دن بیلزریان یک بازیکن پوکر حرفه ای با سرمایه 100 میلیون دلاری است که از ریسک کردن امرار معاش می کند. بیلزریان در محاصره مشروبات الکلی، تجملات و زنان زندگی خود را سپری می کند.

در اینجا ده حقیقت عجیبی که درباره دن بیلزریان نمی دانستید آورده شده است.

1. ناراحتی های قلبی

بیلزریان با مشکلات قلبی جدی دست و پنجه نرم می کند و نه از نوع عاشقانه و سرگرم کننده. در حالی که سبک زندگی او ممکن است در شبکه های اجتماعی مانند یک انفجار به نظر برسد، آسیب جدی به سلامتی او وارد می کند. او اولین حمله قلبی خود را زمانی که فقط 25 سال داشت متحمل شد. و هفت سال بعد سومین حمله قلبی خود را تجربه کرد. این ممکن است بیشتر مردم را نگران کند. اما او را نه! بیلزریان قبل از اینکه پزشکان او را معاینه کنند، از بیمارستان خارج شد. و سپس توییت کرد و از میلیون‌ ها دنبال‌ کننده‌ اش خواست که شرط بندی کنند که آیا او می‌ میرد یا نه.

 

2. خرید و فروش اسلحه

بازی پوکر تنها راهی نیست که بیلزریان زندگی خود را به دست آورده است. در دوران تحصیل در کالج، او هفته ای 90000 دلار از بازی پوکر درآمد داشت. اما بین پول درآوردن و نگه داشتن آن تفاوت وجود دارد. او که قربانی غرور خود شده بود، به سرعت ورشکست شد و مجبور شد مجموعه اسلحه خود را بفروشد. با این حال، بیلزریان در نهایت مجموعه ۷۵۰ دلاری خود را به قیمت بیش از ۱۰۰۰۰ دلار فروخت. این پول بود که او به وگاس برد. به زودی او این مبلغ را به 187000 دلار تبدیل کرد.

 

3. دستگیری دن بیلزریان

در دسامبر 2014 بیلزریان به اتهام در اختیار داشتن مواد منفجره به قصد ساخت بمب دستگیر شد. اما می دانید چه می گویند; وقتی به اندازه کافی ثروتمند باشید، می توانید هر چیزی بخرید. بیلزریان با تیم وکلای خود قراردادی را قطع کرد و بدون دردسر از زندان خارج شد. در نهایت او فقط مجبور شد 20000 دلار برای منفجر کردن کامیون خود در زمین های عمومی بپردازد.

 

4. پول خرج کردن

وقتی آنقدر پول دارید، می توانید آن را دور بریزید. و بیلزریان این کار را می کند. او یک بار 2000 دلار خرج کرد تا به همکار پوکر جی فاربر کمک کند تا در مسابقه پوکر شرکت کند. بیلزریان به امور خیریه نیز علاقه دارد. او 100000 دلار به پروژه رابین هود برای کمک به قربانیان طوفان هایان راه اندازی و اهدا کرد.

 

5. دارایی خالص دن بیلزریان

اگر از او بپرسید بیلزریان دارایی خالص خود را حدود 100 میلیون دلار می داند. اما سایر بازیکنان پوکر با ریسک بالا فکر می کنند که این ممکن است حقیقت نداشته باشد. از آنجایی که او هرگز در یک بازی بیش از 3 میلیون دلار برنده نشده است. ناگفته نماند سبک زندگی و سابقه گران قیمت او با ورشکستگی و سوء مدیریت ثروت سوالاتی را در ذهن به وجود می آورد. بسیاری از مردم حتی او را متهم می کنند که عمارت و ماشین هایش را اجاره کرده است تا ثروتمندتر از آنچه هست به نظر برسد.

 

6. پدر جنایتکار

پل بیلزریان یک تاجر ثروتمند با سهام خصوصی در دهه 1980 بود که صاحب یک شرکت روباتیک و چندین تجارت بود. زمانی که دن ده ساله بود به دلیل کلاهبرداری سهام دستگیر شد.

 

7. کودکی مشکل دار

در کودکی، دن بیلزریان در مدرسه خوب عمل نمی کرد. او همچنین به دلیل زندانی شدن و فساد پدرش مورد آزار و اذیت قرار گرفت. اوضاع آنقدر بد شد که مجبور شد دو بار مدرسه را عوض کند. و یکی از آن مواقع به این دلیل بود که او به دلیل رفتار ظالمانه اخراج شد. زمانی که او به ارتش ملحق شد، زمانی که با افسران ارشد خود در موقعیت های تقابلی قرار گرفت، الگوی مشابهی ادامه یافت. به گفته او، آنها به دلیل سابقه حضور پدرش در زندان، نسبت به او تعصب داشتند.

 

8. زنان دن بیلزریان

رفتار بیلزریان با زنان بسیار دیوانه کننده است. ثبت شده است که او زنان را فقط برای نوازش ریش در حین بازی پوکر استخدام کرده است. و بار دیگر برای استخدام زنان با سینه برهنه موهایش را کوتاه کرد. با این حال، بی ثباتی او به همین جا ختم نمی شود. بیلزریان که ناامید از تاثیرگذاری در مجله Hustler بود، یک مدل را از پشت بام خود به داخل یک استخر پرت کرد. اما او تنها مچ پایش را در کنار استخر شکست. در سال 2014 او به لگد زدن به مدل ونسا کاستانو متهم شد.

 

9. نیروی دریایی

بیلزریان در مقطعی از زندگی خود سعی کرد به نیروی دریایی بپیوندد. او در آموزش نیروی دریایی موفق شد به روز 510 برسد و در امتحان نظامی خود امتیاز بالایی کسب کند. اما بعد با افسر فرمانده خود درگیر شد و از برنامه اخراج شد.

 

10. حرفه سینما

بیلزریان سعی کرده از راه های مختلفی به موفقیت برسد. دوران ناموفق او در صنعت سینما با فیلم Lone Survivor به پایان رسید. او در ازای 80 کلمه و 8 دقیقه روی پرده، یک میلیون دلار برای فیلم سرمایه گذاری کرد. اما پس از آن محصول نهایی تنها 1 خط و کمتر از یک دقیقه زمان نمایش را داشت. او یک میلیون پول خود را از این فیلم به دست آورد، اما متوجه شد که آنچه را که برای ساخت آن در هالیوود لازم است ندارد.

4.9 / 5. 58