نحوه بازی شرط بندی بینگو: راهنمای مبتدیان

آیا شما هم عاشق بازی بینگو هستید، اما نمی دانید چگونه آن را بازی کنید؟ جای درستی آمدید! هر آنچه که باید در مورد نحوه بازی بینگو بدانید، از منشأ بازی گرفته تا آخرین پیشرفت‌ها، در این مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است.

 

ورود به بهترین سایت بازی بینگو در ایران با جایزه ویژه

 

بینگو چگونه کار می کند؟

اصول اولیه ی بینگو آنلاین بسیار ساده است. پس از انتخاب بازی، بازیکنان یک کارت مجازی دریافت می کنند که مطابق با انتخاب آنها است. اینها شبیه شبکه  و به هم وصل هستند. سطرها و ستون ها از قبل با دنباله ای از اعداد مشخص شده اند. یک نرم افزار کامپیوتری معروف به تماس گیرنده به محض شروع بازی شروع به کشیدن اعداد می کند. همانطور که اعداد نامیده می شوند، بازیکنان باید آنها را از روی کارت های خود علامت گذاری کنند تا با بازی سریع همراه شوند. آنها همچنین ممکن است از ویژگی دوبله خودکار استفاده کنند تا اطمینان حاصل کنند که هرگز تماسی را از دست نمی دهند. اگر یک خط، چندین خط یا همه اعداد خود را علامت گذاری کنید، می توانید برنده جایزه شوید – یک خانه کامل در بازی شناخته شده است. وقتی بازیکنی یک خانه کامل به دست آورد، بازی به پایان می رسد و آنها از رقابت خارج می شوند. قوانین بینگ آنلاین بر اساس اندازه کارت کمی متفاوت است.

 

قوانین اولیه بینگو آنلاین

اکثر قوانین بینگ‌ آنلاین به بازیکنان اجازه می دهد تا تغییراتی در حساب های شخصی خود ایجاد کنند. بازیکنان می‌توانند تعدادی از جنبه‌های حساب خود را مطابق با ترجیحات فردی خود سفارشی کنند، از مبلغی که می‌توانند واریز کنند تا راه‌هایی برای ماندن در بودجه خود. علاوه بر این، آنها می توانند کارهای زیر را انجام دهند:

 • محدودیت های خود
 • کنترل های والدین
 • حفاظت از رمز عبور و حساب با بازی آنلاین

دربازی بینگو بازیکنان ملزم به استفاده از نام واقعی خود نیستند. این به آنها بستگی دارد که یک نام سرگرم کننده یا نام مستعار بیابند که برای همه پست ها استفاده شود. هنگام بازی بینگو آنلاین چندین ملاحظات استراتژیک وجود دارد. بازیکنان باید تصمیم بگیرند:

 • ضربه زدن خودکار – یک ویژگی به طور خودکار فعال می شود که پس از کشیدن توپ ها را مشخص می کند.
 • خرید خودکار – خرید کارت خودکار مبتنی بر اولویت.
 • خرید پیشرفته – خرید بلیط برای بازی های آینده که مردم نمی توانند به صورت آنلاین در زمان مناسب خریداری کنند. بازیکنان برای درک مهم‌ترین قوانین بینگو آنلاین، به‌عنوان بازیکنان جدید بینگو (یا بازیکنان با تجربه که نیاز به یادآوری نحوه عملکرد یکنوع بازی آنلاین دارند)، باید موارد زیر را در نظر بگیرند:
 • پیمایش در اطراف سایت: هنگامی که بازیکنان ثبت نام کردند و اولین واریز خود را انجام دادند، بهتر است با سایت آشنا شوید. هر وب سایتی متفاوت است، بنابراین مدتی طول می کشد تا بفهمیم همه چیز در آنها کجاست. اکثر سایت‌ها دارای برگه‌های واضحی هستند که شما را به بخش‌های مختلف سایت می‌برد، مانند بازی‌ها، تبلیغات، حساب کاربری شما، گزینه‌های بینگو موبایل و غیره.
 • برنامه بینگو: از آنجایی که بینگو یک بازی است که افراد زیادی در آن بازی می کنند، بازی ها باید در زمان خاصی شروع شوند. در مورد سایت های محبوب بینگو، تعداد زیادی از آنها وجود دارد، بنابراین بازیکنان بینگو نیازی به صبر طولانی ندارند. بازی باید در هر زمانی شروع شود، لحظه ای که وارد شوید – 24 ساعت شبانه روز، هر روز از سال.
 • لابی  در بینگو: وقتی به صورت آنلاین بینگو بازی می کنید، یک منطقه لابی وجود دارد که می توانید اطلاعات مهمی در مورد نحوه بازی آنلاین بینگو، انواع بینگو، نحوه واریز پول و موارد دیگر پیدا کنید. به احتمال زیاد صفحه اصلی خواهد بود. وقتی روی برگه کلیک می کنید، مرورگرها را به جای سایت به لابی می فرستد. اکثر وب سایت ها دریافت پول خود را برای افراد ساده می کنند. برداشت پول اغلب در صفحه “بانکداری” یا صندوقدار است. به همین ترتیب آسان است و در اکثر سایت ها به وضوح مشخص شده است.

