بمب گذاری کنسرت ابی!

ابراهیم حامدی ملقب به ابی از خوانندگان قدیمی و معروف ایران است که طرفداران بسیار فراوانی دارد او از چند سال پیش مهاجرت کرده است. هر ساله کنسرت این خواننده معروف و مشهور با طرفداران بسیار زیادی همراه است و ایرانیان زیادی هر ساله برای خرید بلیط به محل برگزاری بلیط سفر میکنند‌.  اخیرا این خواننده مشهور کنسرتی در کشور سوئد داشت که باعث ایجاد اتفاقات و حواشی بسیاری شد.

 

بمب گذاری در نزدیکی کنسرت سوئد ابی

در نزدیکی مکان برگزاری کنسرت ابی یا همان ابراهیم حامدی خواننده مشهور و محبوب ایرانی یک بمب گذاری صورت گرفته که البته خنثی شده است.  پلیس سوئد پیگیر این ماجرا بود و در شب گذشته گفت که در یکشنبه این بمب گذاری را شناسایی کرده است و همچنین او را خنثی کرده است. این بمب گذاری عجیب در پایتخت سوئد صورت گرفته است. پلیس های سوئد بمب را در نزدیک محلی که قرار بود جشنواره فرهنگی سالانه ابی باشد کشف کردند. ابراهیم حامدی ملقب به ابی در این جشنواره نیز حضور داشت. او در لس آنجلس ساکن است.این جشنواره فرهنگی قرار بود در پنج روز در شامگاه یکشنبه برگزار شود و با برگزاری کنسرت بزرگ ابی خواننده بزرگ پاپ ایرانی پایان یابد.

 

واکنش ابراهیم حامدی به اتفاقات این کنسرت جنجالی

ابراهیم حامدی طی این اتفاق در پست اینستاگرام خود که دیروز بعد از برگزاری کنسرت در استکهلم سوئد منتشر کرد نوشت: متاسفانه با خبر شدم که در قسمت دیگری از این جشنواره پلیس سوئد یک بسته مشکوکی را پیدا کرده است و به خاطر دلایل امنیتی آن مکان را از جمعیت خالی کرده است و اجازه ورود شخصی به آن جا را نداده است و این باعث کنسل شدن برنامه‌ی فستیوال کرده است. کنسرت ما با نظارت امنیتی برگزار شد این کنسرت با اجازه پلیس استکهلم سوئد برگزار شد. من هم بسیار خوشحالم از این بابت که برنامه در کمال آرامش، نظم و پر از انرژی به بهترین نحو ممکن انجام شده است.

شاید علاقه مند باشید: حضور ابی در جشن عروسی دختر گوهر خیر اندیش!

فستیوال استکهلم سوئد

این جشنواره بزرگ همراه با اجرای موسیقی و نمایش های خیابانی همراه بود‌. این فستیوال محبوب در پنج روز تمام در مناطق مختلفی از شهر استکهلم پایتخت سوئد برگزار شد. کنسرت ابی نیز در یکشنبه شب به عنوان آخرین برنامه این جشنواره بود. همچنین برای دیدن این فستیوال بزرگ و همچنین کنسرت ابی افراد زیادی و طرفداران فراوانی از ایران رفته بودند و در این جشنواره حضور داشت.

 

خبر بمب گذاری کنسرت ابی

کنسرت جدید ابی در بزرگترین شهر سوئد استکهلم که همان پایتخت ابی است برگزار شد و باعث نظرات و بازتاب فراوانی در اینستاگرام و شبکات مجازی شد. پلیس سوئدی نیز اعلام کرده است که این یک بسته حاوی مواد منفجره بوده است. بر اساس گزارشات پلیس های سوئدی این بمب گذاری در ده متری محل اجرای برگزاری فستیوال بود و این مواد منفجره داخل کیسه ای بودند. این بمب گذاری خنثی شده در حالی قرار بود رخ دهد که نزدیک ساختمان های سوئد باشند. این ساختمان ها دولتی بودند و در محل برگزاری کنسرت بودند. پلیس های استکهلم هنوز گزارش دقیقی از بازداشت فرد یا افرادی که قرار بود این کار را انجام بدهند ندارد و نمی‌داند چه کسانی در این کار دست داشتند. پلیس سوئد درباره تروریستی بودن یا نبودن این کار هنوز اظهار نظر نکرده است و همچنین اعلام کرده آمد که این تحقیقات نیز ادامه دارند. پلیس های این منطقه گفتند که مناطق اطراف این نقطه به محاصره کامل درآمده است و تحقیقات همچنان پابرجاست.

 

هنوز اطلاعات دقیقی از اتفاقات این کنسرت و بمب گذاری اتفاق نیفتاده است اما پلیس های پیوسته در حال جستجو می‌باشند. با این حال این کنسرت با تمام هیجاناتش پایان یافته است و به خوبی همیشه برگزار شد. ممنون از همراهی شما. منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

5 / 5. 1