پاسخ بردلی کوپر به رابطه ی ایرینا شایک و تام بردی نشان می دهد که او احساسات متفاوتی در مورد ادامه زندگی سابقش دارد. کوپر و شایک از سال 2015 تا 2019 با هم رابطه داشتند. آنها در سال 2017 صاحب اولین و تنها فرزندشان، دختری به نام لیا شدند. بردی و همسرش، ژیزل بوندشن، از سال 2009 تا 2022با هم زندگی کردند. آنها دو فرزند مشترک دارند: پسر بنجامین و دختر ویویان لیک به گزارش TMZ، پس از عکس برداری از بردی در حالی که شایک را در هتل بل ایر در لس آنجلس، کالیفرنیا در حال بلند کردن شایک در لس آنجلس، کالیفرنیا، از جایی که او را به خانه اش برد. در ماه ژوئیه 2023 اخباری مبنی بر رابطه ی بردی و شایک منتشر شد که همچنین گزارش داد که شایک این کار را نکرده است. یک منبع در آن زمان به دیلی میل گفت که بردی و شایک جدی بودند و رابطه خود را به عنوان یک “پرتاب” تلقی نمی کردند. یک خبرگزاری مشهور گفت: “تام واقعاً از این اتفاق خوشحال است، او احساس می کند که آنها کاملاً یکدیگر را دوست دارند، و او واقعاً شایک را بسیار جذاب، کارآفرین و دارای حس شوخ طبعی هوشمندانه ای می داند که واقعاً برای همه چیزهایی که در مورد او است جالب است.” .

این منبع ادامه داد: «او همیشه پس از طلاق به خود می‌گفت که فقط با کسی ارتباط برقرار می‌کند که می‌تواند آینده‌ای را رقم بزند، کسی که در نهایت می‌تواند به فرزندانش معرفی کند. او واقعاً در مورد او و اینکه این رابطه می تواند به کجا برسد، بسیار عالی فکر می کند. او هیچ نگرانی با شایک ندارد، به نظر می رسد که آنها با یکدیگر ارتباط  خوبی برقرار می کنند و خیلی خوب با هم کنار می آیند. یک منبع همچنین به People در آن زمان گفت که بردی و شایک «چند هفته» قبل از انتشار اخباری در مورد رابطه آنها با یکدیگر رابطه داشتند. این خبرگزاری گفت: «[آنها] چند هفته است که در رابطه بوده اند. “جرقه ای وجود دارد.” این منبع ادعا کرد که بردی از شایک دعوت کرده است که «به بیرون پرواز کند و در لس آنجلس ملاقات کند»، جایی که «آنها شب جمعه و شنبه را در خانه ای سپری کردند» که بردی در آن اقامت داشت. این منبع ادامه داد: “جاذبه ای وجود دارد.” همچنین تأیید کرد که برادی و شایک علیرغم دوستی حرفه ای شایک با همسر سابق برادی، «قبلاً هرگز رابطه عاشقانه ای با هم نداشتند». این خبرگزاری همچنین ادعا کرد که بردی و شایک اولین بار زمانی که هر دو مهمان عروسی جو نهمد وارث هنری میلیاردر با مدل مدیسون هدریک در ساردینیا، ایتالیا در ژوئن 2023 بودند، رابطه را آغاز کردند. اما کوپر چه فکری می کند؟ در مورد اینکه بردلی کوپر چگونه به رابطه ی ایرینا شایک و تام بردی واکنش نشان داد و اکنون با همسر سابقش کجاست، در ادامه بخوانید.

 

واکنش بردلی کوپر به رابطه ی ایرینا شایک و تام بردی

منبعی در 25 ژوئیه 2023 به دیلی میل گفت که کوپر از شایعاتی که شایک و بردی با هم رابطه دارند “آزار می بیند” و نگران است که ستاره سابق NFL “دلش را برای همیشه از او دور کند.این خبرگزاری گفت: «اینکه بگوییم او از این موضوع ناراحت نیست، دروغ است. او با ایرینا رفت و آمد و رفت و آمد داشته است و او را بسیار دوست دارد. این منبع ادامه داد: او مادر دخترش است و دو زن مورد علاقه او در دنیا هستند. او احساس می کند که برای اولین بار، او در تام با کسی ملاقات کرد که قلبش را برای همیشه از او دور می کند. علیرغم مسائلی که در مورد رابطه شایک و بردی داشت، منبع به دیلی میل نیز گفت که کوپر به دلیل این که از زمان جدایی آنها در سال 2019 با زنان دیگری هم قرار گرفته بود، “تضاد” داشت. داشتن یک شوهر فداکار و پدر و مادر و شوهر. این چیزی است که به بردلی می رسد. با این حال، یک منبع در 25 ژوئیه به صفحه سیکس گفت که کوپر از رابطه شایک و بردی ناراحت نمی شود زیرا فکر نمی کرد این رابطه دوام بیاورد. خودی گفت: “در حال حاضر، او یک نگرش منتظر و منتظر است.” «[بردی و شیک] عشق خود را اعلام نکردند. این ممکن است طی دو، سه هفته تمام شود.» این منبع ادامه داد: “او نترسیده است.”