 

 اتاق بینگو‌

یکی از اتاق های یک سالن بینگو “اتاق بینگو” نامیده می شود. این جایی است که هر نوع بازی بینگو انجام می شود. یک بازی را انتخاب کنید و برگه را بزنید. حرکت در هر اتاق باید آسان باشد و هر عملکرد به وضوح مشخص و برچسب گذاری شده باشد. هنگامی که یک بینگو آنلاین بازی می کنید، انتخاب کارت یکی از مهم ترین تصمیمات تاکتیکی است که می توانید بگیرید. به موارد زیر فکر کنید:

 • 90 توپ بینگو

این رایج ترین نوع بازی بینگو است. بازی ها روی شبکه 9×3 با 15 عدد از 1 تا 90 انجام می شود. در بیشتر موارد، سه جایزه، دو خط و در نهایت یک خانه کامل وجود دارد که با افزایش جوایز، جوایز افزایش می یابد. مگر اینکه غیر از این ذکر شده باشد، دو جایزه جداگانه خط می تواند هر خطی در شبکه باشد، و خانه کامل زمانی رخ می دهد که تمام 15 شماره علامت زده شود.

 • 80 توپ بینگو

80 توپ  بینگو ، کاورال نامیده می شود. بازیکنان با یک شبکه 4×4 با اعداد از 1 تا 80 ارائه می شوند. اولین کسی که تمام 16 عدد را علامت گذاری کند برنده است. در این بازی فقط می توانید یک جایزه ببرید.

 • 75 توپ بینگو

75 توپ بینگو، همچنین دارای یک شبکه 5×5 است که دارای اعداد از 1 تا 75 است. گاهی اوقات بازی های کلی موجود است، اگرچه شخصی که ابتدا الگوی مورد نیاز را مشخص می کند معمولا برنده می شود. این می تواند یک خط افقی، عمودی یا مورب باشد.

 • اسلینگو

Slingo یک بازی آنلاین چند نفره و تک نفره است که جنبه های اسلات و بینگو را با هم ترکیب می کند. Sal Falciglia Sr.، یک توسعه دهنده املاک و مستغلات نیوجرسی، این بازی را در سال 1994 ایجاد کرد. او همچنین Slingo, Inc را برای توسعه و توزیع بازی های مبتنی بر موضوع Slingo راه اندازی کرد. بازی‌های اسلینگو به بازیکنان اجازه می‌دهد در یک محیط آنلاین تعامل داشته باشند که چندین بخش از بازی محبوب ۷۵ توپ بینگو را با برخی از ویژگی‌های سنتی‌تر دستگاه اسلات بینگو ترکیب می‌کند. محیط اصلی گیم پلی شامل یک شبکه اعداد 5×5 با حلقه های اسلات بازی درست در زیر آن است.

 

محبوب ترین  بازی های بینگو

با افزایش محبوبیت بینگو در سال های اخیر، الگوهای برنده جدید نیز افزایش یافته است. بسیاری از بازیکنان متوجه می‌شوند که مدت‌ها پیش یک بنگو را تشکیل داده‌اند، اما شانس خود را برای افشای آن از دست داده‌اند. به همین دلیل است که خوب است روندهای فعلی را بدانید. اکنون الگوهای بینگو معمولی و “غیرمعمولی” وجود دارد. الگوهای استاتیک الگوهای استاندارد هستند. آنها را نمی توان روی کارت ها جابه جا کرد، بنابراین بازیکنان باید مربع های مناسب را برای ساختن الگو مشخص کنند. طرح های استاتیک شامل هواپیما، الماس بیسبال و صندلی است. با این حال، طرح های بینگو را می توان 90، 180 و 270 درجه در بلیط های بینگو چرخاند. این به بازیکنان کمک می کند تا الگوهای برنده را کشف کنند و جوایز را ببرند. الگوهای وحشی حواس پرت ثابت هستند و می توان آنها را در هر نقطه از کارت قرار داد. دیگر الگوهای بینگو  شامل حرکت و خاموشی است.

