تولد جورجینا رودریگز

جورجینا رودریگز مدل آرژانتینی روز جمعه تولد 29 سالگی خود را در ریاض به همراه شریک زندگی خود کریستیانو رونالدو فوتبالیست پرتغالی و فرزندانشان جشن گرفت. این خانواده در رستوران ارمنی لواش تولد جورجینا را جشن گرفتند، رودریگز با گرامیداشت این لحظه، اسلایدشو تصاویری از جشن‌ تولد خود را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که در بخشی از شرح آن آمده است: «۲۹ سال در محاصره مردم و آدم‌های کوچکی که با تمام وجود دوستشان دارم، بی‌نهایت از خدا برای همه چیز سپاسگزارم.»

در جشن تولد رودریگز، او با لباسی کاملاً سفید متشکل از یک لباس قد میدی دنده‌ دار با آستین‌ های بلند و بیرون از شانه و یقه‌ای بلند ظاهر شد. این استایل جسورانه با اکسسوری های طلایی و الماس براق فراوانی از جمله ساعت و حلقه های بزرگ همراه بود که به لباس او حسی جذاب می بخشید.

 

 

رابطه کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز

کریستیانو رونالدو، ستاره فوتبال، در ابراز عشق به دوست دختر دیرینه اش جورجینا رودریگز و خانواده در حال رشد آنها، خجالتی نیست.

این زوج از سال 2017 پس از ملاقات در فروشگاه گوچی که رودریگز زمانی در آن کار می کرد، با هم قرار گذاشتند. هر دو رونالدو و رودریگز عشق خود را به یکدیگر اغلب در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند، علاوه بر این که نگاهی اجمالی به زندگی خانوادگی خود ارائه می دهند. رودریگز همچنین در جریان سریال I am Georgina در نتفلیکس درباره رابطه خود با این فوتبالیست صحبت کرد.

رودریگز در این سریال گفت: «[من] دوست دختر مردی هستم که بیشترین فالوور را دارد. کریستیانو عالی است، او یک مرد بسیار عادی است. من رویای داشتن یک شاهزاده جذاب را در کنارم داشتم و اکنون او را دارم.»

 

اوایل سال 2017: کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز با هم ملاقات کردند و شروع به قرار گذاشتن کردند

پس از پایان رابطه پنج ساله خود با مدل ایرینا شایک، رونالدو زمانی که رودریگز به عنوان دستیار فروش در یک فروشگاه گوچی کار می کرد، با رودریگز آشنا شد.

رودریگز روزهای اولیه رابطه آنها را به عنوان “شروعی بسیار ویژه” در طول سریال خود در نتفلیکس I Am Georgina توصیف کرد. او همچنین به اشتراک گذاشت که رونالدو اغلب زمانی که شروع به دیدن یکدیگر می کردند، او را با ماشین های لوکس از سر کار می برد. او توضیح داد: «بیشتر اوقات او بعد از کار می آمد. یادم می آید یک بار او با بوگاتی آمد. همکارانم دیوانه شدند. آنها با اتوبوس به آنجا می رسند و من با بوگاتی می روم. منظورم این است که مردم باورشان نمی شد.»

 

29 ژوئن 2017: کریستیانو رونالدو از طریق رحم اجاره ای به دو قلو های خود خوش آمد گفت

رونالدو عکسی از خود در حالی که به دو نوزاد تازه متولد شده اش خیره شده بود، که یکی لباس آبی و دیگری صورتی پوشیده بود، نوشت: «خیلی خوشحالم که می توانم دو عشق جدید زندگی ام را در آغوش بگیرم. او بعداً نام آنها را Eva و Mateo فاش کرد.

چند روز بعد، رونالدو عکسی از خود و رودریگز در حال استراحت با یکی از نوزادان دوقلو در اینستاگرام منتشر کرد.

 

18 جولای 2017: کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز اعلام کردند که منتظر فرزندشان هستند

تنها چند هفته پس از تولد این دوقلوها، این زوج اعلام کردند که رودریگز چهارمین فرزند رونالدو را باردار است. رونالدو در گفتگو با شبکه خبری اسپانیایی ال موندو بارداری را تایید کرد و گفت که از اینکه دوباره پدر شود بسیار هیجان زده است.

