لئوناردو دی کاپریو ممکن است مدت زیادی مجرد نباشد. منابع متعدد به PEOPLE می گویند که برنده اسکار 47 ساله و سوپر مدل جیجی حدید 27 ساله در شهر نیویورک وقت می گذرانند. رابطه جدید جی جی حدید و لئوناردو دیکاپریو میتواند حسابی سر و صدا به پا کند!

یکی از خودی ها می گوید: «آنها در حال آشنایی با یکدیگر هستند» و اضافه می کند که این زوج هنوز «سر قرار با یکدیگر نرفته اند».

منبع دیگری به PEOPLE می گوید: «لئو قطعاً به دنبال جیجی است.»

منبع سوم می افزاید: «آنها در حال معاشرت با گروه هایی از مردم دیده شده اند. تنها چند هفته از جدایی لئو می گذرد. ​​از آن زمان، او با دوستان و خانواده خود معاشرت می کند.»

لئوناردو دی کاپریو در میان شکوفایی روابطش با جیجی حدید پنهان نمی شود.

ستاره “تایتانیک” زمانی که یکشنبه شب در شهر نیویورک در حال گردش بود، بسیار مورد توجه قرار گرفت.

دی کاپریو، 47 ساله، لباسی به تن کرد تا برای شب تحت تاثیر قرار بگیرد و شب خود را در Noho The Nine آغاز کرد. این بازیگر در حالی که یک بلیزر آبی، کفش ورزشی سفید، کلاه یانکیز و یک زنجیر طلایی پوشیده بود، دیده شد.

او سپس راهی باشگاه فوق‌العاده انحصاری فقط برای اعضا Zero Bond شد که در گوشه و کنار برای جشن بعد از نمایش «آمستردام» بود.

دی کاپریو و حدید با هم در یک مهمانی هفته مد نیویورک که توسط برنده اسکار، ریچی آکیوا و دارن دزینسیول در یک اتاق زیر شیروانی در سوهو برگزار شده بود، دیده شدند.

جاسوسی در آن زمان به ما گفت: «لئو با دوستان پسرش بود و جیجی با دوستان مدلش و همگی پشت یک میز بودند.»

دی کاپریو و کامیلا مورونه مدل و بازیگر اخیرا به رابطه 4 ساله خود پایان دادند.

رابطه جی جی حدید و لئوناردو دیکاپریو

آنها برای اولین بار در اوایل سال 2018 در سفری به آسپن، کلرادو، رابطه عاشقانه داشتند. در سال‌های بعد، این زوج در سفرهای عاشقانه در سرتاسر جهان عکس گرفتند؛ در سواحل سنت بارتز، در یک مسابقه فوتبال در پاریس و از اوقات فراغت با هم در مالیبو، کالیفرنیا و شهر نیویورک. آنها اولین حضور خود را به عنوان یک زوج هنگانی که در فوریه 2020 در ردیف اول اسکار با هم نشستند، نشان دادند.

اگرچه دی کاپریو و مورونه جزئیات رابطه خود را محرمانه نگه داشتند، مورونه در مصاحبه ای با لس آنجلس تایمز در سال 2019 اعتراف کرد که از توجه رسانه ها به این رابطه، به ویژه فاصله سنی 22 ساله احساس ناامیدی می کند.

او گفت: «روابط بسیار زیادی در هالیوود و در تاریخ جهان وجود دارد که در آن افراد فاصله سنی زیادی دارند. من فکر می کنم هر کسی باید بتواند با کسی که می خواهد قرار بگذارد قرار بگذارد.»

پس از جدایی آنها، یک منبع به PEOPLE گفت که مورون دوست خوبی است و گروه بزرگی از دوستان دارد که واقعاً به او اهمیت می دهند.

این منبع افزود: «او به زندگی خود ادامه می دهد. او با لئو در تماس نیست.» بخشی از آن گروه دوستان او، مدل کندال جنر و هیلی بیبر هستند که در اوایل این ماه با این ستاره در یک دورهمی دخترانه دیده شدند.

از دی کاپریو از زمان جدایی در شهر نیویورک عکاسی شده است، جایی که حدید با دخترش خای زندگی می کند، دختری که او با زین مالک، پارتنر سابقش دارد.

حدید و مالک در سپتامبر 2020 به اولین فرزندشان خوش آمد گفتند. آنها در اکتبر سال بعد به دنبال درگیری ادعایی او با مادرش یولاندا حدید از هم جدا شدند.

نماینده جیجی در بیانیه ای به PEOPLE گفت: «جی جی تنها بر روی بهترین ها برای Khai تمرکز کرده است. او در این مدت حریم خصوصی می خواهد.»

5 / 5. 1