 

 الگوهای مختلف بینگو در بازی

اگر می خواهید یک الگوی برنده پیدا کنید، باید رایج ترین ترکیب ها را بدانید. اگرچه جایگشت های متعددی وجود دارد، اکثر بازیکنان بینگو چند ترکیب را ترجیح می دهند. اگرچه هیچ چیز در بینگو ثابت نمی شود، می توانید سعی کنید یکی از الگوهای برنده نشان داده شده در زیر را بسازید.

 

 ساعت بینگو

اگر به طور منظم بینگو بازی کنید، چه آنلاین و چه حضوری، متوجه خواهید شد که ساعت یک موتیف محبوب است. بهتر است به عنوان یک دایره بزرگ در اطراف بلیط شما با عقربه ساعت در گوشه پایین سمت راست توصیف شود. الگوی ساعت در وب سایت های بازی بسیار محبوب است و بسیاری از بازیکنان ترجیح می دهند بازی های بینگو را انجام دهند که دارای آن است. اگر اولین نفری هستید که الگوی ساعت را علامت گذاری می کنید و ادعای خانه را می کنید، پاداش خوبی دریافت خواهید کرد.

 

 الگوی لیوان شراب

لیوان شراب یکی دیگر از موتیف های محبوب است. آنقدر محبوب است که ممکن است به چندین بازی bingo در یک فضا مرتبط شود. این 11 رقم است و شبیه یک لیوان شراب است. از آنجایی که الگوی لیوان شراب فقط به 11 عدد نیاز دارد، ترکیب برنده اغلب به سرعت خراشیده می شود. زمان کمتری برای بازی bingo در اتاقی که شرکت کنندگان در آن تلاش می کنند اعداد را به شکل یک لیوان شراب بکوبند، طول می کشد.

 

 الگوی آسیاب بادی

الگوی آسیاب بادی نیز در بین بازیکنان بینگو بسیار محبوب است. به همین دلیل است که این الگو را در بسیاری از بازی های بینگو، چه در سالن های بینگو فیزیکی و چه در سالن های مجازی پیدا خواهید کرد. این طرح برای بازی 75 Ball Bingo و دارای 17 شماره است. این ترکیب برنده دارای چهار مربع بزرگ در هر گوشه و یک عدد در وسط است که آنها را به هم متصل می کند. نام این الگو به دلیل شباهت آن به آسیاب بادی است. از آنجایی که این الگو برای علامت گذاری به ارقام بیشتری نیاز دارد، بازی طولانی تر است و برای یک بازیکن خوش شانس بیشتر طول می کشد تا الگوی برنده را بزند.

 

 الگوی زنگ

الگوها معمولاً در یک زمان معین از سال استفاده می شوند. الگوی زنگ معمولاً در اتاق‌های بینگو کریسمس دیده می‌شود، زیرا با روحیه تعطیلات مطابقت دارد و بازی را جشن‌تر و هیجان‌انگیزتر می‌کند. با این حال، در سایر مواقع سال نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این الگوی برنده به بازیکنان نیاز دارد که 13 عدد را در نقاط خاص مشخص کنند. این بدان معناست که بازی‌هایی که از الگوی زنگ استفاده می‌کنند با سرعت کمتری اجرا می‌شوند، زیرا علامت‌گذاری نقاط صحیح روی بلیط می‌تواند زمان زیادی را ببرد. الگوی زنگ معمولاً با بازی های بینگو پیش رونده مرتبط است، به این معنی که اولین نفری باشید که یک زنگ در بلیط خود داشته باشید ممکن است مبلغ زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

عصای  آب نبات

این الگوی برنده به شکل یک قندان یا علامت سوال است. دارای 7 عدد است و معمولاً در بازی های بینگو پیشرو یافت می شود. بازیکنانی که اولین کسانی هستند که الگوی Candy Cane را در بلیط بینگوی خود مشخص می کنند، شانس زیادی برای برنده شدن یک جایزه بزرگ خواهند داشت. جکپات پیشرو فقط در صورتی برنده می‌شود که با بینگو تماس بگیرید و شکل نیشکر را در مجموعه‌ای مشخص از اعداد فراخوانی شده تشکیل دهید. اگر پس از مجموعه تماس های بازی، الگوی برنده را به دست آورید، باز هم پرداخت معمولی برای الگوی Candy Cane دریافت می کنید. اما جکپات پیشرونده برنده نخواهد شد و می توانید در بازی بعدی بینگو دوباره امتحان کنید.

