اگر دارید این مقاله را می خوانید، پس حتما جزو کسانی هستید که اتفاقات هالیوود را مدام دنبال می کنید و به آن علاقه دارید. از کسانی که همیشه در این اتفاقات راجب آن ها صحبت می شود و به قولا پایه ی ثابت اتفاقات هالیوود است، خانواده ی بسیار عجیب و غریب کارداشیان ها و بخصوص کندال جنر و کیم کارداشیان است که با توجه به همین جلب توجه توانسته اند پول بسیاری را به جیب بزنند و به طوری که کم کم راجب اتفاقات خانه ی خودشان هم حتی سریال بسازند و در حال حاضر جزو معروف ترین سریال های حال حاضر دنیا است و حتی برند های خودشان را هم توانستند معرفی کنند و به نوعی ثروتی بسیار زیادی را داشته باشند.

در این مقاله قصد داریم راجب رابطه ی پر حرارت کندال جنر و بد بانی صحبت کنیم. همان طور که می دانید کندال جنر از خانواده ی کارداشیان ها است و با توجه به سن بسیار کمی که دارد یعنی 27 سال، مدام توجه ها را به خود جلب کند و از آن طرف بد بانی خواننده ترپ و رگی‌تون می باشد. وی اهل پورتوریکو است. زمانی که در سوپر مارکتی به عنوان حسابدار و بعد از آن در دانشگاه پورتو ریکو تدریس می کرد ، در ساوندکلاود بسیار معروف شد و به یک لیبل ضبط آهنگ پیوست.این خواننده ی نامدار 29 ساله است و اگر بخواهیم از لحاظ سنی حساب کنیم، این دو شخص کاملا مناسب همدیگر هستند ولی در ادامه به جزییات بیشتر این رابطه ی بسیار پر شور می پردازیم.

کندال جنر و بد بانی، در میان شایعات پخش شده ی کاملا رمانتیک و احساسی ، گمانه زنی ها را مدام افزایش می دهند

ستاره ۲۷ ساله رئالیتی شو کارداشیان ها یعنی کندال جنر و خواننده ی نامدار ۲۸ ساله شب سه شنبه که به عبارتی به میلادی هفتم مارس می شود ، در زمانی که با دوستان و آشناهایشان در پارکی معروف در وست هالیوود ، کالیفرنیا با هم قدم میزدند ، مورد شکار پاپاراتزی ها قرار گرفتند ، ولی مشخص نیست این بازی خودشان است برای یک معروفیت بیشتر و از مد نیفتادن یا این موضوع کاملا جدی است، می توان اینطور برداشت کرد که شاید این موضوع جدی نیست ولی با توجه به ادامه ی این داستان که در ادامه خواهید خواند ، احتمال جدی شدن این موضوع را کاملا تایید می کند.

این دو شخص زمان خداحافظی یکدیگر را در آغوش گرفتند و رفتار های رمانتیکی بینشان رد و بدل شد. کندال جنر و بد بانی نخستین بار در ماه فوریه بعد از اینکه احتمالا در یک باشگاه مشغول بازی کردن بودند ، با هم مورد توجه عموم قرار گرفتند.

دوین بوکر در وسط شایعات رابطه این دو زوج به ظاهر عاشق ، کندال را در اینستاگرام آنفالو کرد.

این احتمال وجود دارد که دوین بوکر تصمیم گرفته است همین هفته ، کندال جنر ، یعنی دوست دختر پیشینش را در اینستاگرام  آنفالو کند ، به دلیل این که کندال به تازگی با ستاره موسیقی بد بانی مورد توجه عموم قرار گرفته است.

کندال و  بد بانی برای نخستین بار در اواسط همین ماه دیده شدند و تا به الان همه چیز را کاملا پابلیک نکرده اند.

کاربران در ردیت فهمیدند که دیوین بعد از منتشر شدن این خبر ، کندال جنر را آنفالو کرد، ولی زمانی نبرد که کندال هم همین کارو با او کرد..

مردم علاقه مند به اتفاقات اخیر هالیوود همچنین فهمیدند که دوین، هیلی بیبر، دوست  کندال را هم در اینستاگرام آنفالو کرده است.

و دانستن این ماجرا قابل توجه است که کندال و دوین در نوامبر 2022 رابطه ی خود را با هم قطع کردند.

به طور کل ماجرای های هالیوود شاید از نظر خیلیا از سریال های بسیار معروف و نامدار دنیا هم جالب تر و سرگرم کننده تر باشد زیرا که همیشه اتفاقات جدیدی در آن می افتاد و به قولا همیشه حرفای جدیدی واسه گفتن دارد ، همانطور که ماجرای کندال جنر و بد بانی نمونه ی بسیار معروف و بسیار ترند این چند وقت اخیر هالیوود است که توانسته بسیاری از نگاه های مردم را به خود جلب کند. شایان به ذکر است که هنوز که هنوز است بسیاری از مردم به دنبال تایید این اخبار های گفته شده از سوی خود کندال جنر و بد بانی هستند تا ذهن بسیاری را از سردرگمی در بیاورد و آماده بشوند برای اتفاقی دیگر در هالیوود تا موقعی که همچنان هالیوود حرفی واسه گفتن داشته باشه و جوری که به نظر می رسد فعلا اتفاقات هالیوود جزو ترند ترین اتفاقات و به معنای واقعی کلمه سرگرم کننده ترین اخبار های حال حاضر دنیا بعد از اخبار های سیاسی است.

بد بانی دو برادر دارد. او از وقتی که بسیار بچه تر بود دوست داشت که یک خواننده شود. او در یکی از آهنگ های بسیار معروفش می گوید که مادرش دوست داشته همیشه او مهندس شود ، و اما پدرش می گوید من همیشه میخواستم پسرم بازیکن بیس بال شود، در صورتی که یک معلم به او این حرف را زده که او یک آتش‌نشان خواهد شد. اما بر خلاف تمام گفته های نزدیکان او ، بد بانی دوره‌های آموزشی ارتباطات تصویری را در دانشگاه پورتوریکو گذراند. او جایزه های بسیار زیادی را در شغل مورد علاقه ی خود یعنی خوانندگی به دست آورده است که بسیار به موفقیت و شهرت او کمک کرده است.

و اما کندال جنر ، وی در روز سوم ماه نوامبر سال 1995 میلادی در شهر لس آنجلس ایالت کالیفرنیا چشم به دنیا گشود. والدین او ، کریس جنر و کیتلین جنر هستند و در حضور کندال به این حوزه نقش بسیار مهمی داشتند. پدر او ویلیام بروس جنر الان تغییر جنسیت داده و با نام کیتلین جنر مشهور است.

کندال در یک خانواده‌ ی بسیار پرجمعیت بزرگ شد ، ولی فقط یک خواهر تنی به نام کایلی جنر داشت و بقیه ی خواهران و برادران او ، همگی ناتنی هستند. کیم کارداشیان،  کورتنی کارداشیان و کلویی کارداشیان خواهر های ناتنی او و راب کارداشیان ، برودی جنر و براندون جنر برادران غیر تنی او می باشند.

4.2 / 5. 18