کایلی جنر از جوان ترین میلیاردرهای جهان است. ثروت کایلی در فروش محصولات مرغوب او خلاصه میشود. برند کایلی جنر از مشهور ترین و محبوب ترین برند های دنیای لوازم آرایشی است. صاحب این برند جوان ترین عضو خانواده کارداشیان است. این مدل آمریکایی با اینکه فقط ۲۴ سال سن دارد اما توانسته خط محصولات آرایشی بزرگی با برند کایلی کازمتیکس تولید کند و روز به روز برند خود را ارتقا ببخشد.

 

مراسم رونمایی از ایونت جدید کایلی جنر

اخیرا شاهد مراسم کالکشن جدید آرایشی این بیزینس وومن بودیم. این مراسم با حضور کایلی و دختر کوچکش استورمی صورت گرفت. ناگفته نماند که خوانده او و دوست داشتن در این مراسم همراه کایلی بودند. این رونمایی در وست وود آمریکا انجام شد. کایلی با انتشار عکس های خانوادگی از خود و خانواده کارداشیان و همچنین انتشار عکس های خود با دخترش استورمی از این آیونت جدید رونمایی کرد. 

برند کایلی کازمتیکس

از معروف ترین برند های دنیا برند کایلی است. این برند با نام کایلی کازمتیکس وارد بازار آرایشی شد و طرفداران فراوانی در سراسر جهان پیدا کرد. این برند اولین بار در سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد. کایلی اولین محصول خود را با نام kylie lip kits در این سال وارد بازار کرد. این برند شامل محصولات رژ لب مخملی، خط لب و ست آن ها بود. با اینکه امروزه این محصولات بسیار مرغوب هستند اما در سال ۲۰۱۵ اینطور نبود و آنقدر سریع وارد بازار نشد. کایلی جنر خیلی عجله نکرد و همین هوش اقتصادی او باعث پیشرفتش شد. او توانست با تبلیغات فراوان و کار حرفه ای خود به شهرتی باور نکردنی در ارائه محصولات خود برسد. شکوه برند کایلی جنر باعث حسادت صاحبان برن. های آرایشی شد و بسیاری از کمپانی ها از کایلی جنر تقلید کردند. رژ لب، خط لب و دیگر محصولات کایلی از حد تصور نیز پر فروش  تر بود. 


کایلی در سال های بعد به پیشرفت خود ادامه داد و اینبار محصولاتی اعم از کیت لب، رژ لب و براش های آرایشی وارد بازار کرد. این محصولات کیت لب، رژ لب مایع مینی، سایه چشم، پالت جدید و براش بودند. براش های او به عنوان اولین مجموعه از محصولات کایلی بود. این مدل همچنین در سال ۲۰۱۶ در لس آنجلس آمریکا برند های آرایشی خود را در خرده فروشی قرار داد. این پاپ آپ شامل مجموعه ای از کیت های رنگی و محصولات دیگر کایلی جنر بود. این شهرت کایلی باعث شد که محصولات او حتی در نیویورک و سانفرانسیسکو به فروش فوق العاده برسند.

 

محبوبیت برند کازمتیکس

محصولات آرایشی کایلی جنر روز به روز بیشتر شناخته میشود. محبوبیت کایلی کازمتیکس در رسانه های جهان و شبکه های اجتماعی در کمترین زمان ممکن افزایش یافت. این محبوبیت باعث شد که افراد فراوانی به لوازم آرایشی کایلی جنر علاقه پیدا کرده و طرفدار محصولات کازمتیکس شوند. برند جدید کایلی جنر و فروش محصولات او باعث شد که در کمترین زمان و در مدتی کوتاه تعداد دنبال کننده های کایلی افزایش نجومی داشته باشد و فقط دو میلیون از برند معروف و مشهور مک فاصله داشته باشد. این موفقیت کایلی مدیون زمان نیست زیرا در سابقه کمی و حتی در کمترین زمان ممکن رخ داده است. 

 

معروف ترین محصولات کایلی

یکی از معروف ترین محصولات کایلی رژ لب جامد و کرم کایلی کازمتیکس است. این دو مدل باتر استاچ کیت، رژ لب مایع قرمز مخملی، کیت لب و برنزر اشاره کرد. این محصولات به دلیل معروفیت فراوان در سراسر جهان و حتی در کشور های تحریم خریدار دارند. در ایران نیز با وجود تحریم محصولات کایلی جنر یافت میشود و خریداران فراوانی دارد.

برند کایلی جنر روز به روز پیشرفت میکند و هم اکنون شاهد برند cosmetic x usal از کایلی هستیم. ممنون از همراهی شما.

5 / 5. 1