برای همه کسانی که با تماشای Keeping Up With Kardashians بزرگ شده‌اند، دیدن این که خانواده کارداشیان-جنر امروزه چقدر بزرگ شده‌اند، کاملاً سورئال است. چه به خاطر این واقعیت باشد که کورتنی، کیم، کایلی و کلویی و حتی کندال جنر، همه خانواده های خود را دارند، یا با دیدن همه زنان خانواده که کسب و کار خود را اداره می کنند، آنها از زمانی که سریال برای اولین بار در آن روز پخش شد بسیار فاصله گرفته اند.

با در نظر گرفتن این موضوع، دیدن اینکه کندال جنر به تازگی تولد 27 سالگی خود را جشن گرفته، شوکه کننده است. در حالی که او هنوز فوق‌العاده جوان است، دیدن او در مجلات و کمپین‌های تبلیغاتی بزرگ عجیب است.

او اکنون بزرگ شده است و عکس جدید او یادآور این واقعیت است.

کندال جنر در تولد 27 سالگی خود از R&R بسیار شایسته لذت برد.

کارداشیان‌ها مطمئناً می‌دانند که چگونه یک تولد را به درستی جشن بگیرند، از مهمانی‌های مجلل گرفته تا نمایش‌های پر زرق و برق و کندال جنر با انتشار عکسی در اینستاگرام به دنبال‌کنندگانش نگاهی اجمالی به جشن تولد 27 سالگی خود داد.

 

از این گذشته، این سوپر مدل در حالت آرامش کامل بود زیرا تولد 27 سالگی خود را با لباسی راحتی در خانه گذراند. همانطور که در عکس های به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام در 4 نوامبر دیده می شود، کندال در حالی که روی کاناپه زیر مجموعه ای از بادکنک ها دراز کشیده بود، یک لباس حریر توری پوشیده بود که روی آن نوشته شده بود: “تولدت مبارک کنی”.

ظاهر اصلی کندال یک لباس بلند و ابریشمی سفید با یقه مربع و لبه‌های توری در یقه و سجاف بود. او این ظاهر را با باز گذاشتن موهایش و یک جفت گوشواره به شکل برگ تکمیل کرد.

این عکس‌ها همچنین ستاره کارداشیان‌ها را نشان می‌دهد که در چمن‌زار سرسبز کمی یوگا می‌کند و همچنین از غروب خورشید در کنار استخر حیاط خلوت لذت می‌برد. با این حال، ظاهری که واقعاً توجه ما را به خود جلب کرد، در داخل پست اینستاگرام او قرار داشت و کندال را دیدیم که ظاهراً در حال تمرین یوگا در حالی که یک بیکینی نارنجی کوچک با طراحی به سبک دهه هفتاد روی آن کشیده شده بود. در عکس‌ها، موهای او بار دیگر باز است.

از آنجا که هیچ تولدی بدون آن کامل نمی شود، کندال نقطه عطف خود را نه با یک، بلکه با دو کیک سفید که با شمع های طلایی تزئین شده بود جشن گرفت.

بنیانگذار 818 تکیلا مطمئناً امسال در رسانه های اجتماعی سرشار از آرزوهای خوب بود. خواهرش کلویی کارداشیان به مناسبت این تولد متنی طولانی نوشت و کندال را “اولین نوزاد” خود خواند که “قلب من را دزدید و تو باعث شدی بیشتر از آنچه که می‌دانستم عاشق شوم.”

این فرد تاثیر گذار آمریکایی در پست اینستاگرامی خود در 3 نوامبر نوشت: “تو کسی هستی که به من مسئولیت، صبر، عشق بی قید و شرط و شفقت را آموخت. تو از هر پستی و بلندی دستم را گرفته ای و من برای همیشه دستت را می گیرم. تو ضربان قلب من هستی و نمی توانم احساس خوشبختی کنم از داشتن خواهر و دوست صمیمی مثل تو.”

در همین حال، کیم کارداشیان در پستی که از خودش به اشتراک گذاشت نوشت: “تولدت مبارک @kendalljenner دوستت دارم برای همیشه و همیشه! تو کسی هستی که منطقی هستی و وقتی هیچ کس دیگری حواسش نیست مرا چک می کنی LOL من همیشه افتخار می کنم؛ از تو به خاطر پیروی از حقیقت خود و خدای من، تو از درون و بیرون بسیار زیبا هستی.”

3.5 / 5. 2