مگان فاکس بازیگر 36 ساله آمریکایی و مشین گان کلی رپر 32 ساله آمریکایی چندی پیش در تابستان سال گذشته با هم نامزد کردند.

نامزدی آنها حواشی زیادی به پا کرد زیرا آنها اعلام کردند که در مراسم نامزدی شان خون یکدیگر را نوشیده اند. پس از آن هم مگان فاکس اعلام کرد که دو قلوی آتشین خود را پیدا کرده است.

مگان فاکس مدتی پس از طلاقش از برایان آستین گرین، نامزدی خود را با رپر معروف، مشین گان کلی اعلام کرد و از این بابت بسیار خوشحال به نظر می رسید.

با این حال به تازگی برخی رسانه ها اعلام کردند که این زوج معروف نامزدی خود را بهم زده اند و از یک دیگر جدا شدند. این زوج که از ماه های ابتدایی سال 2022 با هم نامزد کرده بودند، گویی در رابطه شان به مشکل خورده اند و تصمیم به جدایی دارند.

با این حال هنوز هیچ کدام از آنها به صورت رسمی خبر جدایی را اعلام نکرده و این خبر هنوز در حد شایعه باقی مانده است.

مگان فاکس در پرونده طلاقش از برایان آستین گرین، خواهان حضانت سه فرزندش بود و همسرش هم به این درخواست رضایت داد. این زوج معروف هالیوودی پس از 10 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند.

در طول همه گیری ویروس کرونا، مگان فاکس به همراه مشین گان کلی در حال گشت و گذار در خیابان های لس انجلس دیده شد. گفته می شود که رابطه مشین گان کلی و مگان فاکس به زمانی برمیگردد که مگان همچنان متاهل بوده و به همین دلیل او به همسرش خیانت کرده است.

مگان فاکس که در 16 می سال 1986 در ایالات متحده آمریکا متولد شد؛ مدتی به عنوان مدل فعالیت داشت و سپس با بازی در نقش های فرعی یا کوچک پا به عرصه بازیگری گذاشت و توانست در این زمینه به شهرت برسد.

همچنین مگان فاکس در فیلم تبدیل شوندگان نقش میکائلا بانس را بر عهده داشت و از همین طریق توانست به شهرت جهانی برسد.

همچنین در مجموعه تلویزیونی دختر جدید و در فصل پنجم و ششم این مجموعه نقش ریگان لوکاس را بازی کرد و توانست در نقشش موفق باشد.

با توجه به جذابیت ظاهری و توانایی بازیگری اش، خیلی زود پس از بازی در چند فیلم و سریال معروف به محبوبیت رسید و به عنوان یکی از زنان جذاب و زیبای هالیوود شناخته می شود.

مگان فاکس درباره نحوه آشنایی اش با مشین گان کلی می گوید: ما یک روح در دو بدن هستیم. همچنین او می گوید که مشین گان کلی دو قلوی آتشین اوست و از اینکه با او در رابطه است، احساس خوشحالی عمیقی دارد.

مشین گان کلی با نام اصلی کلسن بیکر؛ رپر موفق و هنرمند هیپ هاپ اهل شهر کلیولند ایالت اوهایو آمریکا است. او با آهنگ هایی مثل چیزهای بد که با کاملیا کابیو همکاری کرده بود، توانست به شهرت زیادی برسد.

مشین گان کلی در طی مصاحبه ای عنوان کرده که به صورت روزانه ماری جوانا مصرف می کند و این ماده جادویی به او در شادابی و نشاط کمک کرده است.

مشین گان کلی و امینم بارها یکدیگر را دیس کرده اند که دیس مشین گان کلی به امینم توانسته تحسین منتقدان را به سوی خود جلب کند.

مشین گان کلی خود را پیروی مکتب آنارشیسم می داند و در بسیاری از آهنگ هایش گفته که در 9 سالگی به دلیل اعتیاد مادرش، آسیب های زیادی را تحمل کرده و همچنان آثار آن آسیب ها در وی باقی مانده است.

هر چند که هنوز خبر جدایی مگان فاکس و مشین گان کلی به صورت رسمی اعلام نشده است؛ ولی برخی رسانه ها با خبر از منابع نزدیک و آگاه؛ پیش بینی بر جدایی این زوج جنجالی دارند.

5 / 5. 1