در مورد همسر سابق بردی، ژیزل بوندشن، منبعی در 24 ژوئیه 2023 به دیلی میل گفت که این مدل زمانی که برای اولین بار شایعاتی مبنی بر قرار برادی و شایک شنید، از “دری از احساسات گردان” عبور کرد، اما “در حال حاضر” در مکان خوبی با همه چیز قرار دارد و به بهترین ها امیدوار است.” این خودی اضافه کرد که رابطه بردی و شایک در ابتدا برای بوندشن “دشوار” بود و “او ناراحت بود”، با این حال، او بر این احساسات غلبه کرده است. “این همه چیز را واقعی تر کرد. او و تام چیز بسیار شگفت انگیزی داشتند که به پایان رسید. این منبع ادامه داد: “احساسات ناشی از آن، به ویژه پس از به اشتراک گذاشتن کودکان، به همان اندازه احساسی بود که می شود، اما پس از آن او می دانست که نمی تواند چیزی را نگه دارد که هرگز باز نخواهد گشت، او می دانست که این روز خواهد آمد و او صادقانه خواهد بود. چیزی را بیشتر از شاد بودن تام دوست ندارم.» خودی دیلی میل توضیح داد که مشکل اصلی بوندشن در رابطه با برادی پس از طلاق آنها این بود که او نمی خواست او با کسی که «برای بچه هایشان مناسب نیست» باشد. این منبع گفت: “او مانند هیچ کس دیگری عشقی به او خواهد داشت، اما نگرانی اصلی او و بخشی از روند درمان این است که کسی را انتخاب کند که نه تنها برای او بلکه برای فرزندانش نیز مناسب باشد.” “Floozy این کلمه نیست، اما ژیزل نمی‌خواهد یک فرد تصادفی تام را در مسیر بدی هدایت کند.”

خودی همچنین تایید کرد که بردی قبل از اینکه اخبار عمومی شود، خودش در مورد این رابطه به بوندشن گفته است. منبع گفت: «تام هم احمق نیست، او مطمئن شد که ژیزل از آن مطلع است، و آنها هنوز هم به عنوان والدین مشترک این ارتباط را دارند.» «اما در کل، ژیزل فقط در حال پردازش همه چیز است و به نقطه‌ای می‌رسد که او می خواهد با آن خوب باشد و با آن خوب خواهد بود. بنابراین او قطعاً با موجی  از احساسات دست و پنجه نرم  می کند، اما در حال حاضر با همه اینها در موقعیت خوبی قرار دارد و به بهترین ها امیدوار است.” منبعی همچنین در 25 ژوئیه 2023 به Us Weekly گفت که بوندشن از رابطه بردی و شایک “کاملاً آزاردهنده” نبود. خودی گفت: «[او] خوشحال است که او ادامه داده است زیرا او نیز همین کار را کرده است. او می‌دانست که او در مقطعی قرار ملاقات خواهد گذاشت و واقعاً به این یا آن‌گونه نگران نیست.» این منبع اضافه کرد که رابطه بردی و بوندشن “بر اساس پدر و مادر کردن فرزندانشان است.” این خودی اضافه کرد: “به غیر از این، تام آشکارا آزاد است که با هر کسی که دوست دارد قرار بگذارد.” TMZ همچنین در 24 ژوئیه 2023 گزارش داد که بوندشن از رابطه برادی و شایک “اصلا خوشحال نیست”. با این حال، گزارش دیگری ادعا کرد که او “خوشحال” است که همسر سابقش به زندگی خود ادامه داده است. “چرا او برای تام خوشحال نمی شود؟ او را طلاق داد. یک منبع دیگر به TMZ گفت: این به آزادی او کمک کرد. این منبع همچنین تایید کرد که شایک و بوندشن با هم دوست نیستند، اگرچه آنها سال‌ها است که یکدیگر را به‌عنوان هر دو مدل به‌طور حرفه‌ای می‌شناسند.

یک منبع همچنین در 25 ژوئیه 2023 به People تأیید کرد که بوندشن در تعطیلات در کشور خود برزیل بود که خبر رابطه برادی و شایک منتشر شد. این منبع گفت: «[او] در حال حاضر در تعطیلات در برزیل است و زندگی خود را می گذراند، اما او در گذشته گفته است که او فقط می خواهد که او خوشحال باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تام بردی، کتاب او، روش TB12 را بخوانید. کتاب پرفروش نیویورک تایمز، که به عنوان «انجیل ورزشکاران» بازیکن تامپا بی بوکانرز توصیف شده است، خوانندگان را از طریق آموزش انقلابی، تهویه و سیستم سلامتی برادی که او را برای بیش از دو دهه در صدر لیگ NFL نگه داشته است، می برد. این کتاب به روش برادی TB12 می پردازد، یک برند سبک زندگی عملکردی که او در سال 2013 تأسیس کرد، که بر روشی طبیعی تر، سالم تر از ورزش، تمرین و زندگی و چگونگی حفظ اوج عملکرد خود و در عین حال کاهش خطرات آسیب تمرکز دارد.