 

12 نوامبر 2017: کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز به دختر خود آلانا مارتینا خوش آمد گفتند.

این زوج در 12 نوامبر 2017 به آلانا مارتینا خوش آمد گفتند. رونالدو این خبر را در اینستاگرام و توییتر اعلام کرد و عکسی از خود و پسرش کریستیانو جونیور در حال ژست گرفتن در کنار رودریگز که نوزاد تازه متولد شده را روی سینه‌اش گرفته بود به اشتراک گذاشت.

 

15 نوامبر 2018: رابطه کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز شایعات نامزدی را به دنبال داشت

شایعات مبنی بر اینکه رونالدو از رودریگز خواستگاری کرده بود، پس از اینکه در استوری اینستاگرام حذف شده با حلقه الماس درخشان دیده شد، به گوش رسید. این زوج به این حدس و گمان پاسخی ندادند.

 

28 اکتبر 2021: کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز در انتظار دوقلو ها هستند

در اکتبر 2021، رونالدو و رودریگز اعلام کردند که در انتظار دوقلو هستند. پدر چهار فرزند با انتشار عکس سلفی از این زوج که سونوگرافی را در دست دارند، این خبر را به اشتراک گذاشت.

 

16 دسامبر 2021: کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز جنسیت دوقلوهای خود را فاش کردند.

ستاره فیفا و دوست دخترش در ویدئویی که در اینستاگرام منتشر کردند فاش کردند که منتظر یک پسر و دختر هستند. در این ویدئو، بچه های آنها، ایوا، متئو، آلانا و کریستیانو جونیور بادکنک هایی را به نمایش می گذارند تا رنگ های صورتی و آبی را آشکار کنند.

این زوج در توضیح عکس نوشته اند: «جایی که زندگی آغاز می شود و عشق هرگز پایان نمی یابد ❤️❤️❤️❤️❤️❤️»

 

18 آوریل 2022: کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز از دست دادن نوزاد پسر خود را اعلام کردند.

رونالدو و رودریگز در پستی دلخراش در اینستاگرام از مرگ یکی از دوقلوهای تازه متولد شده خود یعنی پسرشان خبر دادند. این زوج نوشت: «با عمیق ترین اندوه خود باید اعلام کنیم که پسر بچه ما درگذشت. این بزرگترین دردی است که هر والدینی می تواند احساس کند. تنها تولد دختر بچه ما به ما قدرت می دهد که این لحظه را با امید و شادی زندگی کنیم.»

 

21 آوریل 2022: کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز دختر بچه خود را به خانه آوردند.

مدت کوتاهی پس از اعلام خبر از دست دادن پسرشان، رونالدو و رودریگز عکسی خانوادگی با دختر تازه متولد شده خود به اشتراک گذاشتند.

 

7 می 2022: کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز نام دختر تازه متولد شده خود را فاش کردند.

حدود یک ماه بعد، رودریگز نام دختر تازه متولد شده‌اش را در اینستاگرام فاش کرد و عکس‌هایی از نوزاد دختر را به اشتراک گذاشت و در توضیح آن نوشت: «Bella Esmeralda 💚 180422».

 

15 نوامبر 2022: کریستیانو رونالدو در مورد لحظه دلخراشی که او و جورجینا رودریگز به فرزندان خود گفتند که برادر نوزادشان فوت کرده است صحبت می کند.

رونالدو در طی مصاحبه ای با پیر مورگان، در مورد دردهایی که او و رودریگز پس از از دست دادن پسر تازه متولد شده خود با آن مواجه شدند، صحبت کرد. ستاره فوتبال لحظه ای را که به فرزندان دیگرشان در مورد مرگ پسرشان گفتند، به یاد آورد: «وقتی دخترم به خانه رسید و بچه ها شروع کردند به گفتن بچه دیگر کجاست، بچه دیگر کجاست؟

رونالدو همچنین گفت که خانواده اش هر روز در مورد پسر بچه صحبت می کنند. «بچه ها می فهمند، من به بچه هایم دروغ نمی گویم. من حقیقت را می گویم که روند دشواری آن بود.»

5 / 5. 15