نام‌های بزرگی درتاریخ بازی پوکر وجود دارد – نام‌هایی که با مهارت‌های بدیع، شخصیت‌های جالب و دستاوردهای شگفت‌انگیز، بازی را به سطوح جدیدی رسانده‌اند. اگر از علاقه مندان به پوکر هستید، باید در مورد بزرگترین بازیکنانی که تا به حال بازی کرده‌اند بدانید و با خواندن پروفایل‌های معروف بازیکنان پوکر در این مقاله می‌توانید در مورد آنها اطلاعات کسب کنید. برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در بازی پوکر عبارتند از دانیل نگرنو، فیل آیوی، آنتونیو اسفندیاری، اریک سیدل و فیل هلموت. این بازیکنان قهرمانی ها و تورنمنت های متعددی را کسب کرده اند و به طور گسترده به عنوان برخی از بهترین بازیکنان پوکر در جهان شناخته می شوند. آنها علاوه بر مهارت‌های استثنایی، به خاطر شخصیت‌های جالب و توانایی سرگرم کردن و تعامل با طرفداران خود شهرت دارند. این بازیکنان پوکر چه در تورنمنت‌های پرمخاطره و چه در بازی‌های معمولی با دوستان خود بازی می‌کنند، به هیجان‌انگیزتر و جذاب‌تر کردن بازی کمک کرده‌اند. آنها مرزهای ممکن را در بازی جابجا کرده اند و بسیاری از بازیکنان دیگر را تشویق کرده اند تا رویاهای خود را دنبال کنند و به بهترین شکل ممکن تبدیل شوند. در نتیجه پوکر بیش از هر زمان دیگری محبوب شده است و به عنوان یک بازی به رشد و تکامل خود ادامه می دهد.

 • دانیل نگارنو

اگر جایزه ای برای محبوب ترین بازیکن پوکر وجود داشت، به دانیل نگرینو تعلق می گرفت. این کانادایی قبل از رفتن به لاس وگاس، مهارت های خود را در بازی پوکر روی میزهای تورنتو تقویت کرد. سال موفقیت او 1997 بود، زمانی که او به فینال جهانی پوکر رفت و در دو رویداد پیروز شد. او به دلیل تلاش هایش به عنوان بهترین بازیکن مسابقات انتخاب شد. از آن زمان، Negreanu تبدیل به بزرگترین نام اطراف شد. محبوبیت او به دلیل حضور زیاد او در برنامه های تلویزیونی پوکر و همچنین وابستگی نزدیک او به PokerStars، بزرگترین سایت پوکر جهان، به وجود آمده است. او همچنین احترام زیادی را در این بازی به دست آورده است، با برنده شدن شش دستبند WSOP در حرفه خود و کسب بیش از 42 میلیون دلار در مسابقات زنده. بزرگترین جایزه او زمانی به دست آمد که او در سال 2014 در Big One for One Drop مقام دوم را به دست آورد که باعث شد او جایزه چشمگیر 8,288,001 دلاری را به دست آورد.

 • فیل آیوی

فیل آیوی یکی از معتبرترین نام‌ها در دنیای پوکر است و به‌ویژه برای مهارتش در بازی‌های نقدی شناخته می‌شود – به این معنی که تعیین دقیق میزان برد او در طول دوران حرفه‌ای‌اش دشوار است. او در صحنه پوکر به خاطر حضور منظمش در بازی ترکیبی 4000/8000 دلاری که در Bellagio برگزار شد، شناخته شده است. معروف‌ترین دستاورد او در بازی‌های نقدی زمانی بود که در طی سه روز 16،000،000 دلار برنده شد و در مقابل اندی بیل، میلیاردر تگزاسی بازی کرد. آیوی در تورنمنت‌ها نیز بی‌تفاوت نیست، زیرا او توانسته است 10 دستبند WSOP و همچنین بیش از 26,250,000 دلار جایزه مسابقات را برنده شود. بزرگترین پول نقد زنده او در سال 2014 به دست آمد که او 3,582,753 دلار برای برنده شدن در چالش 250,000 دلاری در مسابقات Aussie Millions برنده شد. او در هفت موقعیت دیگر 1,000,000 دلار یا بیشتر برنده شده است و قطعاً شایسته جایگاهش در عظمت پوکر است.

