قیمت بازیکنان در جام جهانی تیم فوتبال فانتزی نهایی شده است و تیم‌ها به‌صورت عمده جمع‌آوری شده‌اند تا هر فردی را که به مقصد قطر می‌رود، در بر بگیرد. با پایان یافتن مرحله موقت بازی، همه مدیران باید تیم های خود را بررسی کنند تا مطمئن شوند که همه آنها در محدوده 50 میلیون پوندی قرار دارند.

لطفاً توجه داشته باشید که هر تیمی که ارزش کل آنها بیش از 50 میلیون پوند باشد، واجد شرایط کسب امتیاز نخواهند بود؛ نیازی به گفتن نیست که به شدت ناامیدکننده خواهد بود. برای تایید، جایی که قبل از اینکه به بازیکنان محدوده قیمت موقت اختصاص داده شود، اکنون به هر دارایی قیمت دقیقی داده شده است.

اگر XI شما بیش از سقف 50 میلیون پوند باشد، باید یک یا دو بازیکن را با گزینه‌های ارزان‌تر جایگزین کنید؛ نگران نباشید، می‌توانید قبل از شروع مسابقات به همان اندازه تغییرات لازم را اعمال کنید بدون اینکه به نقل و انتقالات 30 بازیکن اختصاص دهید.

برخی از شما ممکن است متوجه شوید که بودجه بیشتری برای سرمایه گذاری در بهبودها دارید، اکنون قیمت ها مشخص شده و قفل شده اند.

همچنین باید مراقب بازیکنانی باشید که در ابتدا در جام جهانی تیم دریم حضور داشتند اما در مسابقات شرکت نخواهند کرد. به عنوان مثال، پرسنل کیمپمبه در یک مقطع زمانی در میان 20 مدافع برتر محبوب قرار داشت، اما مدافع میانی PSG به دلیل مصدومیت از ترکیب فرانسه کنار رفت.

اکنون می توانید از بین 832 بازیکن واجد شرایط برای شرکت در جام جهانی 2022 انتخاب کنید، بنابراین اگر واقعاً می خواهید بازیکنانی مانند جیمز مدیسون، دنی آلوز یا سومین مدافع چپ قطر را انتخاب کنید، کفش های خود را پر کنید.

اگرچه ما همیشه به بازیکنان پشتیبان توصیه می کنیم که احتمالاً برای کشور های مربوطه شروع کننده هستند از این طریق امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد.

اگر نمی‌خواهید تیمی را در مرحله موقت انتخاب کنید زیرا منتظر قیمت‌های دقیق بودید، این را چراغ سبز خود در نظر بگیرید. جام جهانی با قطر و اکوادور یکشنبه این هفته آغاز می شود.

 

10 بازیکن محبوب در جام جهانی تیم فوتبال فانتزی:

کیلیان امباپه – 38.8 درصد مالکیت

 کوین دی بروین – 37.3٪

 کایران تریپیر – 37.1٪

 هری کین – 34.8٪

 وینیسیوس جونیور – 32.8٪

 لیونل مسی – 32.1٪

 نیمار – 24.6٪

 فیل فودن – 22.7٪

 امیلیانو مارتینز – 20.4٪

 جود بلینگهام – 19.7٪

 

چگونه بازی فانتزی جام جهانی را بازی می کنید و قوانین آن چیست؟

هدف این بازی جمع آوری حداکثر امتیاز ممکن در طول جام جهانی 2022 است. بازی زمانی پایان می‌یابد که مسابقات به پایان می‌رسد و بازیکنان می‌خواهند در جدول امتیازات جهانی یا خصوصی خود بازیکنان بالا بروند.
از میان تیم 15 بازیکن خود، باید یک یازده شروع را برای هر “روز مسابقه” انتخاب کنید و هر بازیکن بر اساس عملکرد خود در هر مسابقه امتیاز دریافت می کند.
برای هر بازیکن بودجه ای 100 میلیون یورو در نظر گرفته شده است و باید در مجموع 15 بازیکن را انتخاب کند: دو دروازه بان، پنج مدافع، پنج هافبک و سه مهاجم. می‌توانید هنگام آماده‌سازی روز یازدهم مسابقه خود، یکی از هشت ترکیب موجود را انتخاب کنید: 4-4-2، 4-3-3، 4-5-1، 3-4-3، 3-5-2، 5-2-3 ، 5-3-2، 5-4-1.
شما می توانید با حذف یک بازیکن از یک موقعیت و اضافه کردن بازیکنی از موقعیت دیگر، ترکیب خود را تغییر دهید.
شما می توانید حداکثر 3 بازیکن از یکی از 32 تیم در مرحله گروهی، 4 بازیکن از هر تیم برای مرحله یک هشتم نهایی، پنج بازیکن برای یک چهارم نهایی، شش بازیکن برای نیمه نهایی و هشت بازیکن برای دو بازی پایانی انتخاب کنید.
کاپیتانی که برای تیم خود انتخاب می کنید در هر روز مسابقه دو برابر امتیاز دریافت می کند. هنگامی که کاپیتان شما در یک روز مسابقه بازی کرد، می توانید کاپیتان خود را به بازیکن دیگری تغییر دهید که هنوز بازی نکرده است. اگر انتخاب کنید کاپیتان قبلی خود را تغییر دهید، امتیاز فقط کاپیتان جدید شما دو برابر خواهد شد. بازیکنان به طور خودکار وارد جدول امتیازات جهانی می شوند. همچنین تابلوهای امتیازات عمومی و خصوصی وجود خواهد داشت.

 

بهترین نکات فوتبال فانتزی برای یک جام جهانی قدرتمند:

دو دروازه بان گران قیمت نخرید
از آنجایی که تنها یکی از دو دروازه بان شما هر هفته می تواند بازی کند، مطمئن شوید که پشتیبان شما یکی از ارزان ترین بازیکنان است.

یک نیمکت قوی انتخاب کنید
مطمئن شوید که حداقل دو بازیکن شایسته، جدا از دروازه بان، روی نیمکت خود دارید. مواقعی پیش می‌آید که اعضای تیم اصلی شما به‌طور غیرمنتظره‌ای مصدوم می‌شوند یا حذف می‌شوند، بنابراین مهم است که بازیکنان ذخیره داشته باشید که مطمئن باشید در یک روز مسابقه انتخاب می‌شوند و آنها به‌طور خودکار وارد میدان می‌شوند.

صبور باشید
تا آخرین لحظه ممکن صبر کنید تا قبل از شروع یک مسابقه تیم خود را تغییر دهید. این به شما این امکان را می دهد که به دنبال اخبار تیم باشید و بدانید که چه بازیکنانی از تیم شما یا بازیکنانی که قصد انتقال آنها را دارید، بازی خواهند کرد یا خیر.

بازیکنان ایستگاهی خود را بشناسید
دانستن اینکه چه کسی در لیگ های داخلی و تیم ملی مربوطه خود ضربات ایستگاهی و پنالتی می زند مفید است. آنها می توانند امتیازات زیادی به دست آورند، به خصوص اگر مدافع باشند.

کاپیتان عاقلانه
کاپیتان شما در طول هر روز مسابقه دو امتیاز کسب می کند و مطمئن شوید که همیشه از قوی ترین بازیکنان خود با بازی های مطلوب انتخاب می کند.

0 / 5. 0