 

کلاه جادوگران

این یکی دیگر از الگوهای محبوب بینگو است، بنابراین شما بازی های پیشرو زیادی را پیدا نمی کنید که فقط از الگوی کلاه جادوگران استفاده می کنند. از 13 عدد تشکیل شده است و معمولاً در بازی‌های بینگو با موضوع هالووین استفاده می‌شود. این به این سادگی نیست که اولین کسی باشد که این الگو را دریافت می کند، و نسبت به سایر ترکیبات برنده بیشتر طول می کشد. علیرغم اینکه کلاه جادوگران به بازی‌های پیشرفته مرتبط نیست، می‌تواند جوایز بزرگی را به بازیکنان بینکپ آنلاین ارائه دهد.

 

الگوی پیکان

این الگوی برنده را می توان در هر گوشه و خط مورب تولید کرد. این یک شکل برنده 9 عددی در بازی های بینگو است. از آنجایی که تعداد اعدادی که این الگو را تشکیل می دهند کمتر از سایر الگوها است، بازی های بینگو که از آن استفاده می کنند سریعتر انجام می شوند. شما می توانید با ایجاد یک فلش بر روی کارت بینگو خود، برنده جایزه شوید.

 

خون، عرق و اشک

این طرح بینگو Blood, Sweat & Tears نامیده می شود زیرا شکل گیری آن دشوار است. این ترکیب برنده پیچیده است زیرا شامل سه الگوی بینگپ است. به جز چهار گوشه، همه طرح‌های دیگر بخشی از الگوی جالب Blood, Sweat & Tears هستند. به راحتی می توان فهمید که چرا بازی اینقدر طول می کشد زیرا مشخص کردن این الگو دشوار است. یک الگوی بینگو به اندازه کافی دشوار است، چه رسد به سه. اولین فردی که الگوی خون، عرق و اشک را به دست آورد جوایز فوق العاده ای را برنده می شود.

 

حروف و اعداد

الگوهای حروف اغلب در بازی های بینگو استفاده می شود. این ها هم در سالن های آجر و ملات و هم در سالن های بینگو آنلاین بسیار محبوب هستند. بسته به نامه بازی بینگو، ممکن است با یک الگوی ساده تر یا چالش برانگیزتر روبرو شوید. حروف اغلب بر روی مرزها و مورب های بیرونی کارت ساخته می شوند. الگوهای محبوب بینگو شامل Y، T، E، X و Z هستند. بسیاری از بازی های بینگ‌ نیز دارای الگوهای عددی هستند. اینها همچنین می توانند در سختی با توجه به ترکیب اعداد متفاوت باشند. اکثر الگوهای بینگو دارای 7 یا یکی از اعداد زیر هستند: 3، 4، یا 8.

 

 الگوهای بینگو

الگوهای بی‌شماری در بازی بینگو وجود دارد که می‌توان روی کارت شما علامت‌گذاری کرد، اما نمی‌توان همه آنها را در یک تکه جمع کرد. الگوهای برنده معمولاً قبل از بازی بینگو پخش می شوند یا روی صفحه رایانه نشان داده می شوند. طول بازی و سختی الگو بر اساس تعداد اعداد و شکل مورد نیاز تعیین می شود. سایر الگوهای قابل توجه بینگو عبارتند از: بادبادک، چتر، هواپیما، لاک پشت، درخت کریسمس، علامت دلار و دانه برف. از این که اولین نفری باشید که اعداد برنده را نشان می دهد نترسید. به هر حال، بینگو  یک بازی شانسی است و ممکن است به اندازه کافی خوش شانس باشید که برنده بزرگی شوید.