 

بیوگرافی تام بردی

تام بردی یکی از برجسته‌ترین ورزشکارانی است که هنوز ورزش فوتبال حرفه‌ای را برای لیگ ملی فوتبال (NFL) انجام می‌دهد و بسیاری هنوز بر این باورند که او در واقع برجسته‌ترین بازیکن لیگ است.

او در دو دهه گذشته افتخارات بی‌شماری را در این ورزش کسب کرده است و به شاهکاری‌هایی دست یافته است که بسیاری از بازیکنان دیگر نمی‌توانند با آن‌ها برابری کنند. او رکورد بیشترین برد در تاریخ NFL، با بیشترین تاچ داون های پرتاب‌شده و از همه مهم‌تر، رکورد بیشترین مقام قهرمانی NFL را دارد. تام بردی یک قهرمان است، اما مهم‌تر از همه، رهبری است که همه ما می توانیم از او یاد بگیریم.

با این اوصاف، اگر آماده هستید که به ویژگی‌های رهبری تام بردی بپردازید، می‌توانید از همین امروز برای دستیابی های بیشتر و ارتقاء سطح زندگی پیش روی خود استفاده کنید، پس بیایید به آن بپردازیم!

 • صبر

زمانی که تام بردی برای اولین بار فوتبال دانشگاهی را برای میشیگان ولورینز شروع کرد، نبرد سختی داشت که باید با آن روبرو می شد. با هفت کوارتربک جلوتر از او، تام باید برای تبدیل شدن به QB1 صبور می‌بود.

چقدر صبوری؟ خوب، بردی باید از تمام مهارت خود استفاده می کرد، به مدت دو سال ساعت‌های طولانی تمرین انجام می‌داد تا بتواند به‌عنوان بازیکن اصلی شوت خود را بزند. او باید صبورانه تا سال سوم دانشگاه خود صبر می کرد.

بسیاری از بازیکنان با جاه‌طلبی‌های بزرگ برای بازی در NFL، زمانی که متوجه می شوند چقدر باید منتظر بمانند، صبر خود را از دست می دهند و بیخیال می شوند. همین امر در مورد بسیاری از افراد روزمره با اهداف بزرگ صدق می کند. زمانی که به نظر نمی رسد همه چیز در مسیر درست خود قرار دارد یا با توجه به اهداف ما با سرعت مناسب حرکت نمی کند، ما خیلی زود دست از کار می کشیم یا تسلیم می شویم.

بنابراین، اگر رویاها و اهداف بزرگی دارید، اگر همه‌چیز برای شما یک‌شبه درست نشد، ناامید نشوید. اگر به نظر می رسد که اهدافتان در افق های بسیار دوری هستند، ناامید نشوید. موفقیت زمان می برد. اگر لازم است استراتژی خود را مجدداً تنظیم کنید، اما صبور باشید و به حرکت روبه‌جلو ادامه دهید.

 

 • اعتماد به‌ نفس و متانت

احتمالاً یکی از قابل‌مشاهده‌ترین ویژگی های رهبری تام برادی، اعتمادبه‌نفس و آرامش او است. همه رهبران بزرگ تحت‌فشار اعتمادبه‌نفس و متانت دارند؛ و توانایی تام بردی در ایجاد اعتمادبه‌نفس و آرامش هنگام بازی در ورزش فوتبال بی‌نظیر است.

در واقع، بسیاری تام بردی را سرسخت می دانند، لقبی که او در کالج به دست آورد و هنوز هم توسط بسیاری از مردم به دلیل کامبک های بی‌شمارش در کوارتر چهارم و آخرین لحظه در NFL، از او با این لقب یاد می‌شود.

اعتماد به‌ نفس و آرامش یک کیفیت ضروری در رهبری است، زیرا زمانی که تیم شما در یک بازی شکست می‌خورد، زمانی که هواداران سر شما فریاد می‌زنند و برای بردن به او فشار می‌آورند، حفظ تعادل و همچنین اعتمادبه‌نفس قابل‌توجهی لازم است، خونسرد و آرام بودن، زمانی که بقیه بازیکنان تیم به خودشان شک می کنند، باعث می شود شما به‌هرحال به کارتان ادامه دهید.

