسته برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورد و درآمد زایی کند. امروزه نیکا در بین چهره های معروف اینستاگرام قرار گرفته است که توانسته ثروت بسیار زیادی نیز از طریق این شبکه مجازی به دست آورد.

 

دوست پسر نیکا فلاحی

بسیاری از مخاطبان و فالووران نیکا تمایل دارند تا بدانند  نیکا فلاحی با چه کسی در رابطه است و اطلاعات بیشتری در مورد دوست پسر او به دست آورند. دراین باره  باید بگوییم که گاهی اوقات برخی از پیج ها در اینستاگرام و یا سایت ها تیتر هایی با عنوان نیکا فلاحی و همسرش را منتشر می‌ کنند که همه ی  این تیتر ها و عنوان ها دروغ و شایعه ای بیش نیستند، چرا که نیکا هنوز ازدواج نکرده است و مجرد است. حال در مورد روابط این چهره معروف باید بگوییم که نیکا در یکی از صحبت هایش بیان کرده بود که مدت هاست که سینگل است و هنوز وارد رابطه جدی نشده است.

 

دوستی های نیکا فلاحی با چهره های شناخته شده اینستاگرام

البته بسیاری از افراد و مخاطبان این چهره معروف بیان کرده اند که او دوست دختر محمد روشن فکر یکی از چهره های معروف اینستاگرام بوده است که مدتی است از یکدیگر جدا شدند و هم اکنون با امیر یکی دیگر از چهره‌ های معروف اینستاگرام به صورت مخفیانه دوست شده‌ اند. اما هنوز  نیکا هیچ کدام از این صحبت ها را تایید نکرده است.

 

پوشش نیکا فلاحی

تقریبا می توان گفت نیکا فلاحی در اغلب ویدیو ها و تصاویری که از خودش با مخاطب ها و دنبال کننده هایش به اشتراک گذاشته است، پوشش معقول و مناسبی دارد؛ پوشش نیکا در اغلب این ویدیو ها متناسب با قوانین کشور می باشد و تا به حال ویدیویی بدون پوشش یا با حجاب کامل اسلامی از این اینفلوئنسر مشهور در اینستاگرام در شبکه های اجتماعی و فضاهای مجازی منتشر نشده است.

 

نیکا فلاحی قبل از عمل

نیکا فلاحی مدتی پیش یک عمل زیبایی بر روی چهره خود انجام داده است که آن هم عمل زیبایی بینی می باشد. پس از عمل، چهره او بسیار متفاوت و به روز تر شد. هم چنین باید افزود که بعد از این عمل، نیکا تزریق ژل به چانه، گونه و لب خود را نیز انجام داد. بعد از عمل زیبایی و تزریق ژل، چهره نیکا بسیار دگرگون شد تا جایی که خیلی از افراد گفته اند که نیکا به یکی از پلنگ های اینستاگرام تبدیل شده است. با این حال او با چهره جدیدش ویدیو های بسیار زیادی را منتشر کرده است که این ویدیو ها از بازدید بسیار زیادی  نیز برخوردار بودند. اگر شما تمایل به دیدن عکس های قبل از عمل او را دارید، پیشنهاد ما این است که به گوگل مراجعه کنید.

 

عکس های نیکا فلاحی

نیکا فلاحی که به تازگی به یکی از چهره های معروف و شناخته شده در  شبکه‌ های مجازی به ویژه اینستاگرام تبدیل شده است و طرفداران و فالووران بسیار زیادی نیز به دست آورده است. امروزه خیلی از افراد تمایل دارند تا عکس های متعددی از این چهره شناخته شده را مشاهده کنند و از مشاهده عکس های نیکا لذت می‌ برند، چرا که او مهارت خاصی در عکس گرفتن دارد. به هر حال اگر شما هم تمایل به مشاهده عکس های نیکا را دارید، پیشنهاد ما این است که به صفحه اینستاگرام او مراجعه نمایید، چراکه نیکا به صورت روزمره و روتین عکس‌ های متعددی را از خود منتشر می کند.

این موضوع را هم باید افزود که علاوه بر پیج نیکا، شما می‌ توانید به فن پیج های او نیز مراجعه نمایید، چرا که در فن پیج ها عکس های نیکا فلاحی جدید نیز برای مخاطبان و علاقه مندان منتشر می‌ شود. خیلی از افراد تمایل دارند تا عکس مادر نیکا فلاحی و هم چنین عکس پدر نیکا فلاحی را مشاهده نمایند. در این باره باید بگوییم که نیکا در یکی از صحبت های خود بیان کرده بود که پدر و مادر او دوست ندارند تا عکس های آن ها در شبکه مجازی منتشر شود و تمایل دارند تا زندگی نرمال و عادی داشته باشند. به همین خاطر تا به امروز نیکا عکسی از پدر و مادرش را در صفحه خود منتشر نکرده است.

 

نیکا فلاحی بدون آرایشی

نیکا از آن دسته از افرادی است که علاقه زیادی به آرایش و میکاپ دارد و به همین دلیل به صورت روزمره و روتین برای گرفتن ویدیو و یا عکس، آرایش‌ های غلیظ و کاملی انجام می‌ دهد. این موضوع موجب واکنش خیلی از فالووران و مخاطبان او شده است تا جایی که خیلی از آن ها بیان کرده اند که نیکا با این که عمل های زیبایی زیادی انجام داده است و از فیلتر استفاده می کند، اما باز هم آرایش زیادی بر روی چهره اش دارد که این موضوع از نظر آن ها چندان خوشایند نیست.