 

 

بازی آنلاین بینگو در مقایسه با  بازی کازینویی بینگو

مزایای بازی آنلاین بینگو در کازینو آنلاین

 • بازی آنلاین بینگو معمولاً هزینه کمتری نسبت به رفتن به سالن بینگو دارد.
 • می‌توانید بازی‌های بینگو رایگان را به صورت آنلاین و بدون خرج کردن پول انجام دهید، و حتی اگر تصمیم دارید با پول واقعی بازی کنید، معمولاً میزان خرید به مراتب کمتر از اتاق‌های بینگو سنتی است.
 • تعداد بازی‌های موجود به‌طور قابل‌توجهی بیشتر از مکان‌های فیزیکی است، که به این معنی است که شانس بیشتری برای یافتن بازی‌هایی که متناسب با برنامه و بودجه‌تان باشد، خواهید داشت.
 • بسیاری از سایت‌های بینگو آنلاین دارای پاداش‌ها و برنامه‌های وفاداری هستند که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با بازی کردن، پول نقد و بلیط رایگان دریافت کنند.
 • شما می توانید بینگو آنلاین از راحتی در خانه خود بازی کنید. این بدان معناست که می‌توانید در سفر صرفه‌جویی کنید، در نوشیدنی‌ها و میان‌وعده‌های محل برگزاری صرفه‌جویی کنید، و در حین بازی در خانه خود استراحت کنید.

 

مضرات بازی آنلاین بینگو

 • بازی از راه دور، معاشرت را سخت تر می کند که برای برخی ممکن است زیبایی بازی را مختل کند.
 • هنگام قمار آنلاین، برخی افراد ممکن است ورود به منطقه را دشوارتر بدانند. از آنجایی که بازیکنان و اعضای کادرفنی ارتباط فیزیکی ندارند، برای افراد آسان تر است که منحرف شوند و پول بیشتری از آنچه پیش بینی می کردند از دست بدهند، زیرا نمی توانند بازی های فکری با حریفان خود انجام دهند.
 • در غیاب جمعیت زیادی از بازیکنان، ممکن است تمرکز کردن سخت شود، که منجر به علامت گذاری نادرست کارت و تماس های از دست رفته شود.
 • مشکلات احتمالی اتصال به اینترنت یا نقص های نرم افزاری می تواند بازیکنان را ناامید کند و باعث اختلال در بازی شود.

 

حالا بیایید در مورد سالن های بینگوی آجر و ملات صحبت کنیم.

 

مزایای بازی بینگو‌ در کازینو

 • بازی حضوری بسیار اجتماعی تر از بازی آنلاین است. یکی از مزایای اصلی بازی بینگو به صورت حضوری چت کردن با سایر بازیکنان سر میز و تبادل خنده و شوخی است که در هنگام بازی آنلاین بینگو امکان پذیر نیست.
 • معمولاً فضای دلپذیرتری نسبت به سالن های آنلاین دارند. بازی حضوری، با موسیقی و گپ زدن در اطراف شما می‌تواند جالب‌تر باشد، و ورود به شیار بازی می‌تواند ساده‌تر باشد.

 

مضرات بازی بینگو در کازینو

 • ممکن است کمی گران باشد، زیرا خریدها اغلب از هزینه بازی های آنلاین بیشتر است.
 • مکان‌های سنتی گاهی اوقات انتخاب کمتری از بازی‌ها را نسبت به مکان‌های آنلاین ارائه می‌دهند، بنابراین ممکن است نتوانید مکانی را پیدا کنید که متناسب با برنامه یا بودجه شما باشد.
 • مکان های فیزیکی ممکن است کاملاً پر سر و صدا باشد و شنیدن تماس گیرنده یا مکالمه با بازیکنان دیگر را دشوار می کند. این همچنین می تواند باعث اختلال در بازی شود زیرا بازیکنان سعی می کنند در مورد نویز صحبت کنند.
 • رفت و آمد به یک مکان فیزیکی ممکن است وقت گیر و پرهزینه باشد، به خصوص اگر دور از سالن های مجاور زندگی می کنید. • اگر این دو گزینه را در کنار یکدیگر مقایسه کنید، به نظر می رسد که بازی آنلاین بینکپ مزایای بیشتری را ارائه می دهد. همه این عوامل با هم ترکیب می شوند تا بینگپ آنلاین را برای بسیاری از بازیکنان جذاب تر کند.

 

چرا باید بینگو را بازی کنید؟

Bingo یک بازی سرگرم کننده و آسان برای یادگیری است که افراد را دور هم جمع می کند. این یک بازی است که می توانید با دوستان و خانواده خود در خانه بازی کنید. از طرف دیگر، می توانید با پول واقعی در اینترنت بازی کنید. اگر می خواهید دربینگ‌ بهتر شوید، از اصول اولیه شروع کنید و راه خود را به سمت استراتژی ها و تاکتیک های پیچیده تر پیش ببرید. علاوه بر این، مطمئن شوید که در حال بازی بینگو در وب سایت ها و برنامه های قابل اعتماد هستید.

5 / 5. 36