 • فیل هلموت

فیل هلموت یکی از مشهورترین بازیکنان پوکر در جهان است که رکورد 15 دستبند را در WSOP به دست آورده است، از جمله یکی برای برنده شدن در رویداد اصلی 1989. در مجموع، او 165 کش در WSOP و 64 میز نهایی به دست آورده است. او حدود 24,000,000 دلار از طریق تورنمنت‌ های زنده برنده شده است، که بزرگترین جایزه او زمانی است که در Big One for One Drop در سال 2012 با برنده شدن 2,645,333 دلار در جایگاه چهارم قرار گرفت. او که اغلب به عنوان «شاهزاده پوکر» شناخته می‌شود، به خاطر پوشیدن قلبش روی آستین‌هایش، اغلب آوازه‌خوان می‌شود و پس از کتک خوردن از بدشانسی خود ابراز تاسف می‌کند. شخصیت تهاجمی او باعث شده است که تماشای برخی از بزرگترین نمایش های پوکر را سرگرم کند و به او کمک کند تا به یکی از شناخته شده ترین بازیکنان بازی تبدیل شود.

 • ونسا سلبست

ونسا سلبست نام بسیار مهمی در دنیای پوکر است، زیرا او پردرآمدترین بازیکن زن تمام دوران است. او در یک بازی کاملاً مردسالار، توانسته به اوج برسد و در طول دوران حرفه‌ای خود نزدیک به 12,000,000 دلار در مسابقات زنده به دست آورد. او همچنین تنها زنی است که در فهرست جهانی پوکر در رتبه اول قرار گرفته است. او در طول دوران حرفه‌ای خود برنده سه دستبند WSOP شده است که آخرین آن در سال 2014 است. او همچنین به دو میز نهایی در مسابقات WPT رسیده است. او در کمتر از 21 بار 100000 دلار یا بیشتر برنده شده است که بزرگترین پول نقد او 1,823,430 دلاری است که برای مقام اول در رویداد اصلی رویداد PPT کن 2010 به دست آورد. او اکنون یک قدم از پوکر برداشته است و به عنوان مدیر صندوق سرمایه گذاری برای Bridgewater Associates کار می کند.

 • استو اونگار

استو اونگار توسط بسیاری به عنوان بهترین بازیکن هولدم تگزاس در تمام دوران و همچنین بهترین بازیکن جین رامی جهان شناخته می شود. او که با نام “کودک” شناخته می شود در دهه های 70، 80 و 90 یک نیروی بزرگ بود. او در سال 1998 در سن 45 سالگی درگذشت و علیرغم اینکه در طول زندگی اش بیش از 30 میلیون دلار به دست آورده بود، پس از مرگ کاملاً از بین رفت. اونگار یکی از تنها دو بازیکنی است که سه بار برنده مسابقات اصلی پوکر سری جهانی شده است، به علاوه او یکی از چهار نفری است که در سال های متوالی برنده مین رویداد شده است و این عنوان را در سال های 1980 و 1981 به دست آورده است. این رویداد در سال 1997 رخ داد. فاصله طولانی بین عنوان دوم و سوم او باعث شد که او لقب “کودک بازگشت” را به او بدهد.

 • دویل برانسون

دویل برانسون نام بزرگی در دنیای پوکر است که بیش از 50 سال تا زمان بازنشستگی اش در کانون توجه بوده است. او که با نام «تگزاس دالی» شناخته می‌شود، توانست دو بار در سال‌های 1976 و 1977 در مسابقات اصلی WSOP برنده شود. او یکی از چهار بازیکنی است که در سال‌های متوالی برنده رویداد اصلی شده‌اند. او در مجموع برنده 10 دستبند WSOP شده است که آخرین آن در سال 2005 بود و همچنین یک عنوان WPT. برانسون تأثیر زیادی بر دنیای پوکر داشته است. او یکی از مهم‌ترین کتاب‌هایی را که تا به حال در مورد پوکر نوشته شده است، به نام سوپر/سیستم، نوشت که هر بازیکن جدی پوکر باید آن را بخواند. پسر او، تاد، نیز یک بازیکن پوکر ماهر است و یک دستبند برای خودش برنده شده است. این برد دویل و تاد را به اولین پدر و پسری تبدیل کرد که برنده این جایزه شده اند. دخترش پاملا نیز پوکر بازی می‌کرد و در رویدادهای اصلی سال 2007 و 2009 شرکت کرد.