هم چنین اکثر فالووران و مخاطبان او در هنگام لایو از نیکا درخواست کرده اند تا کمتر آرایش کند و نیکا نیز به آن ها قول داده است تا از این به بعد کمتر آرایش کند. می توانید عکس های بدون آرایش نیکا را در شبکه‌ های مجازی و هم چنین اینترنت مشاهده کنید.

 

حاشیه های نیکا فلاحی

معمولا اکثر چهره های اینستاگرامی حواشی را برای خود به وجود می‌ آورند و یا در حاشیه هایی قرار می‌ گیرند که این موضوع شامل این چهره اینستاگرامی نیز می باشد. از مهم ترین موضوعات حواشی او می توان به دعوا و درگیری هایش با برخی از چهره های اینستاگرامی، پخش شدن شماره نیکا فلاحی، عمل های زیبایی که انجام داده است، روابط شخصی اش و بعضی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

هم چنین از یکی از تازه ترین حاشیه های این چهره معروف می‌ توان به حضورش در کلیپ جدید حسین تهی یکی از خوانندگان معروف و مشهور ایرانی اشاره کرد. زمانی که تهی کلیپ کوتاهی از خود در کنار نیکا منتشر کرد موجی از حواشی به وجود آمد. بسیاری از افراد در این باره بیان کردند که قرار است اتفاقات تازه ای برای این دو شخص مشهور بیفتد. هم چنین خیلی از فن پیج ها بیان کردند که نیکا در موزیک ویدیو جدید حسین تهی که قرار است به زودی منتشر شود حضور دارد.

 

برادر نیکا فلاحی

نیکا در خانواده کم جمعیتی به دنیا آمده است و تنها یک برادر بزرگتر از خود به نام پوریا دارد که رابطه بسیار صمیمی و خوبی با یکدیگر دارند. از زمانی که نیکا به ترکیه مهاجرت کرده است، بیشتر مواقع برادر بزرگترش پوریا به ترکیه می رود تا به این گونه بتواند بیشتر با خواهرش وقت بگذراند و هم چنین مراقب او باشد. پوریا نیز به واسطه خواهرش به شهرت زیادی رسیده است و هم اکنون چندین هزار فالوور دارد. پوریا گاهی اوقات در کنار نیکا به ساخت دابسمش های بامزه و جذاب می پردازد. می توانید برای دیدن دابسمش های پوریا در کنار خواهرش نیکا به صفحات مجازی این دو چهره معروف مراجعه کنید. هم چنین در اینترنت نیز دابسمش های آن ها برای علاقه مندان منتشر شده است.

 

دابسمش های نیکا فلاحی

نیکا فلاحی علاقه بسیار زیادی به ساخت دابسمش دارد و در این زمینه فعالیت بسیاری انجام می‌ دهد. او به به طور روتین و روزمره دابسمش های مختلفی را از طریق استوری اینستاگرام برای مخاطبان و فالوورانش منتشر می‌ کند که تمام این دابسمش ها با مخاطبان زیادی نیز رو به رو می‌ شوند و حتی این دابسمش ها در برخی از پیج های دابسمش نیز منتشر می‌ شود. مدتی قبل اکیپ نیکا فلاحی در کنار یکدیگر جمع شدند و دابسمش جذابی را در کنار هم ساخته و منتشر کردند که این کلیپ با  بازدید بالایی نیز رو به رو شد. می‌ توانید این دابسمش و یا تمام دابسمش های این چهره معروف را با مراجعه به صفحه اینستاگرام نیکا و یا حتی گوگل ببینید.

 

تیک تاک نیکا فلاحی

نیکا فلاحی چهره معروف  اینستاگرام است. او هم چنین  فعالیت زیادی در تیک تاک دارد. در سال های اخیر روز به روز بر تعداد کاربران تیک تاک افزوده می شود و افراد زیادی به استفاده از این اپلیکیشن علاقه مند می شوند، به طوری که امروزه ویدیو های چالش های تیک تاک به دیگر شبکه های اجتماعی هم چون اینستاگرام نیز راه پیدا کرده است و بسیاری از چهره های مشهور اینستاگرامی ویدیو های تیک تاک بسیاری از خود به اشتراک گذاشته اند که نیکا فلاحی یکی از این چهره ها می باشد.

 

لایوهای نیکا فلاحی

نیکا فلاحی تا به اکنون لایو های بسیاری در صفحه ی اینستاگرام خود برگزار کرده است که این لایو ها معمولا بازدید کنندگان زیادی دارد؛ نیکا تعداد بیش تری از این لایو ها را همراه با دیگر اعضای گروه خود برگزار می کند، شما می توانید تعدادی از پر بازدید ترین لایو نیکا با متین، محمد، رومینا، دیانا و دیگر اعضای گروه را در صفحات فن پیج او ببینید.

 

آیا نیکا فلاحی سایت شرط بندی دارد؟

تا لحظه انتشار این مقاله ما هیچ اطلاعاتی از سایت شرط بندی نیکا فلاحی نداریم و به نظر نمیرسد که نیکا تلاشی برای راه اندازی سایت بت و پیش بینی ورزشی خود کرده باشد.

 

4.1 / 5. 36