این ویژگی رهبری را می توان به روش های مختلف در حرفه یا تجارتتان به کار ببرید. می توانید از آن برای هدایت تیم خود برای رعایت ضرب‌الاجل‌های لحظه آخری استفاده کنید. از اعتمادبه‌نفس و آرامش لازم برای بستن معاملات با سهام بالا استفاده کنید. یا اینکه وقتی خسته هستید، استرس دارید و احساس می‌کنید آماده‌اید که وظایفتان را کنار بگذارید، از اعتمادبه‌نفس و متانت استفاده کنید و وظایف خود را بدون عیب و نقص انجام دهید.

اعتمادبه‌نفس داشتن و آماده بودن تحت‌فشار، چیزی است که تام بردی در آن برتری دارد؛ و این چیزی است که به او اجازه می‌دهد اعتمادبه‌نفس هم‌تیمی‌هایش را به‌طور مداوم به دست آورد، به‌طوری‌که آن‌ها نیز تا آخرین ثانیه به مبارزه ادامه دهند. این یک کیفیت رهبری قدرتمند است و به او کمک کرده است بارها و بارها پیروز شود، همچنین یک ویژگی رهبری است که همه ما نیز می توانیم از آن بهره‌مند شویم.

«برای من، آنچه بازیکنان واقعاً خوب را از بازیکنان بزرگ جدا می کند. تحت‌فشار به‌خوبی اجرا کردن است.»

 

 • عزم

این کیفیت در رهبری نسبت به بقیه تفاوت‌های ظریف‌تری دارد، اما تمام کارهایی که تام برادی انجام می‌دهد را شامل می شود. تام بردی مظهر قاطعیت است.

بردی مصمم بود برای میشیگان ولورینز فوتبال بازی کند و این کار را هم انجام داد. او مصمم بود که به مدافع اصلی تبدیل شود و به آن دست یافت. او مصمم بود برای NFL فوتبال حرفه ای بازی کند و کرد. تبدیل شدن به بهترین کوارتربک در NFL هدف او نیز بود که به آن نیز دست یافت؛ و او مصمم بود که جایزه سوپربول را برنده شود که نه‌تنها یکی بلکه 6 عدد بُرد.

اما مهم‌تر از همه، او مصمم بود تیمی را که کمی بیش از دو دهه در آن بازی می کرد را ترک کند تا به تیم دیگری بپیوندد و نه‌تنها به سوپرکاپ برود، بلکه آن را نیز برنده شود؛ و این دقیقاً همان کاری است که او انجام داد.

نکته اصلی این است، قبل از اینکه بتوانید کاری را انجام دهید، ابتدا باید مصمم به انجام آن باشید؛ و این یک ویژگی رهبری است که باید از آن الگوبرداری کرد، زیرا اگر مصمم نباشید نمی‌توانید رهبر خوبی باشید و همچنین نمی‌توانید چیزی را بدون اینکه ۱۱۰ درصد برای دستیابی به آن مصمم باشید به دست آورید.

 

 • فروتنی

وقتی به رهبری فکر می کنیم، تقریباً به نظر می رسد که همیشه فروتنی ظاهر می شود. مطمئناً این ویژگی رهبری نیست که بیشترین توجه را به خود جلب می کند، بلکه این ویژگی است که می توان به اکثر رهبران بزرگ نسبت داد؛ و بدون شک، این یکی از برجسته‌ترین ویژگی های رهبری تام بردی است.

تام بردی نه بسیار کاریزماتیک است، نه پر سروصدا، پرهیاهو یا مغرور است. او متواضع است و در راه خود فروتن است. ذهنیت او تیم اول بودن است و در جایی که اعتبار لازم است، اعتبار می دهد؛ اما مهم‌تر از همه، او جزو رهبرانی است که ظاهر می شود و اجرا می کند. اجازه دهید نتایجش به‌جای او حرف بزند.

بنابراین، فکر نکنید که برای اینکه یک رهبر عالی باشید، باید یک برونگرا باشید. همچنین لازم نیست یک سخنران عمومی پرزرق‌وبرق یا شیک باشید. شما می توانید با تقلید از رویکردهای تام بردی در تمام کارهایی که انجام می دهید، رهبری قوی باشید.

 

 • انضباط و سخت‌کوشی

آخرین، اما نه کم‌اهمیت‌ترین در مجموعه ما از اسرار رهبری تام برادی، نظم و انضباط شخصی و سخت‌کوشی است. بدون شک، این احتمالاً مهم‌ترین ویژگی رهبری تام برادی است که باید به دنبال آن باشید. تقریباً سریع‌تر از سایر ویژگی های رهبری که قبلاً ذکر شد، انجام این کار به شما کمک می کند تقریباً در هر زمینه‌ای از زندگی خود موفق شوید.

برادی توسط مربیان و هم‌تیمی‌هایش به‌عنوان یکی از سخت‌کوش‌ترین بازیکنان تیم معرفی شده است. او برای پیروزی هر کاری که لازم باشد انجام می دهد. او سخت کار می کند و به‌اندازه‌ای که برای پیشرفت حرفه‌اش نیاز است وقت می گذارد.