 • اریک سیدل

اریک سیدل ممکن است به اندازه بسیاری از دیگر حرفه ای های برتر پوکر مشهور نباشد، با این حال او نامی است که هر طرفدار پوکر قطعا باید آن را بداند. در طول دوران حرفه‌ای خود، او توانسته است برنده مسابقات زنده بیش از 37,500,000 دلار به دست آورد که او را به یکی از پردرآمدترین افراد تاریخ تبدیل کرده است. در یک مقطع، او پردرآمدترین بازیکن تمام دوران بود. سیدل توانسته است هشت دستبند در سری جهانی پوکر به دست آورد – تنها پنج بازیکن بیشتر برنده شده اند. او آخرین دستبند خود را در سال 2007 برنده شد. او همچنین در رویداد اصلی دوم شد و در سال 1988 پشت سر جانی چان به پایان رسید. او همچنین در سال 2008 عنوان تور جهانی پوکر را به دست آورد و در مسابقات پوکر کلاسیک فاکس وودز اول شد.

 • جانی چان

جانی چان نام بزرگی در دنیای پوکر است. او دو بار در مسابقات اصلی WSOP در سال‌های 1987 و 1988 برنده شد. در سال 1988، اریک سیدل را با سر بالا شکست داد و دست آخر بین این دو در فیلم Rounders که مورد علاقه طرفداران پوکر است، نمایش داده شد. پیروزی او در سال 1988 همچنین او را به اولین بازیکن غیرآمریکایی تبدیل کرد که برنده این رویداد شد. او در مجموع 10 دستبند برنده شده است که آخرین بار در سال 2005 آمده است. همراه با پیروزی هایش در سری جهانی پوکر، او همچنین در بسیاری از برنامه های تلویزیونی پوکر، از جمله Poker After Dark و Poker Superstars ظاهر شده است. به طور کلی، او بیش از 8،600،000 دلار در مسابقات زنده برنده شده است. او همچنین در برخی از بزرگترین بازی‌های نقدی جهان، از جمله Big Game در Bellagio، حضور داشته است.

 • ویکتوریا کورن

میچل ویکتوریا کورن میچل نامی نیست که بسیاری از طرفداران پوکر آمریکایی آن را شنیده باشند، اما او نامی مهم در اروپا است. این به این دلیل است که او اولین بازیکنی بود که دو عنوان تور پوکر اروپا را به دست آورد و مقام اول را در EPT لندن 2006 و EPT San Remo 2014 به دست آورد. او همچنین اولین زنی بود که تا به حال برنده یک رویداد در EPT شد. کورن میچل همراه با دو عنوان EPT خود، دو بار در WSOP پول نقد کرده است. در مجموع، او فقط کمتر از 2500000 دلار از مسابقات پوکر زنده برنده شده است. در یک مقطع زمانی، کورن میچل یک تیم PokerStars Pro بود، اما در سال 2014 این نقش را ترک کرد زیرا از راه‌اندازی یک کازینو آنلاین ناراحت بود.

 • جانی ماس

هر لیستی از بازیکنان پوکر که باید بشناسید باید شامل جانی ماس باشد. او در گروه افتتاحیه قرار داشت تا به تالار مشاهیر پوکر معرفی شود و برنده اولین رویداد اصلی سری جهانی پوکر بود. او سال بعد و دو سال بعد دوباره برنده این رویداد شد. در مجموع، او 9 دستبند برد و در 25 موقعیت به پایان رسید. بازی پوکر او در سال 1949 با نیک یونانی، که به مدت پنج ماه به طول انجامید، در فرهنگ پوکر فرو رفته است. او همچنین به خاطر بازی در لاس وگاس با بسیاری از دیگر بازیکنان بزرگ آن زمان، مانند آماریلو اسلیم و پوگی پیرسون، شهرت داشت. دویل برانسون معتقد است که ماس در کنار پیرسون، ملوان رابرتز و چیپ ریس یکی از چهار بازیکن برتری است که تا به حال این بازی را انجام داده است.

