ریحانه پارسا متولد سال ۱۳۷۷ در شهر در ماه اسفند در تهران متولد شد. اولین کار او سریال پدر بود که باعث جذب طرفداران و مخاطبان زیادی شد. فروردین ۱۳۹۸ ریحانه پارسا به همراه سینا مهرداد به برنامه خندوانه رامبد جوان دعوت شد و بیننده‌های فراوانی داشت. این بازیگر در دورانی که ایران بود با حواشی بسیار زیادی روبه رو بود. اولین حاشیه او پیش رفتن تا مرحله ازدواج با مهدی کوشکی  و بعد جدا شدن او بود. چندی بعد پارسا به ترکیه مهاجرت کرد و با حاشیه‌های زیادی روبه رو شد. او ابتدا با شادمهر کار می‌کرد. اما روز به روز به حواشی او افزوده شد. ریحانه پارسا هم اکنون از پر حاشیه ترین افراد اینستاگرام است که هر روز شاهد خبر‌های شوکه کننده‌ای از آن هستیم.

 

حواشی ریحانه ( آبتنی با پسری ناشناس)

بیشتر مردم ایران ریحانه پارسا را به دلیل حواشی زیاد به خامی و نادانی می‌شناسند. ریحانه بعد از پایان سریالی که اولین کار او در دنیای بازیگری بود تمام عکس‌های خود را پاک کرده و در چهره‌ای جدید مقابل مردم قرار گرفت. او طی پستی که به انتشار گذاشت اعلام کرد که او با نقشش در سریال کاملا متفاوت است. همچنین او صفحه اینستاگرامش را خصوصی کرده و بعد مدتی ممنوع کار شد. یکی از مهم‌ترین حواشی ریحانه برداشت حجاب در لایو اینستا گرامی بود که مدعی بود قوانین جمهوری اسلامی را نقض نکرده است.

 

آبتنی ریحانه پارسا به همراه دوست پسر جدیدش (میلاد خدایی)

چند روز پیش عکسی مبنی بر آبتنی ریحانه پارسا با فردی غریبه که گویا دوست پسر او بود (که بعدا مشخص شد میلاد خدایی دوست پسر جدید ریحانه است) منتشر شد. ریحانه در آغوش فردی غریبه در آب مشغول آبتنی و شنا کردن بود و سپس با او در آسانسور عکس گرفت.

انشار این عکس از طرف ریحانه پارسا در ساحل ترکیه  و در شبکه‌های مجازی با طیف گسترده‌ای از نظرات مثبت و منفی کاربران در اینستاگرام رو به رو شد. هر کاربر در رابطه با شخصیت و هویت این فرد حدس و گمان فراوان زده اند‌. برخی نیز منتقد این رفتار بوده و از عکس‌های ریحانه به همراه فرد غریبه بسیار انتقاد کردند.

تصویر ریحانه پارسا در آغوش فرد غریبه و عکس‌های +18 او باعث جنجال و انتشار زیاد این عکس‌ها در شبکات مجازی بود. افراد زیادی نظرات خود را زیر پست ریحانه بیان کرده‌اند که می‌توانید با مشاهده به صفحه اینستاگرام ریحانه پارسا از این نظرات و انتقاد کاربران مطلع شوید.

 

تصویر تتوی دوست پسر ریحانه پارسا

ریحانه پارسا با انتشار تصویر جنجالی از تفریح خود در سواحل ترکیه از تتوی دوست پسرش که مانند تتلو در کل بدنش انجام داده بود رونمایی کرد و با انتشار عکسی مدعی شد که در رابطه است. هر چند هنوز هویت دوست پسر ریحانه‌ پارسا مشخص نشده‌ است اما شاید بزودی ریحانه پارسا از دوست پسرش رونمایی کند و آن را به دنبال کننده‌های خود معرفی کند شاید هم مانند اکثر مواقع این کار برای جذب دنبال کننده و حاشیه باشد.

 

حضور ریحانه پارسا در تبلیغات سایت شرط بندی شادمهر

 

ریحانه پارسا از هنگام دیده شدن در دنیای سلبریتی و بازی در اولین سریال خود یعنی پدر پر از حواشی است. همچنین او در فیلم ‌هایی مانند خوب بد جلف دو نقش آفرینی کرده است. در صفحات مجازی او هر روزه شاهد حاشیه‌های فراوانی مانند همکاری با شادمهر، ایجاد سایت شرط‌بندی ، تتو کل بدن او و بسیاری از خبر هایی که هر روزه توسط ریحانه به اشتراک گذاشته می‌شود هستیم. این سلبریتی جوان و پر شور و هیجان اکثرا و در بیشتر اوقات به دنبال ایجاد حاشیه فراوان و پر از ابهام در رابطه با خود می‌باشد. آبتنی با فردغریبه نیز یکی از این حواشی است که کاربران زیادی را جذب خود کرده است و باعث پیگیری افراد در صفحات مجازی مانند اینستاگرام می‌شود.  از همراهی شما در دنبال کردن اخبار سلبریتی‌ها سپاسگذاریم ..

4.2 / 5. 5