اگر مجبور باشد ساعت‌ها فیلم مخالفانش را تماشا کند، این کار را می‌کند. اگر باید پرتاب های خود را تیزتر کند، زمان لازم را برای این کار در نظر می گیرد. مهم نیست که چه چیزی باشد، زمان ورزشگاه، رژیم غذایی، تجزیه‌وتحلیل رقابت، او در انجام تلاش اضافی مداوم که موفقیت او را تضمین می کند، منظم است؛ و این سطحی از تعهد است که هرکسی می تواند از آن بهره‌مند شود.

بنابراین، رهبری تام برادی را پیش بگیرید و متعهد شوید که منظم‌ترین و سخت‌کوش‌ترین کارکنی باشید که می‌شناسید. مطمئناً موفقیت و دستاوردهایی را به دنبال خواهند داشت.

 

بیوگرافی ایرینا شایک

ایرینا شایک با نام کامل ایرینا والیریونا شیخ الاسلامووا یکی از مدل‌های معروف و شخصیت رسانه‌ای محبوب روسی می‌باشد.

وی برای بار اول در سال ۲۰۱۱ میلادی (۱۳۸۹ شمسی) به عنوان اولین مدل روسی بر روی اولین صفحه مجله لباس شنا اسپورتس ایلاستریدس ظاهر شد و به شهرت جهانی رسید.

لازم به ذکر است که سایت model’s.com ایرینا شایک را به عنوان نماد صنعت مدلینگ معرفی کرده است.

او در بین سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ میلادی (۱۳۸۸ تا ۱۳۹۴ شمسی) شریک زندگی کریستین رونالدوستاره محبوب فوتبال جهان بوده است.

 

 • تولد و کودکی ایرینا شایک

ایرینا شایک (Irina Shayk) متولد ۶ ژانویۀ ۱۹۸۶ میلادی (۱۶ دی ۱۳۶۴ شمسی) است. یمانژلینسک منطقه ای در استان چلیابینسک در جمهوری شوروی محل تولد این مدل معروف می‌باشد.

پدر ایرینا شایک (والری شیخ الاسلامووا) ریشه‌ی تاتاری ولگا داشته و در پیشه‌ی معدنچی زغال سنگ مشغول به کار بوده است.

مادر او نیز اولگا نام داشت، وی یک معلم موسیقی در مهد کودکی در این منطقه بود.

به گفته‌ی ایرینا شایک، چهره‌اش را از پدر خود به ارث برده و بسیار شبیه به پدرش می‌باشد.

بیشتر مردم گمان می‌کنند که این مدل روسی اهل آمریکای جنوبی است.

ایرینا شایک یک خواهر بزرگتر از خودش به نام تاتیانا پتنکووا نیز دارد.

همچنین این مدل دارای سه خواهرزاده کوچک نیز می باشد.

ایرینا شایک از ۶ سالگی پیانو می‌نواخت. در سن ۹ سالگی به مدرسه‌ موسیقی وارد شد و به مدت ۷ سال در این مرکز مشغول به تحصیل بود.

به گفته‌ی خود او حتی زمانی که تجربیات زیادی در نواختن پیانو کسب کرده بود، همچنان از مادرش میخواست که به او موسیقی را آموزش بدهد.

 

 • نوجوانی ایراینا شایک

زمانی که او چهارده سال سن داشت پدر او به دلیل عوارض ناشی از سینه پهلو و قفسه سینه درگذشت و خانواده‌ی وی با وضعیت مالی نامناسبی روبه‌رو شدند.

بعد از این اتفاق مادر ایرینا شایک مجبور شد که برای کسب درآمد و تأمین هزینه‌های خانواده و فرزندان خود همزمان در دو شغل کار کند.

بعد از تمام شدن دوران دبیرستان، ایرینا شایک در رشته‌ی بازاریابی شروع به تحصیل نمود ولی چندی بعد تصمیم گرفت که با خواهرش به یک مدرسه‌ی زیبایی برود.

در زمانی که وی در این مدرسه مشغول به تحصیل بود، نظر یک آژانس مدلینگ محلی را به خود جلب کرد و به گفته‌ی خودش این آژانس به شدت از زیبایی او شگفت‌زده شده بود.

بعد از مدت زمانی از وی خواسته شد تا در مسابقه‌ی زیبایی دوشیزه چلیابینسک سال ۲۰۰۳ میلادی (۱۳۸۲ شمسی) شرکت کند که در این مسابقه نیز موفق و به عنوان برنده اعلام شد.

به گفته‌ی ایرینا شایک این مسابقه در سطح بسیار پایین‌تری از استانداردهای سایر مسابقات اروپا و ایالت متحده قرار داشته است.

