در آخرین قسمت از سریال کارداشیان هالو، کلویی کارداشیان (Khloé Kardashian) اعتراف کرد که پیشنهاد ازدواج دوست پسر سابقش تریستان تامپسون را رد کرده است.

 همانطور که گزارش شده است، در این قسمت کیم تریستان را مطرح می کند و ذکر می کند که او هرگز فاش نکرد که او خواستگاری کرده است تا اینکه بعداً این خبر در خط مقدم قرار گرفت.

او می گوید: «واقعیت این است که او پیشنهاد داد و شما هرگز به ما نگفتید. و ماه‌ها بعد از او پرسیدم… شبی که فکر کردم این اتفاق افتاد و او می‌گوید: «اوه، من این کار را ماه‌ها پیش انجام دادم، او به شما نگفته بود؟»

 کیم در یک مصاحبه سر صحبت، اعتراف می‌کند که نگران Khloé است، زیرا او «خیلی خود را نگه می‌دارد».

 او توضیح می‌دهد: «هرگز فراموش نمی‌کنم که تریستان به من زنگ بزند و قرار بود در روز ولنتاین از او خواستگاری کند، یعنی یک سال از زمانی که آنها درام داشتند، بنابراین این آخرین روز ولنتاین بود و بعد روز بعد با او تماس گرفتم و گفتم: هی، من هرگز چیزی از Khloé نشنیدم. اوه خدای من، پیشنهاد دادی؟  و او گفت “اوه بله، من در دسامبر خواستگاری کردم.”  وای خدای من او به ما نگفت!»

قبل از پیشنهاد او، تریستان و کلوئه موضوع یک رسوایی عمومی شده بودند. ستاره NBA ظاهراً در طول رابطه آنها خیانت کرده است و پس از جدایی آنها از او عذرخواهی کرد و اعتراف کرد که پدر فرزند زن دیگری است.

کلویی کارداشیان گفت: «من گفتم، باید مطمئن شوم که این یک رابطه کاملاً متفاوت است، زیرا می‌خواهم با افتخار بگویم با کسی نامزد کرده‌ام. و به همین دلیل است که گفتم، در حال حاضر از پذیرش این موضوع راحت نیستم، زیرا هیجان زده نیستم که به خانواده ام بگویم، و به همان اندازه که شنیدن آن احتمالاً برای او آزاردهنده بود، این حقیقت بود. من اینطور نیستم.  هرگز چنین چیزی را نمی‌پذیرم یا به کسی امید کاذب نمی‌دهم، و این را به او گفتم.»

در اوایل این قسمت، کلویی کارداشیان رسوایی خیانت را به عنوان دوران “فوق العاده سخت” در زندگی خود توصیف می کند.

او گفت: “سخت‌ترین بخش همه چیز این است که خودتان را آموزش دهید تا کسی را دوست نداشته باشید. این زندگی من برای شش سال بود. و ما فقط یک زوج نبودیم، ما واقعاً بهترین دوست یکدیگر بودیم. او رفیق تمرینی من بود. ما همه این کارها را با هم انجام دادیم. بنابراین یاد گرفتن اینکه چگونه همه آن کارها را فراموش کنید، زمان می برد. فقط به این دلیل که کسی با شما عشق بازی می کند به این معنی نیست که فوراً عاشق او می شوید.”

همانطور که TMZ گزارش داد، Khloé از کل وضعیت به قدری ناراحت بود که طبق یک اسکن MRI، ضربه مغزی را تجربه کرد. او به دکتر گفت: “آخرین دوست پسر سابق من، در دوران بارداری خیانت های زیادی انجام داده است.”

کیم همچنین اعتراف کرد که او و خواهرانش در میان این اتفاق نسبت به Khloé ابراز نگرانی کردند، زیرا آنها معتقد بودند که او “بیش از حد لاغر” به نظر می رسد.

در پاسخ به این سوال که چه احساسی دارد، Khloé گفت که پس از جدایی خود از تریستان، احساس می کند که باید “منزوی” شود و با شرایط خودش با مسائل کنار بیاید. او گفت: “ما در بهترین جایی که می شد بودیم، پس وقتی در اوج رابطه مان هستیم، جلو می روی و به من خیانت می کنی؟ من حتی نمی خواهم بدانم در بدترین زمان رابطه مان چه می کنی! شرم بر من. من بهتر می دانم ولی بهتر از این کاری نکردم زیرا امید و ایمان زیادی داشتم.”

 

5 / 5. 1