 • براین کنی

براین کنی باید در این لیست باشد، زیرا او رهبر لیست برندگان پول تمام دوران است. او در طول دوران حرفه‌ای خود برنده 56,403,501 دلار شده است که بزرگترین جایزه او 20,563,324 دلار برای کسب رتبه دوم در Triton Million در سال 2019 است. جالب اینجاست که علیرغم اینکه دوم شد، او بیشتر از برنده مسابقات، آرون زانگ، به لطف معامله ای که در زمانی که کنی پیشتاز چیپ بود، برد. به غیر از دستمزد عظیم خود، کنی هفت جایزه دیگر به ارزش بیش از 1,000,000 دلار را نیز به دست آورده است. با این حال، تا کنون او تنها موفق به برنده شدن یک دستبند WSOP شده است که در مسابقات 10-Game Mix Six Handed 1500 دلاری در سال 2014 آمده است. در مجموع، او به هفت میز نهایی در WSOP رسیده و 32 بار پول نقد کرده است. اکنون Poker Stack را دانلود کنید “PokerStack برنامه ای است که شما باید به عنوان یک بازیکن پوکر زنده داشته باشید.”

 • ویکتور بلوم

شاید قبلاً نام ویکتور بلوم را شنیده باشید، اما اگر از طرفداران پوکر آنلاین هستید، احتمالاً نام آنلاین وی – Isildur1 – را شنیده اید. او در سال 2009 وارد صحنه شد و در هر 10 تا از بزرگترین پات های آنلاین در آن سال شرکت کرد. تا اینکه در سال 2011 هویت واقعی او فاش نشد، زیرا او در PokerStars Caribbean Adventure بازی می کرد. در حالی که بلوم بیشتر به خاطر یک بازیکن آنلاین بازی های نقدی با ریسک بالا شناخته می شود، او در مسابقات زنده موفقیت هایی داشته است. بزرگترین جایزه او زمانی بود که او در مسابقات 100000 دلاری PCA Super High Roller در سال 2012 برنده شد که جایزه 1,254,400 دلاری را برای او به ارمغان آورد. او همچنین برای برنده شدن در رویداد اصلی SCOOP $10,300 NL Hold’em Main Event در سال 2013 بیش از 1 میلیون دلار برنده شد.

 • کریس فرگوسن

کریس فرگوسن، در حالی که یک بازیکن پوکر با استعداد است، به یک دلیل در لیست قرار دارد: او شاید منفورترین حرفه ای پوکر در اطراف باشد. این به خاطر هر کاری که او روی میز انجام داد نیست، بلکه به خاطر نقش او در رسوایی فول تیلت پوکر در سال 2011 است، جایی که او و دیگران متهم به اجرای طرحی به نام پونزی شدند. در حالی که بحث برانگیز است، مردی که توسط بسیاری به دلیل موهای بلندش به عنوان “عیسی” شناخته می شود، شایسته است که به عنوان یک بازیکن بسیار با استعداد شناخته شود. او در مسابقات اصلی WSOP در سال 2000 برنده شد و در مجموع 6 دستبند برنده شده است. در مجموع، او 97 بار در این رویداد به پایان رسید. به طور کلی، او بیش از 9،500،000 دلار از مسابقات پوکر زنده، و همچنین خیلی بیشتر به صورت آنلاین به دست آورده است.

 • آنتونیو اسفندیاری

آنتونیو اسفندیاری یکی از محبوب ترین بازیکنانی است که طرفداران پوکر دارد و در طول سال ها در برنامه های تلویزیونی زیادی ظاهر شده است. یک شعبده باز حرفه ای سابق، او به خاطر حقه هایش با کارت ها و تراشه ها شناخته شده است، اما بیشتر به خاطر برنده شدن Big One for One Drop در سال 2012 شناخته می شود و جایزه ای به ارزش 18346673 دلار را به خانه برد، که بزرگترین برد تاریخ مسابقات تا زمانی که براین کنی آن را تحت الشعاع قرار داد. 2019. اسفندیاری در طول دوران حرفه ای خود عناوین زیادی را نیز کسب کرده است. او دارنده شش دستبند WSOP است و همچنین دو عنوان در تور جهانی پوکر به دست آورده است. آخرین برد بزرگ او در سال 2017 بود، زمانی که او بیش از 250,000 دلار برای کسب رتبه یازدهم در High Roller for One Drop به دست آورد. به طور کلی، او بیش از 27،500،000 دلار از مسابقات زنده برنده شده است.