 

 • زندگی شخصی ایرینا شایک

می‌توان گفت که زندگی شخصی ایرینا شایک دارای حواشی بسیار زیادی بوده است که ما سعی کردیم به طور مختصر آن‌ها را برای شما بیان کنیم.

از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ میلادی (۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸ شمسی) ایرینا شایک با درامر گروه لینکین پارک (راب بوردون) در ارتباط بود و قرار می‌گذاشت.

در سال ۲۰۱۰ میلادی (۱۳۸۸ شمسی)، ایرینا شایک با کریستیانو رونالدو آشنا شد و در زمان کوتاهی با هم قرار گذاشتند.

در سال ۲۰۱۵ میلادی (۱۳۹۳ شمسی) خبر جدایی این دو زوج در رسانه‌ها منتشر شد و در نهایت این دو نفر جدایی خود را تایید کردند.

بعد از انتشار این خبر کریستیانو رونالدو ضمن بیانیه‌ای اعلام کرد که بعد از پنج سال رابطه با ایرینا شایک رابطه‌ی ما تمام شده و برای وی آرزوی خوشبختی کرد.

به گفته‌ی کریستین رونالدو این تصمیم برای هر دو آن‌ها بهتر بوده است.

در سال ۲۰۱۵ میلادی (۱۳۹۴ شمسی)، ایرینا شایک با یک بازیگر آمریکایی به نام بردلی کوپر ملاقات کرد و دختر این دو در فوریه ۲۰۱۷ میلادی ( اسفند ۱۳۹۵ شمسی) با نام لیا دی سین شایک کوپر به دنیا آمد.

این زوج در مه ۲۰۱۹ میلادی (خرداد ۱۳۹۸ شمسی) از یکدیگر جدا شدند.

در حال حاضر ایرینا شایک با کسی در ارتباط نیست.

 

 • ورود به صنعت مدلینگ

ایرینا شایک از بهترین فرصت شغلی برای تبدیل به مدل شدن بهره برد.

در واقع او زمانی که نوزده سال سن داشت فعالیت خود را به عنوان مانکن در کشور پاریس شروع کرد.

سال ۲۰۰۷ میلادی (۱۳۸۵ شمسی) ایرینا شایک به عنوان جایگزین برای مدل محبوب و مشهور برزیلی آنا بئاتریس باروس) انتخاب شد و به عنوان چهره‌ی اینتیمسیمی معرفی گردید.

در همان زمان وی برای مجله‌ی لباس شنا اسپورتس ایلاستریدس برای نخستین بار حاضر شد.

بعد از آن ایرینا شایک در چاپ سالنامه هر سال، در شاخه‌ی عکس در شهرهایی مانند ناپل، سن‌پترزبورگ، شیلی و گرانادا نیز حضور پیدا کرد.

بعد از گذشت سه سال حضور وی در اینتیمسیمی، وی در سال ۲۰۱۰ میلادی (۱۳۸۸ شمسی) به طور رسمی، سفیر این برند تجاری معرفی شد.

از دیگر شرکت‌های مدلینگ این شخص می‌توان لباس شنا بیچ باتی و لباس گس (برند آمریکایی) را در سال ۲۰۰۹ میلادی (۱۳۸۸ شمسی) نام برد.

دیگر فعالیت‌های ایرینا شایک در این دوره چزاره پاچیوتی، کاتالوگ ویکتوریا سیکرت و امضای قرارداد با آژانس مدلینگ آی‌ام‌جی مایلز می‌باشد.

 

 • دوران طلایی ایرینا شایک

در سال ۲۰۱۱ میلادی (۱۳۹۰ شمسی) ایرینا شایک مدل اصلی فصل بهار و تابستان کمپین تبلیغاتی آرمانی شد.

وی همچنین در موزیک ویدئو قدرت از کانیه وستبه کارگردانی مارکو برامبیلا نیز ایفای نقش نمود.

ایرینا شایک بر روی جلد مجله‌ای در آفریقای جنوبی به نام اوشن درایو و جی‌کیو نیز حضور داشت.

وی در فهرست پنجاه زن جذاب روسیه که از طریق مجله کمپلکس منتشر شد نیز توانست رتبه‌ی اول را به دست آورد.

ایرینا شایک در یک دوره زمینه‌ی فعالیت خود را از حرفه‌ی مدلینگ لباس شنا به مد سطح بالا به وسیله‌ی انتشار در هارپر اسپانیا ارتقا داد و عکس او بر روی جلد مجله‌ی اسپانیایی در سال ۲۰۱۰ میلادی (۱۳۸۸ شمسی) قرار گرفت.

همچنین مجله‌ی ند ال اسپانیا به ایرینا شایک جایزه‌ی بهترین مدل بین‌المللی سال ۲۰۱۰ میلادی (۱۳۸۸ شمسی) را اهدا نمود.

در آخر سال، در شماره دسامبر مجله‌ی جی‌کیو اسپانیا تصویر او برهنه به تصویر کشیده شد.

