همه چیز درباره خواهر نیمار ترند جذاب این روز ها

رافائلا سانتوس، خواهر نیمار جونیور، طرفداران زیادی در شبکه های اجتماعی دارد. عشق خواهر و برادری بین او و برادر بزرگش نیمار بی نظیر است. رافائلا سانتوس خواهر کوچکتر نیمار است که در 11 مارس 1996 متولد شد. علیرغم اینکه برادرش یکی از شناخته شده ترین چهره های جهان است، خود رافائلا با یک حرفه مدلینگ موفق تا حدودی به یک نماد سبک تبدیل شده است که بیش از 5.6 میلیون دنبال کننده به دست آورده است. در اینستاگرام نیمار و خواهر 24 ساله اش رافائلا پیوند خاصی دارند که به ندرت بین اکثر خواهر و برادرها دیده می شود. این دو بهترین دوستان هستند و به هیچ وجه در مورد آن خجالتی نیستند. نیمار در سال 2015 پرتره ای از صورت خواهرش را روی دوسر بازوی راستش خالکوبی کرد و مدت کوتاهی پس از آن، نیمار چشمان او را روی زیر بازوی راستش خالکوبی کرد. خواهر و برادرها همچنین دو تاج بر روی بازوهای چپ خود داشتند، نیمار با خط شکسته “Sorella” که در ایتالیایی به معنای خواهر است، و رافائلا “Fratello” که به ایتالیایی به عنوان برادر ترجمه می شود. زمانی که بارسلونا در سال 2014 از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد، او تصویری از خواهرش را منتشر کرد که در آن پیامی نوشته بود: “قلب من مال توست، عشق من مال توست، لبخند من مال توست، روز من، شب من، آرزوی من، بهترین من است. شرکت”. او حتی در چهار سال متوالی بازی‌ها را برای جشن تولد رافائلا در 11 مارس از دست داد.

شبکه های اجتماعی در حال حاضر از زیبایی بازیکن مهاجم PSG، خواهر کوچکتر زیبای نیمار، رافائلا سانتوس، که نام خانوادگی خود را به Bechran تغییر داد، شگفت زده، تحت تاثیر قرار گرفته و متحیر شده است. او نام خانوادگی خود “داسیلوا سانتوس” را به دلیل عشق فوق العاده ای که به دیوید بکهام خود انگلیس دارد، حذف کرد. رافائلا، متولد 11 مارس 1996، چشمان برادرش را روی بازوی راست خود خالکوبی کرده است، که ثابت می کند عشق خواهر و برادری بین آنها محکم است، گزارش شده است که در روز تولد او، نیمار معمولاً یک سری بدشانسی در زمین دارد. نیمار نام او را روی مچ دست و صورتش را روی بازوی راستش خالکوبی کرده است. نیمار و خواهرش تاج های مشابهی روی دست چپ خود دارند. او کلمه “Sorella” را دارد که در ایتالیایی به معنای خواهر است، در حالی که کلمه او “Fratello” به معنای برادر است. 

حضور نیمار در جشن تولد خواهرش

در ماه مارس در سال 2015، ستاره آن زمان بارسلونا پنجمین کارت زرد خود را در فصل مقابل گرانادا در 28 فوریه دریافت کرد، به این معنی که او برای بازی مقابل رایو وایکانو در 8 مارس محروم شد. بارسلونا به او اجازه داد به برزیل سفر کند و او قبل از بازی بعدی خود در 14 مارس بازگشت. فصل بعد، او یک بار دیگر محروم شد و در 3 مارس مقابل رایو بازی کرد. این برزیلی بازی مقابل ایبار را در 6 مارس از دست داد و بار دیگر به برزیل بازگشت تا جشن تولد خواهرش با موضوع دیزنی را جشن بگیرد.

او باید از لوئیس انریکه و کاپیتان بارسلونا، آندرس اینیستا، به علاوه سه نایب کاپیتانش – لیونل مسی، سرخیو بوسکتس و خاویر ماسکرانو، مجوز دریافت کند. در سال 2018، کاپیتان برزیل برای پنجمین فصل متوالی در زمان تولدش یک بازی را از دست داد. در سال 2019، نیمار در اکثر نیم فصل دوم از جمله کل ماه مارس مصدوم شد. نیمار که از زمان ترک سائوپائولو به بارسلونا در سال 2013 در برزیل فوتبال حرفه ای بازی نکرده است، برای اولین بار در شش سال گذشته جشن تولد رافائلا را از دست داد تا به PSG کمک کند تا امسال بروسیا دورتموند را شکست دهد. سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا، زمانی وضعیت را روشن کرد. او با خنده گفت: “من دوست دارم با بهترین ها بازی کنم و نیمار یکی از آنهاست.” به وضوح و بدیهی است که عشق نیمار به خواهر بچه اش مشهود است و هیچ چیزی بین آنها وجود ندارد، آنها جدایی ناپذیر هستند. رافائلا که قبلاً با آندره سیلوا از آث میلان قرار می گرفت، زیر نظر ستاره برادرش زندگی نمی کند، او در حال حاضر تنها در اینستاگرام بیش از 5.5 میلیون دنبال کننده دارد. نیمار در صفحه شخصی خود در فیس بوک نوشت: “یکی از بزرگترین دستاوردهای من در زندگی، لذت بردن از ایجاد موسسه نیمار جونیور و دیدن آن لبخندها است.” او همچنین یک مدل و یک  فرد بشردوست است که موسسه نیمار جونیور را اداره می کند. او برای Elleven Wear،  فعالیت مدلینگ می‌کند.

4.7 / 5. 18