کریستیانو رونالدو در آخرین قسمت از مصاحبه انفجاری خود با پیرس مورگان در مورد رابطه خود با لیونل مسی صحبت کرد و اعتراف کرد که فوق ستاره آرژانتینی را تحسین می کند.

کریستیانو رونالدو از رقیب دیرینه خود لیونل مسی به عنوان یک “بازیکن شگفت انگیز” تمجید کرده و تاکید کرد که احترام عمیقی بین این دو فوق ستاره وجود دارد.

هم رونالدو و هم مسی به طور گسترده به عنوان دو بازیکن برتر نسل خود شناخته می شوند و جوایز بی شماری را در طول دوران حرفه ای درخشان خود کسب کرده اند. مسی تنها بازیکن تاریخ است که بیشتر از رونالدو برنده توپ طلا شده است و در پنج نوبت جداگانه این جایزه را به دست آورده است.

این دو در طول دوران حضور خود در رئال مادرید و بارسلونا بارها و بارها مقابل یکدیگر قرار گرفتند، اما در آخرین بخش از مصاحبه انفجاری خود با پیر مورگان، رونالدو تحسین خود را از فوق ستاره آرژانتینی به اشتراک گذاشته است.

زمانی که از او در مورد مسی سوال شد، رونالدو به مورگان گفت: «این بازیکن به طور شگفت انگیزی جادویی است، عالی است.. ما به عنوان یک فرد، 16 سال، تصور کنید، 16 سال، در مرحله مشترک هستیم.  ما نقاط اشتراک زیادی داریم. بنابراین، من رابطه خوبی با او دارم. من از لحاظ دوستی با او نیستم، منظورم از دوست پسری است که در خانه شما با شما بود و تلفنی صحبت می کرد، نه، اما او برای من مثل یک همبازی است.

او پسری است که من واقعاً به نحوه صحبت او در مورد من احترام می گذارم. حتی همسرش یا همسرم، دوست دخترم، آنها همیشه به آنها احترام می گذارند و آنها اهل آرژانتین هستند. دوست دختر من اهل آرژانتین است. خیلی خوب است. در مورد مسی بگویم؟ او مرد بزرگی است که کارهای بزرگی برای فوتبال انجام می دهد.»

مسی تابستان گذشته به پاری سن ژرمن پیوست اما قرار است در تابستان بازیکن آزاد شود و رونالدو به تمسخر گفت که اگر در آینده در یک تیم بازی کنند، این دو پیراهن های زیادی خواهند فروخت.

در حالی که مسی به طور بالقوه همچنان می تواند با قرارداد جدیدی برای ماندن با باشگاه فعلی خود موافقت کند، به نظر می رسد پس از برخی از اظهارات قابل توجه رونالدو در منچستریونایتد، راهی برای بازگشت به منچستریونایتد وجود ندارد.

فوق ستاره پرتغالی مدعی شده است که احساس می کند باشگاه پس از اینکه به یک نقش جزئی تقلیل یافته است، احساس “خیانت” کرده است و حتی حمله ای کوبنده به سرمربی اریک تن هاگ انجام داد و اصرار داشت که برای مرد هلندی “احترامی” قائل نیست.

رونالدو همچنین ارزیابی صریح خود را در مورد اینکه چگونه باشگاه از زمان ترک اولدترافورد در 13 سال پیش “ایستاده است” صادر کرد.

رونالدو در بخش اول این مصاحبه که چهارشنبه شب منتشر شد، گفت: «پیرز، راستش را بخواهید، وقتی با منچستریونایتد قرارداد امضا کردم، فکر می کردم همه چیز در ۱۳ سال تغییر کرده است… من نه سال در رئال مادرید بودم و سه سال در یوونتوس.

و وقتی رسیدم، فکر کردم همه چیز متفاوت خواهد بود، می دانید، فناوری، زیرساخت ها و همه چیز. اما تعجب کردم، به طرز بدی، بگذارید بگویم که دیدم همه چیز یکسان است.

و منچستر اینطور نبود، در آن لحظه که گفتید اوله [گونار سولسشر] اخراج شد، مایکل کریک این کار را برای دو بازی به عهده گرفت. در ویارئال و چلسی خارج از خانه همه چیز خیلی سریع بود، اما [بی ثباتی] در باشگاه مرا بسیار شگفت زده کرد.

نه، به نظر من آنها روی یک ساعت توقف کردند، چیزی که من را شگفت زده کرد این بود.»

5 / 5. 1