با این حال وی ادعا کرد که برای عکسبرداری این کار برهنه نبوده و به صورت دیجیتالی تصویر مجله تغییر پیدا کرده است‌ تا بتوانید لباس زیر زنانه او را پاک کنند.

در جواب این ادعا شایک، مجله‌ی اسپانیا پاسخ داد که در آن صحنه ۱۵ شاهد مبنی بر برهنه بودن ایرینا شایک حضور داشته‌اند.

 

 • تبدیل شدن به چهره‌ ای محبوب و مشهور

در روز ولنتاین، در یکی از بخش‌های برنامه آخر وقت بل دیوید لترمن، از طریق مجله‌ی بیلبورد مشخص شد که ایرینا شایک مدل جلد اول مجله‌ی لباس شنا اسپورتس ایلاستریدس در سال ۲۰۱۱ میلادی (۱۳۸۹ شمسی) بوده است

البته ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که ایرینا شایک برای پنج بار در این مجله حاضر شد اما فقط این یکبار‌ عکس وی به عنوان یک مدل روسی بر مجله قرار گرفت.

در همین سال ایرینا شایک به عنوان چهره‌ی تبلیغاتی برند لباس شنا لولی فاما معرفی شد.

در ادامه‌ی همین سال ایرینا شایک در مجله‌های تاتلر روسیه، گلازور اسپانیا، جی‌کیو مکزیک، آمیکا ایتالیا و کاسموپولیتن اسپانیا مشغول به کار شد و عکس وی بر روی جلد مجله‌ی ال اسپانیا برای نسخه کریسمس آن سال قرار گرفت.

از سال ۲۰۱۱ میلادی (۱۳۹۰ شمسی) وی در لیست بیست مدل برتر و جذاب در سایت Model’s.com در رتبه‌ی ۱۴ ام قرار گرفت و در همان سال، در مجله‌ای در مجارستان عنوان سکسی‌ترین زن جهان را دریافت نمود.

در ژانویه ۲۰۱۳ میلادی (بهمن ماه ۱۳۹۱ شمسی) عکس ایرینا با آنه ویالیتسینا در مجله‌ی معروف وی‌اس منتشر شد. در همین سال وی سرمقاله‌ای برای مجله‌ی CR Fashion Book تهیه کرده که بروس وبر عکاسی آن را انجام داد.

همچنین در همین ماه در نمایش مد جرمی اسکات، ایرینا شایک در هفته‌ی مد نیویورک راه رفت.

در سال ۲۰۱۳ میلادی (۱۳۹۱ شمسی) در نمایش مد ژیوانشی (هفته‌ی مد پاریس) راه رفت و برای چند بار در هارپرز بازار آمریکا حضور پیدا کرد.

مجددا در همین سال عکس وی بر روی مجله‌ی آلور روسیه قرار داده شد.

وی همچنین مدل مجله‌ی معروف اسپانیایی (وگ) بود و در سال بعد در مراسم افتتاحیه بازی‌های المپیک زمستانی سال ۲۰۱۴ میلادی (۱۳۹۲ شمسی) پلاکارد تیم روسیه را حمل نمود.

 

 • همکاری شایک با برند های معروف

ایرینا شایک در این دوره بر روی لباس‌های مارک جیکوبز، بوتگا ونتا، رالف لورن، موسکینو، ورساچه، بربری، گیلز دیکن، ژیوانشی، دسیگوال، ویکتوریا بکام، توری برچ، مایکل کورس، اسکار دلا رنتا، مکس مرا و .‌‌…ظاهر شده است.

وی برای آخرین نمایش مد ژان پل گوتیه در سال ۲۰۱۹ میلادی (۱۳۹۸ شمسی) راه رفته و بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

کمپین‌های تبلیغاتی برند ژان پل گوتیه، بربری، ورساچه، ژیوانشی، میسونی، آرمانی، بلوفین، ویکتوریا و…. نیز از این مدل روسی استفاده کرده‌اند.

در سال ۲۰۱۵ میلادی (۱۳۹۴ شمسی) ایرینا شایک به عنوان سخنگوی جدید لورئال معرفی گردید.

ایرینا شایک علاوه بر موفقیت زیاد در زمینه‌ی مدلینگ، در بازیگری نیز تجربه دارد.

می‌توان اولین بازی این مدل را در نقش مدارا در فیلم هرکول (Hercules) در کنار دواین جانسون در سال ۲۰۱۴ میلادی (۱۳۹۳ شمسی) دانست.

ایرینا شایک همچنین در فیلم‌های زیر ایفای نقش نموده و می‌توان گفت به شکل قابل قبولی در میان تماشاگران قرار گرفته است.