 • چیپ ریس

اگر از طرفداران بازی های نقدی هستید، باید در مورد چیپ ریس بدانید، زیرا بسیاری او را بهترین بازیکن بازی های نقدی در تمام دوران می دانند. او در پوکر آنقدر خوب بود که پیشنهاد دانشکده حقوق استنفورد را رد کرد تا به لاس وگاس نقل مکان کند و این بازی را انجام دهد. او تا زمانی که دوره خود را در استنفورد شروع می کرد، 100000 دلار برنده شده بود. ریس فقط یک بازیکن بازی نقدی نبود، زیرا او همچنین توانست سه دستبند و 23 بار در مسابقات جهانی پوکر برنده شود. آخرین برد او در WSOP در H.O.R.S.E به ارزش 50000 دلار در سال 2005 به دست آمد. رویدادی که شاهد طولانی‌ترین نبرد هدآپ در تاریخ WSOP بود، با بازی ریس و اندی بلوخ با ۲۸۶ دست، که حدود ۷ ساعت به طول انجامید.

 • تام دوان

به طور شگفت انگیزی، تام دوان سفر پوکر آنلاین خود را تنها با 50 دلار سرمایه آغاز کرد. با این حال، خیلی زود، او میلیون‌ها دلار در حساب خود داشت و تنها در فول تیلت در سال 2008، 5,410,000 دلار برنده شد. او در بازی‌های نقدی هدآپ ماهر شد و در سال 2009 ویکتور بلوم را در یک سری مسابقات هدآپ با ریسک بالا به چالش کشید. او در نهایت 5,000,000 دلار به حریف خود از دست می داد. دوان از زمان ورودش به صحنه، سه میز نهایی WSOP را راه‌اندازی کرده است، اما هرگز نتوانسته یک دستبند برنده شود. او همچنین در چندین برنامه تلویزیونی مختلف شرکت کرده است، از جمله Poker After Dark، High Stakes Poker و میلیون دلار بازی نقدی. او اکنون تقریباً نواختن هولدم تگزاس را متوقف کرده است و به جای آن عمدتاً هولدم عرشه کوتاه می نوازد.

 • آنت اوبرستاد

آنت اوبرستاد یک بازیکن پوکر نروژی است و به دو دلیل در این لیست قرار دارد، اولین دلیل این است که او ادعا می کند که پوکر را بدون پول شروع کرده است. درعوض، سرمایه اولیه خود را از طریق مسابقات فریول ایجاد کرد. از سپتامبر 2006 تا فوریه 2007، او حدود 500000 دلار در PokerStars و همچنین 200000 دلار در UltimateBet و 136000 دلار در Full Tilt Poker برنده شد. او همچنین جوانترین فردی است که تا به حال برنده یک دستبند WSOP شده است، کاری که یک روز کمتر از تولد 19 سالگی خود انجام داد. تورنمنتی که او برنده شد اولین رویداد اصلی مسابقات جهانی پوکر اروپا در سال 2007 بود که جایزه 1,000,000 پوندی را برای او به همراه داشت. او از آن زمان تا به حال 10 پول تمام شده است. او اکنون یک کانال موفق در یوتیوب را که به آرایش اختصاص یافته است، راه اندازی می کند.

 • کریس مانی

میکر افراد زیادی با نام مناسب تر از کریس مانی میکر وجود نداشته اند. او در این لیست نه به این دلیل که در رویداد اصلی WSOP در سال 2003 با کسب 2,500,000 دلار برنده شد، بلکه به این دلیل است که او اولین بازیکنی بود که پس از واجد شرایط بودن آنلاین برنده شد. پوکر آنلاین پس از آن با افزایش شدید علاقه به چیزی که به «اثر پولساز» معروف شد، مواجه شد. مانی میکر از زمان پیروزی خود در رویداد اصلی WSOP، هشت بار دیگر در این تورنمنت پول نقد کرده است، اگرچه او هرگز نتوانسته است دستبند دیگری برنده شود. او همچنین در تعدادی تورنمنت بزرگ دیگر از جمله مسابقات جهانی پوکر آنلاین و رویداد اصلی PokerStars Caribbean Adventure شرکت کرده است.

 • آماریلو اسلیم

آماریلو اسلیم یکی از افسانه‌ای‌ترین نام‌های پوکر است که هم به خاطر توانایی‌هایش در بازی و هم به خاطر شرط‌بندی‌هایی که مرتب انجام می‌داد مشهور است. اسلیم، با نام واقعی توماس آستین پرستون جونیور، کار خود را به عنوان یک گردنده شروع کرد و به دنبال بازی هایی برای بازی در سراسر ایالات متحده سفر می کرد – کاری که او در کنار ملوان رابرتز و دویل برانسون انجام داد. بزرگترین پیروزی دوران حرفه ای او در سال 1972 به دست آمد، زمانی که او در مسابقات جهانی پوکر برنده رویداد اصلی شد. او در مجموع چهار دستبند WSOP را به دست آورد که دو تای آنها در اوماها آمدند. او آخرین دستبند خود را در سال 1990 برنده شد، زمانی که او 142000 دلار در مسابقات 5000 دلاری Pot Limit Omaha برد. در مجموع، او تقریباً 587000 دلار از مسابقات زنده برد.

