لاس وگاس؛ سرزمینی پُر زرق و برق در ایالات متحده آمریکا که همواره یکی از بهترین مکان های دنیاست تا یک ازدواج دیوانه وار داشته باشید. شاید برایتان جالب باشد بدانید که تا به حال بسیاری از افراد مشهور هالیوود در این سرزمین رویایی ازدواج کرده و جنجال به راه انداخته اند. در این مقاله کوتاه به چند تا از معروف ترین زوج های لاس وگاس خواهیم پرداخت.

آنجلینا جولی و بیلی باب تورنتون

این زوج معروف هالیوود تنها دو ماه پیش از ازدواج تصمیم به ازدواج گرفته بودند و در سال 2000 در لاس وگاس این تصمیم را عملی کردند. آنجلینا جولی در این مراسم شلوار جین پوشیده بود که طرز لباس پوشیدن آنها در روز عروسی بسیار مورد توجه عکاسان قرار گرفت. این زوج در سال 2002 جدا شده و در سال 2003 طلاق گرفتند.

بریتنی اسپیرز و جیسون آلن الکساندر

بریتنی اسپیرز ستاره پاپ در سال 2004 با یکی از دوستان خوشتیپ دوران کودکی اش به نام جیسون الکساندر در شهر عشق و خوشگذرانی ازدواج کرد. در طی این مراسم عروسی، هر دوی آنها لباس معمولی به تن داشتند که برای خبرنگاران سوژه خوبی بود. یکی از نکات عجیب درباره این ازدواج این است که آنها تنها 55 ساعت بعد طلاق گرفتند.

ریچارد گیر و سیندی کرافورد

ریچارد گیر یکی از جذاب ترین و محبوب ترین بازیگران نقش اول هالیوود در سال 1991 در وگاس با سیندی کرافورد ازدواج کرد. این زوج جذاب بسیار ناگهانی تصمیم به ازدواج گرفتند و فوری خبر ازدواجشان را در روزنامه و مجلات اعلام کردند. هر چند به نظر می رسید که این زوج بسیار عاشق یکدیگر هستند، با این حال ازدواجشان تنها 4 سال دوام داشت و در سال 1995 از هم طلاق گرفتند.

دمی مور و بروس ویلیس

یکی از معروف ترین و جنجالی ترین زوج های لاس وگاس که در سال 1987 ازدواج کردند. دمی مور و بروس ویلیس در طی نمایش یک فیلم با هم آشنا شدند و به سرعت خبر رابطه خود را در روزنامه ها منتشر کردند و 4 ماه بعد در لاس وگاس با یکدیگر ازدواج کردند. آنها پس از 10 سال زندگی مشترک و داشتن سه فرزند، به صورت رسمی از یکدیگر طلاق گرفتند.

کلی ریپا و مارک کنسوئلوس

کلی ریپا و مارک کنسوئلوس از زوج های محبوب لاس وگاس که در طول یک فیلم با هم آشنا شدند و خیلی زود تصمیم به ازدواج گرفتند. این زوج در سال 1996 در لاس وگاس ازدواج کردند و این پیوند همچنان پایدار بوده و به جدایی ختم نشده است.

شیعه لابوف و میا گوت

یکی دیگر از زوج های معروف هالیوود که در لاس وگاس ازدواج کردند. شیعه لابوف 30 ساله در ماه مارس از میا گوت 23 ساله خواستگاری کرد و آنها در 10 اکتبر ازدواج کردند. شیعه لابوف به دلیل بازی در یکی سری از فیلم و سریال های ترسناک و هیجان انگیز بسیار محبوب شده و توانسته جوایز زیادی را کسب کند.

جنیفر لوپز و بن افلک

لقب جدید ترین زوج لاس وگاس در این لیست می رسد به ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک که همین چند هفته پیش در لاس وگاس ازدواج کردند. جنیفر لوپز و بن افلک سالها پیش با یکدیگر رابطه داشتند و تنها چند روز پیش از ازدواج از هم جدا شدند. این زوج با ازدواج جنجالی و ناگهانی خود در لاس وگاس سر و صدای زیادی به پا کردند و هم اکنون ماه عسل خود را سپری می کنند. هر چند برخی از مردم معتقدند که ازدواج این زوج به جدایی ختم می شود، با این حال تاکنون شاهد عشق و علاقه آنها به یکدیگر بوده ایم.

5 / 5. 1