 • خودمانی با ایمی شومر (Inside Amy Schumer) محصول سال ۲۰۱۳ میلادی (۱۳۹۲ شمسی)
 • نماینده (L’Agent) محصول سال ۲۰۱۳ میلادی (۱۳۹۲ شمسی)
 • نمایش پلیس (Police show) محصول سال ۲۰۱۹ میلادی (۱۳۹۸ شمسی)
 • جنون سرعت: فرار (Need for Speed: The Run) محصول سال ۲۰۲۰ میلادی (۱۳۹۹ شمسی)

 

 • جوایز دریافتی

ایرینا شایک در طول دوره‌ی حرفه ای و شغل خود موفق شد جوایز زیادی را کسب نماید.

مهم ترین جوایز دریافتی او برنده بهترین مدل بین‌المللی برای مجله‌ی گلامور اسپانیا، برنده مدل سال ماری کلر برای مجله‌ی ماری کلرو برنده‌ در سال ۲۰۱۳ میلادی (۱۳۹۲ شمسی) و جایزه زن سال برای مجله‌ی گلامور در سال ۲۰۱۴ میلادی (۱۳۹۳ شمسی)می‌باشد.

 

 • فعالیت‌ های بشر دوستانه ایرینا شایک

ایرینا شایک در زادگاه خود (شایک) به یک بیمارستان زایمان کمک می‌کند.

همچنین این مدل و خواهرش کمک زیادی به بازسازی قسمت کودکان بیمارستان محلی نمودند و در حال حاضر ایرینا شایک از طرف مؤسسه‌ای به نام پوموگی از کودکان بیمار مراقبت می‌کند.

او از طریق جمع‌آوری پول برای آن‌ها کمک زیادی به این کودکان کرده است.

لازم به ذکر است که ایرینا شایک سفیر رسمی موسسه پوموگی در کشور روسیه، سفیر بانک غذا در نیویورک، سفیر رسمی انجمن ASPCA نیز می باشد.

ایرینا شایک اعلام کرد که مخالف حمله‌ کشور روسیه به اوکراین است و همچنین بیان نمود که قصد دارد به صلیب سرخ و یونیسف برود و حمایت‌ها و کمک‌های خود را از مردم اوکراین از طریق این دو سازمان به عمل آورد.

او همچنین از دنبال کنندگان خود در فضای مجازی درخواست کرد که کمک مالی خود را از مردم اوکراین دریغ نکنند.

 

 • مشخصات ایرینا شایک

ایرینا شایک از نژاد روس و ترک و مسیحی است. به همین دلیل نیز رنگ موی او قهوه‌ای و چشم او سبز می‌باشد.

قد ایرینا شایک ۱۷۸ سانتی‌متر و وزن او ۵۵ کیلوگرم است.

مطابق با مصاحبه‌ها و اخبار اعلامی درآمد سالیانه این مدل حدود ۹۰ میلیون دلار می‌باشد.

به‌ گفته‌ی ایرینا شایک، ظاهر او غیر طبیعی است و دلیل این امر را ترکیب دو نژاد پدر و مادر خود دانسته است.

پدر او کاملا چهره‌ی شرقی و مارش چهره‌ی روسی دارد.

مطابق با گفته‌های خود او رنگ پوستش مانند پدرش و رنگ چشم او همانند مادرش می‌باشد.

ایرینا شایک بیان کرده که زمانی که وارد دنیای مد شده خیلی از افراد تصور می‌کردند که او سرخ‌پوست است و فکر می‌کردند او اهل برزیل می‌باشد.

تمام عوامل فوق باعث شد تا چهره‌ی غیر طبیعی ایرینا شایک در میان سایر مدل‌های معروف خاص‌تر به نظر بیاید و تبدیل به یک چهره‌ی شناخته شده و غیر تکراری شود.

 

 • علایق ایرینا شایک

مطابق با گفته‌های این مدل او علاقه‌ی زیاد به نواختن پیانو و گوش دادن موسیقی دارد و دلیل این امر را مادر خود اعلام کرده‌ است.

همچنین خواندن کتاب نیز یکی دیگر از تفریحات اصلی ایرینا شایک است.

او در مدت زمانی به سیگار اعتیاد پیدا کرد اما همزمان با دوران بارداری‌اش سیگار خود را ترک نمود و اکنون نیز سیگار نمی‌کشد.

 

 • فعالیت در فضای مجازی

ایرینا شایک به طور تقریبی در همه‌ی شبکه‌های اجتماعی مشهور فعال است اما بیشتر فعالیت وی در اینستاگرام است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

در آخر لازم است که بگوییم تناسب اندام و زیبایی خاص ایرینا شایک باعث شد تا در طول دوران زندگی کاری خود مورد توجه برندهای معتبر جهان قرار بگیرد.

از طرف دیگر فروتنی و مهربانی و همچنین کمک‌های انسان دوستانه او به مردم جهان و از جمله اوکراین وی را به یک مدل معروف و محبوب نه تنها در روسیه بلکه در کل جهان تبدیل کرده است.

5 / 5. 75