 • اسکاتی نگوین

اسکاتی نگوین یکی از بزرگ ترین شخصیت های بازی پوکر است. این بازیکن ویتنامی که توسط بسیاری به عنوان “شاهزاده پوکر” شناخته می شود، حرفه ای درخشان داشته است و همچنین با مشکلاتی مانند اضافه کردن مواد مخدر روبرو بوده است. زمانی در کاخ سزار زندگی می کرد و شبی 900000 دلار درآمد داشت، اما در نهایت همه آن را از دست می داد. با این حال، نگوین به عقب برگشت. او برنده پنج دستبند WSOP شد، از جمله یکی برای کسب مقام اول در رویداد اصلی 1998. او همچنین مدعی عنوان WPT خواهد شد. در مجموع، نگوین تقریباً 11،700،000 دلار از مسابقات پوکر زنده برنده شده است. او همچنین یک بازیکن بلک جک ماهر است که در تور Ultimate Blackjack Tour بازی کرده است.

 • ملوان رابرتز

برایان دبلیو رابرتز به دلیل خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده در جنگ کره لقب “ملوان” را به دست آورد. او در کنار نام هایی چون جانی ماس، دویل برانسون و آماریلو اسلیم یکی از پیشگامان پوکر بود. قبل از حرفه ای شدن، او برانسون و اسلیم را در سراسر ایالات متحده به عنوان یک گردنده همراهی می کرد و به دنبال بازی هایی برای بازی می گشت. او در اولین سری مسابقات جهانی پوکر شرکت کرد و اولین دستبند خود را در رویداد 5000 دلاری Deuce to Seven Draw در سال 1974 برنده شد. او در سال 1975 برنده مسابقه اصلی WSOP شد و 210000 دلار برنده شد. او هرگز دستبند دیگری نمی برد. پوکر تنها مهارت رابرتز نبود، زیرا او به عنوان یک بازیکن فوق العاده بریج قرارداد نیز شناخته می شد.

 • جنیفر هارمن

نفر بعدی در این لیست جنیفر هارمن است که سال ها یکی از برترین بازیکنان پوکر جهان بوده است. او برنده دو دستبند WSOP شده و اولین زنی بود که به این شاهکار دست یافت. به طور باورنکردنی، او اولین دستبند خود را با بازی No Limit Deuce به Seven Lowball به دست آورد، علیرغم اینکه هرگز قبلاً بازی نکرده بود – او فقط یک جلسه تمرینی پنج دقیقه ای با هاوارد لدرر از قبل داشت. او فقط یک بازیکن پوکر مسابقات پرکار نیست، زیرا در دنیای بازی های نقدی نیز یک نام بزرگ است. او تنها بازیکن زنی است که به طور منظم در «بازی بزرگ» در اتاق بابی در بلاژیو شرکت می‌کند، که نام‌های معروفی مانند فیل آیوی، دویل برانسون و دنیل نگرینو را نیز به خود جلب می‌کند. تصور می‌شود که بیشتر بردهای او در بازی‌های نقدی بوده است، برخلاف مسابقات.

 • تی.جی

پررنگ تر توماس جیمز کلوتیر، معروف به تی جی، نام بزرگی در دنیای پوکر است. پس از مصدومیت، یک حرفه فوتبالی امیدوارکننده را در لیگ فوتبال کانادا کوتاه کرد، او چند شغل را پشت سر گذاشت تا اینکه سرانجام به طور حرفه ای پوکر بازی کرد. او یک متخصص مسابقات است و در طول دوران حرفه ای خود در مسابقات زنده نزدیک به 10,500,000 دلار برنده شده است. کلوتیر موفقیت بزرگی در مسابقات جهانی پوکر کسب کرده است و شش دستبند را به دست آورده است که اولین دستبند در سال 1987 و آخرین آن در سال 2005 برنده شد. در این مسابقات نیز سوم و پنجم شده است. در مجموع، او توانسته است 71 بار در مسابقات جهانی پوکر پول نقد کند.

 

بازی در بهترین سایت پوکر ایرانی بدون فیلتر

5 / 5. 17