کامیلو کابیو سلبریتی معروف اهل کوبا در شهر هاوانا متولد شده است.  این خواننده ۲۵ ساله کوبایی بسیار محبوب است. کامیلو از سال ۲۰۱۲ خوانندگی خود را آغاز کرد. این خوانندگی با پیوستن به گروه فیفت هارمونی شروع شد و در ادامه پیشرفت های فراوانی کرد. کامیلو کابیو روابط خیلی متعددی نداشته است بعد از رابطه زیبا و طولانی اش با شان خبرهایی از رابطه جدید او به گوش می‌رسد. گویا کامیلو کابیو بعد از اتمام رابطه نه چندان پایدار خود با شاون مندز وارد رابطه ای با آستین کویچ شده است. در ادامه این متن با اخبار این سلبریتی جوان با ما همراه باشید.

 

آستین کویچ دوست پسر جدید کابیو است

گویا کامیلو کابیو یک مرد جدید در زندگی خود دارد و وارد رابطه جدیدی شده است. رسانه ها از قرار گذاشتن کامیلو با یک پسر در حالی که دست به دست بودند و با حال خوب قدم می زدند صحبت میکند. این مرد آستین کویچ است. رسانه های لس آنجلس اعلام کرده‌اند که این قرار در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار شده است.  به گفته خبرنگاران لس آنجلس کابیو و کویچ در یک رستوران بسیار لاکچری باهم غذا می‌خورند و حال خوبی داشتند. این دو نفر در حال بوسیدن گونه های هم بودند. منبعی به نام ET درباره این دو زوج جوان میگوید. آستین و کامیلو به خوبی با همدیگر ملاقات می کنند و هر روز همدیگر را می‌بینند. گویا این دو زوج دوست داشتنی به شدت به هم وابسته هستند و همدیگر را دوست دارند. کامیلو و کویچ هر دو اخلاقی خوب دارند و بامزه است و رابطه آن ها به خوبی پیش می‌رود.

 

آستین کویچ و کامیلا کابیو گویا همدیگر را در ماه ژوئن برای اولین بار دیدند. این دیده شدن همراه هم باعث برانگیختن شایعات زیادی توسط کاربران و رسانه ها شد. برخی منابع معتقد بودند که کامیلو و کویچ توسط دوستان مشترک خود با هم آشنا شدند و کم کم ملاقات هایشان بیشتر شد و هم اکنون در حال خوش گذراندن هستند. طبق گفته خبرنگاری آخرین دیدار این دو زوج معروف یک روز قبل از جشن تولد ۲۴ سالگی شاون مندز بوده است. شاون مندز دوست پسر سابق کامیلو کابیو بود. این دو نفر رابطه طولانی مدتی با هم داشتند. صمیمیت این دو خواننده مشهور به طوری بود که باعث برانگیختن شایعات ازدواج آن ها شد. حتی در زمان قرنطینه این دو نفر کاملا باهم زندگی میکردند.  با این حال این دو نفر در نهایت به خاطرات خوب و بد از هم جدا شدند.

 

 

پایان رابطه شاون و کامیلو

شایعاتی که هر روز به ازدواج شاون مندز و کامیلو کامبیو دامن می‌زد امروزه پراکنده شدند.  این دو سلبریتی که گویا بسیار زیاد عاشق و بهترین دوست برای یکدیگر بودند بالاخره از هم جدا شدند و تصمیم گرفتند که مدتی از هم دور شوند. هر دو نفر علت را کار کردن بر روی آلبوم جدید گذاشته اند. با این حال رابطه این دو زوج جوان در سال ۲۰۲۱ و در نوامبر توسط خودشان و در صفحه اینستاگرام هر دو به پایان رسید. جدایی این دو خواننده محبوب زمینه ساز رابطه آستین و کامیلو شده است.کابیو و مندز در سال ۲۰۲۱ در ماه نوامبر از هم جدا شدند و هر دو این اطلاعیه ها را به مردم به طور مشترک دادند.

 

کامیلو کابیو و آستین کویچ با اینکه رابطه خود را  به طور علنی اعلام نکرده‌اند اما رسانه ها بر ارتباط  کابیو و آستین باور دارند چرا که آن ها را بیشتر از حد در کنار هم مشاهده می‌کنند. گویا بعد از اتمام رابطه کامیلو با شاون اون رابطه جدیدی با آستین آغاز کرده است و این دوستی به خوبی ادامه دارد. با ما در دنبال کردن اخبار سلبریتی ها همراه باشید. با سپاس.

5 / 5. 2