جنیفر لوپز خواننده معروف آمریکایی ملقب به جی لو است. این شخص معروف هم اکنون با بن افلک بازیگر معروف رابطه دارد و بعد از بیست سال از رابطشان در روز های گذشته در کلیسایی در شهر وگاس به صورت آرام و بدون حاشیه باهم ازدواج کردند. کلیسا  و مراسم آن ها بسیار ساده و کوچک بود‌. گویا این ازدواج پایان خوبی برای رابطه این دو زوج به نظر می‌رسد زیرا ارتباط آن ها در دو دهه بسیار سمی و مریض بود. جنیفر لوپز طی انتشار پستی در یکشنبه این خبر را به هوادارانش اعلام کرد و گفت: بالاخره انجامش دادیم. این خبر تنها خبر جنیفر نیست زیرا او در چند ماه پیش خبر نامزدی خود را با بن با کاربران در میان گذاشت.  این دو زوج بعد از 18 سال باهم ازدواج کردند. جنیفر در مورد او نوشته است: عشق زیباست. عشق مهربان است و البته بسیار صبور. در پایان کپشن اینستاگرام جنیفر اسم  بن افلک را نوشته بود. لوپز میگوید که این دو زوج هالیوودی در روز شنبه با هواپیمای شخصی به شهر لاس وگاس رفتند. کلیسای آن ها کوچک و سفید بود‌. جنیفر می‌گوید که ما خیلی عادی در صف ایستادیم تا زوج های دیگر ابتدا ازدواج کنند و در آخر نوبت ما شد و رسماً زن و شوهر شدیم. آهنگ مراسم جنیفر و افلک را یک اسپیکر بلوتوثی پخش کرد. جیلو در این باره می‌گوید: تنها چیزی که مرا شاد میکند عشق است و بس‌. من خیلی خوشحالم که عشق را تجربه کردم. من هم اکنون یک رابطه شاد و پنج فرزند دارد که برایم از هر چیزی ارزشمند تر هستند. شاید دلیل این شادی حرکتی به سمت جلو باشد.

 

 

لوپز با خوشحالی می‌گوید: من خیلی منتظر بودم تا زمان این لحظه برسد. هیچوقت فکر نمی‌کردم این لحظه این طور باشد که من تا ساعت 12:30  شب منتظر بمانم و در یک کلیسای ساده و کوچک مزدوج شوم. آن هم در حالی که فرزندانم کنار من هستند. عشق مفهومی ارزشمند برای من دارد اما ارزشمند ترین مفهوم این دنیا مفهومی است که ارزش دارد تا مدت ها برای شکیبایی کنی.

خبر زوج جنیفر و بن در روز یکشنبه به گوش رسید. این زمانی بود که کارمند دفتر ازدواجی در نوادا گواهی ازدواج این دو زوج را در شنبه در فضای اینترنت به اشتراک گذاشت. بر اساس عکس های که منتشر شده جنیفر نام خود را به نام افلک تغییر داده است. اما وکلای افلک هنوز واکنشی به این کار انجام نداده اند.

 

 

لوپز و افلک در سال 2000 باهم دوست شدند. ما از این دو زوج شاهد خبر ها و حواشی فراوانی بودیم‌. مردم این دو زوج معروف را به نام بنیفر می‌شناختند. با ازدواج آن ها در امسال آتش عشق آن ها دوباره روشن شد و آن ها با اینکه مدتی از هم جدا بودند اما در دو فیلم با هم بازی میکردند.

جنیفر در مورد شب عروسی میگوید:  این شب بهترین شب زندگی ما بود. از کلیسای عروسی سفید برای اجازه دادن به ما ممنونم. ما در آن کلیسا در اتاق پرو لباس خو را تعویض کردیم و حلقه های ساده هم را در دست کردیم و وارد ان فضای کوچک دوست داشتنی شدیم.  جنیفر می‌گوید: درست گفته اند وقتی میگویند تمام چیزی که نیاز است. من و افلک از داشتن این عشق خوشحالیم و من خانواده ای خوب دارم که دلیل زندگی هستند و تاکنون دلیل دیگری نداشته ام من از این خانواده پنج نفره و کودکان کوچکم راضی ام و زندگی حالا برایم زیبا تر شده است‌.

جنیفرلوپز و بن افلاک می گویند: برای برگزاری مراسم ازدواج سه مکان متفاوت در نظر گرفتیم اما فهمیدیم که مناسب نیستند سپس تصمیم گرفتیم که مراسمی ساده برگزار کنیم.

 

5 / 5. 1