هنگامی که شاهزاده هری و مگان مارکل، دوک و دوشس ساسکس، برای اولین بار با یکدیگر رابطه برقرار کردند، همه چیز بلافاصله برای آنها دشوار شد. این زوج اخیراً جزئیات خواستگاری پیچیده خود را در مجموعه مستند نتفلیکس خود، “هری و مگان” به اشتراک گذاشتند.  مهم‌تر از همه، جداشدگان سلطنتی درگیری‌هایی را با مطبوعات بریتانیا و با اعضای جدید خانواده سلطنتی مگان تجربه کردند که همراه با قضاوت شدیدتر به دلیل نژاد او بود.

هری نشان داد که خانواده‌اش چگونه به پوشش مطبوعاتی واکنش نشان دادند و اشاره کرد که سایر خانواده‌های سلطنتی احساس می‌کردند که این تجربه “تقریباً مانند یک مراسم گذر است. [آنها گفتند]” “همسر من باید این کار را انجام می‌داد، پس چرا باید با دوست دخترت جور دیگری رفتار شود؟”  چرا باید درمان خاصی داشته باشید؟ چرا باید از او محافظت شود؟» هری پاسخ داد: «تفاوت در اینجا عنصر نژاد است.»

از آنجا به بعد، مگان چندین ضربه را در جاده با همسران سلطنتی جدید خود تجربه کرد، زیرا در تلاش برای یافتن پذیرش در خانواده بود (از طریق Us Weekly).  اکنون، یک محافظ سابق که از نزدیک با دوشس کار می‌کرد، درباره سختی‌های سازگاری او در هنگام تلاش برای استقرار در زندگی جدیدش صحبت می‌کند.

محافظ سابق مگان روزهای اولیه حضورش با خانواده سلطنتی را به یاد می آورد و درباره او مي گويد:

شاهزاده هری و مگان مارکل، دوک و دوشس ساسکس، اعلام کردند که در ژانویه 2020 از وظایف سلطنتی خود کناره گیری می کنند. در آن زمان، این زوج مشهور اظهار داشتند که با پوشش شرورانه مطبوعاتی و درام داخلی در تلاش برای احساس امنیت هستند.  خانواده سلطنتی (از طریق Vogue).  در نتیجه این نگرانی ها، مگان تیم بزرگی از محافظان را در اختیار داشت.  اخیراً، یکی از آنها، استیو دیویس، با «Breakfast TV» صحبت کرد و جزئیات جدیدی درباره مشکلات خود با خانواده سلطنتی ارائه کرد.

زمانی که اعلام شد که مگان و هری با هم قرار می گذارند همه چیز به سرعت منتشر شد… استودیوهای NBC با من تماس گرفتند و از من پرسیدند که آیا من برای محافظت امنیتی برای مگان در دسترس هستم زیرا اوضاع از کنترل خارج می شود.  این تهدید به مرگ بود، [پاپاراتزی ها] سعی می کردند وارد استودیو شوند.» دیویس به اشتراک گذاشت: «از سه پاپاراتزی بیرون از خانه به 50 پاپاراتزی و یک کامیون ماهواره و هر چیز دیگری رسید.

او افزود: “برای او بسیار سخت بود که از یک سلبریتی در یک برنامه به عضوی از خانواده شماره یک در جهان تبدیل شود.”  دیویس با به یاد آوردن هرج و مرج آن زمان، همچنین به یاد می آورد: “او نمی توانست به خرید برود یا هر چیز دیگری… ما توسط وسایل نقلیه پاپاراتزی تعقیب می شدیم… به طرز خطرناکی نزدیک.”  محافظ سابق دوشس همچنین اذعان کرد که “از نظر فیزیولوژیکی برای مگان، استرس زا بود.”

دیویس اضافه کرد که پلیس هیچ تعهدی برای محافظت از مگان ندارد و او به تیم محافظان خود برای ایمن نگه داشتن او در این دوران سخت متکی بود. نفوذ مطبوعاتی دلیل اصلی خروج نهایی ساسکس ها بود

هنگامی که مگان مارکل و شاهزاده هری برای اولین بار رابطه خود را به طور عمومی اعلام کردند، پاسخ آنقدر منفی بود که دوک ساسکس بیانیه ای عمومی در محکومیت روزنامه های انگلیسی منتشر کرد.  به گفته استایلیست، گزارش‌هایی در مورد همه چیز از سن مگان گرفته تا روابط گذشته و به ویژه طلاق او، تا مهم‌تر از میراث ترکیبی این بازیگر وجود دارد.

بیانیه هری نشان می‌دهد که او “موجی از آزار و اذیت روبه‌رو شده است. برخی از این موارد بسیار علنی بوده است – لکه‌گیری در صفحه اول یک روزنامه ملی، رنگ‌های نژادی نظرات، و تبعیض جنسی و نژادپرستی آشکار  ترول های رسانه های اجتماعی و نظرات مقالات وب.”  هنگامی که این زوج در نهایت از خانواده سلطنتی جدا شدند، اعتراف کردند که نفوذ مطبوعات برای آنها مشکل بزرگی بود.

شاهزاده هری در طول گفتگو با جیمز کوردن (از طریق یوتیوب) توضیح داد: “محیط بسیار سختی بود، همانطور که فکر می کنم بسیاری از مردم دیدند. همه ما می دانیم که مطبوعات بریتانیا چگونه می توانند باشند و سلامت روان من را از بین می بردند.  من می‌گفتم «این سمی است.» در نتیجه، هری احساس کرد که باید «خانواده‌اش را از آنجا بیرون کند» قبل از اینکه خیلی دیر شود.

حتی بدتر از آن، دوک در مصاحبه جدید خود به نام «60 دقیقه» فاش کرد که The Firm اغلب داستان‌هایی را در مطبوعات منتشر می‌کند، به این معنی که آنها فرصت داشتند جلوی آن را بگیرند و هیچ کاری در مورد هری انجام ندادند (از طریق Insider).

طبق گزارش ها، بادیگارد بازیگر سابق سریال “Suits”، افسری که توسط پلیس اسکاتلند یارد استخدام شده بود، از کار خود استعفا داد.

”مثل هرکس دیگه ای که با خوانواده سلطنتی بزرگ نشده و به حفاظت نزدیک از سنین کم عادت نداره میتونه سخت باشه و فرد رو در تنگنا قرار بده !!!!  گرچه مگان یک بازیگر معروف بود، هنوز هم میتونه کاری کنه که در اطرافش احساس راحتی کنه! ولی در نقش جدیدی که داره بازی میکنه، مگان نمیتونه بدون تیم محافظش هیچ جایی بره و این اجبار گسترده و زیاد روی تک تک آنها ( اعضای تیم حفاظت ) هستش.”

اسم و هویت این محافظ مشخص نشده ولی منابع داخلی ادعا کردند وی به طور کامل نیروی پلیس را ترک کرده است.

4.5 / 5. 14