مگان فاکس حلقه نامزدی خود را درآورد!

پس از انتشار پستی در اینستاگرام مبنی بر جدایی، این بازیگر اکنون حلقه نامزدی خود را درآورده است.

منبعی برای مجله People فاش می‌کند که مگان فاکس دیگر حلقه نامزدی خود را نمی‌ پوشد و به‌روزرسانی‌ های بیشتری در مورد روابط عمومی مستند این زوج ارائه می‌ دهد.

مگان فاکس اخیراً پس از آنفالو کردن نامزد خود، مشین گان کلی، در اینستاگرام حذف عکس‌ های این زوج با هم و انتشار یک سلفی با عنوان «می‌ توانی مزه نادرستی را بچشی و همه چیز را از دست بدهی» خبرساز شد.

عنوان متنی از آهنگ بیانسه به نام «Pray You Catch Me» از آلبوم ۲۰۱۶ او «Lemonade» است که حول موضوع خیانت می چرخد.

این بازیگر از آن زمان اکانت اینستاگرام خود را حذف کرده است، در حالی که ماشین گان کلی از ژانویه چیزی پست نکرده است.

هیچ بیانیه رسمی در مورد وضعیت نزدیک شدن به عروسی این زوج وجود ندارد، اما منبعی به People گفته است که این زوج در آخر هفته با هم دعوا کردند و فاکس از نامزدش «بسیار ناراحت» است و با او صحبت نمی‌کند.

این منبع افزود: «آنها رسما نامزدی را لغو نکردند، اما مگان حلقه خود را درآورده است و آنها در گذشته مشکلاتی داشتند، اما این بار همه چیز بسیار جدی به نظر می رسد.»

نه فاکس و نه ماشین گان کلی در این مورد (جدایی از هم) اظهار نظری نکرده اند و هیچ یک از نمایندگان آنها نیز اظهار نظری نکرده اند.

 

یک رابطه جدی

فاکس 36 ساله و ماشین گان کلی 32 ساله از سال 2020 با هم قرار می گذاشتند و این زوج مرتباً در حال انجام ژست های خنده دار با یکدیگر دیده می شدند و اغلب به اشعار و موتیف های گروه “ایمو” اشاره می کردند. پس از اینکه فاکس در مصاحبه ای با مجله Glamour UK گفت که آنها “خون یکدیگر را نوشیده اند”، این زوج سوژه ی مردم در فضای مجازی شدند.

این زوج در سال 2022 نامزد کردند، درست بیش از یک سال پس از شروع قرار گذاشتند. نامزدی این زوج از طریق حساب های اینستاگرام آنها اعلام شد.

کلی طراحی حلقه را در مصاحبه ای با Vogue توضیح داد. حلقه نامزدی فاکس از دو حلقه ساخته شده است، یک زمرد نشان دهنده سنگ تولد فاکس و یک الماس، سنگ تولد کلی. هر دو حلقه با آهنربا در کنار هم نگه داشته می شوند تا “اتفاقی مبهم” را تشکیل دهند.

حلقه ها همچنین از نواری تشکیل شده‌اند که بنا بر گزارش‌ها از خارهای واقعی ساخته شده‌اند، که کلی می‌گوید زمانی که فاکس، سعی می‌کند آن را از دست خود بیرون ببرد، صدمه می بیند.

 

 

مگان فاکس کیست؟

مگان دنیس فاکس (متولد 16 می 1986، قد 5′ 4 اینچ (1,63 متر)) یک بازیگر و مدل آمریکایی است. او حرفه بازیگری خود را در سال 2001 با چندین نقش تلویزیونی و سینمایی جزئی آغاز کرد و به طور منظم ایفای نقش کرد. در سال 2004، او اولین فیلم خود را با ایفای نقش در اعترافات یک ملکه درام نوجوان انجام داد. در سال 2007، او در نقش میکایلا بانس، عشق عاشق شخصیت شیا لابوف، در فیلم پرفروش بازی کرد. فاکس در سال 2009 در دنباله فیلم Transformers: Revenge of the Fallen نقش خود را دوباره ایفا کرد. بعداً در سال 2009، او به عنوان بازیگر اصلی در فیلم جنیفر بادی ایفای نقش کرد. فاکس همچنین یکی از زنان مدرن محسوب می شود.

فاکس در اوک ریج، تنسی، دختر گلوریا دارلین (با نام خانوادگی سیسون) و فرانکلین توماس فاکس به دنیا آمد. او دارای اصل و نسب انگلیسی، و کمی اسکاتلندی، آلمانی، فرانسوی، اسکاتلندی-ایرلندی (ایرلندی شمالی)، و بومی آمریکایی پوهاتان است. او به مدت دوازده سال در مدرسه کاتولیک تحصیل کرد.  والدین فاکس در جوانی از هم جدا شدند. مادر فاکس بعداً دوباره ازدواج کرد و او و خواهرش توسط مادرش و ناپدری‌ اش تونی توناکیو بزرگ شدند. او گفت که این دو “بسیار سختگیر” بودند و او اجازه نداشت دوست پسر داشته باشد یا دوستان را به خانه اش دعوت کند. او با مادرش زندگی کرد تا زمانی که پول کافی برای زندگی خود به دست آورد.

فاکس آموزش درام و رقص را در پنج سالگی در کینگستون تنسی آغاز کرد. او در یک کلاس رقص در مرکز اجتماعی آنجا شرکت کرد و در گروه کر مدرسه ابتدایی کینگستون و تیم شنای کینگستون کلیپرز شرکت داشت. فاکس در 10 سالگی، پس از نقل مکان به سنت پترزبورگ، فلوریدا، به تمرینات خود ادامه داد. فاکس زمانی که 13 ساله بود، پس از کسب چندین جایزه در کنگره مدلینگ و استعدادهای آمریکا در سال 1999 در هیلتون هد، کارولینای جنوبی، مدلینگ را آغاز کرد. او در 17 سالگی از طریق مکاتبه خارج از مدرسه آزمایش داد تا به لس آنجلس کالیفرنیا نقل مکان کند.

فاکس به طور گسترده از دوران تحصیل خود صحبت کرده است. که در دوران راهنمایی مورد آزار و اذیت قرار گرفت و او ناهار را در حمام می خورد. او گفت که مشکل از قیافه‌ اش نیست، بلکه «همیشه با پسرها بهتر کنار آمده است». فاکس همچنین در مورد دبیرستان گفت که او هرگز محبوب نبود و «همه از من متنفر بودند، و من کاملاً طرد شده بودم، دوستانم همیشه پسر بودند، من شخصیت بسیار تهاجمی دارم و دختران من را به خاطر آن دوست نداشتند. در تمام عمرم فقط یک دوست دختر عالی داشتم.» در همان مصاحبه، او اشاره می‌کند که از مدرسه متنفر است و هرگز «به آموزش رسمی معتقد نیست» و «تحصیلاتی که می‌ گرفتم بی‌ ربط به نظر می‌رسد. بنابراین، به نوعی در آن بخش تحت نظر بودم».

4.7 / 5. 26