شکیرا خواننده کلمبیایی (46) ساله که متوجه خیانت همسر سابقش جرارد پیکه (36) ساله با کلارا چیا مارتی (23) ساله شده بود،  اکنون خیانت مادرشوهرش را فاش کرده است. مادر این فوتبالیست، مونتسرات برنابئو، با اینکه از خیانت پیکه با آن دختر جوان خبر داشت،  این رابطه را پنهان می کرد. رسانه های اسپانیایی می نویسند که این بزرگترین دلیلی است که شکیرا رابطه خوبی با او ندارد. کلارا و پیکه همدیگر را در خانه پدر و مادرش می دیدند. روزنامه‌نگارها ادعا می‌کنند: همه اینها به این دلیل است که وقتی رابطه پیکه و کلارا شروع شد، آنها در خانه والدین فوتبالیست خود در کابریلس اسپانیا پنهان شده بودند. به گزارش رسانه های اسپانیایی، یک منبع نزدیک به این فوتبالیست و خانواده اش شاهد درگیری فیزیکی این خواننده و مونتسرات بوده است. منابع مدعی شده اند که این دو نفر دو درگیری جدی با هم داشتند. مادرش از او سوء استفاده کرد… شکیرا، پیکه و مونتسرات – برنابرا جلوی جرارد و فرزندانشان به صورت شکیرا مشت زد . با این حال، نه پیکه و نه شکیرا ادعای این منابع را تایید نکرده اند.

 

رفتارهای ناشایست پدر و مادر پیکه نسبت به شکیرا

 بعد از انتشار آهنگ جنجالی شکیرا که در آن به صورت مستقیم به پیکه و نامزد جدیدش کلارا اشاره شده، موجی از واکنش‌های مختلف را در رسانه‌های هاجتماعی شاهد هستیم. اگرچه گروه گسترده‌ای از کاربران، بابت این آهنگ از شکیرا حمایت کرده اند اما این اقدام، منتقدانی هم دارد.

در شرایطی که پیکه ترجیح داده با کنایه و به صورت غیرمستقیم به این آهنگ واکنش نشان دهد؛ حامیان او در انتقاد از شکیرا معتقدند که این خواننده هنوز نتوانسته با جدایی از پیکه کنار بیاید و این موضوع آسیب زیادی به او زده است.

پدر پیکه، خوان هم در این هیاهو، ساکت نبود و از پسرش در برابر آهنگ این خواننده لاتین حمایت کرد. او عکس پروفایل واتس اپ خود را با عکسی از فیلم «با گرگ‌ها می‌رقصد» تغییر داده است. منظور پدر پیکه از این عکس (با گرگ‌ها می‌رقصد)، اشاره آشکار به شکیرا است.

مادر پیکه هم بعد از واکنش‌های منفی بسیاری که نسبت به آهنگ اخیر شکیرا به وجود آمد، لایک خود را از زیر پست مربوط به تبلیغات این آهنگ در صفحه همسر سابق پسرش حذف کرد.

 

دعوای لفظی شکیرا و مادر پیکه

ماجرای جدایی شکیرا و پیکه به جاهای باریک کشیده شده، تا جایی که دعوای این دو، به خصومتی شخصی میان شکیرا و مادر پیکه نیز رسیده است.طبق گزارش  ها، بیش از ۶ ماه است که ماجرای جدایی این زوج از یکدیگر می‌گذرد اما روزی نیست که از دل این مشاجره طولانی، داستان جدیدی بیرون نیاید و رابطه میان آنها را آلوده‌تر از گذشته نکند. حالا یک ویدیوی قدیمی از این زوج در شبکه‌های اجتماعی وایرال شده که در آن دیده می‌شود مادر پیکه در حال مشاجره با عروس سابقش است؛ ویدیویی که انتقادات زیادی را به همراه داشته و موج جدیدی از همراهی و همدردی را برای شکیرا ایجاد کرده است.

 

 اهانت مادر پیکه به شکیرا

اگرچه مدت‌ها گفته می‌شد که رابطه شکیرا با مادرشوهرش بسیار خوب است، اما در ویدئویی که توسط طرفداران شکیرا در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، لحظاتی از رفتار نه چندان خوب مونتسرات برنابئو با این خواننده کلمبیایی دیده می‌شود. در این ویدیو که هر دو نفر در کنار پیکه مشغول به صحبت هستند و در یک قسمت از گفت‌وگو، مادر پیکه گونه چپ شکیرا را فشار می‌دهد و در ادامه به او می‌گوید که حرف نزند.

 

عکس العمل شکیرا قابل مشاهده نیست زیرا پشت او به دوربینی که این رویداد را ضبط کرده، قرار دارد اما به نظر نمی‌رسد این یک مکالمه دوستانه باشد، زیرا مونسرات برنابئو با دستان خود حرکاتی انجام می‌دهد و چهره او نشان دهنده این نیست که آنها در حال شوخی با یکدیگر هستند. در حالی که شکیرا و مادر همسر سابقش در حال مشاجره لفظی هستند، پیکه حتی به آنچه در حال رخ دادن است، توجه نمی‌کند و با مردی که او نیز در صحنه حضور دارد، صحبت می‌کند.

 

ماجرای عروسک جادوگر

شکیرا عروسک یک جادوگر سیاه‌پوست را در تراس خانه‌اش در بارسلونا قرار داده که مستقیماً به سمت خانه همسر سابقش می‌نگرد. این شرایط مونتسرات برنابئو را بسیار نگران کرده است. در گزارش یک برنامه اسپانیایی نشان می‌دهد که مادر پیکه حتی با یکی از خدمه شکیرا صحبت کرده تا چهره جادوگر را برگرداند و مستقیماً به خانه او نگاه نکند. با این وجود شکیرا همچنان جادوگر را در همان موقعیت نگه داشته است.


ماجرای شیشه ی مربا

جدایی پیکه و شکیرل به یکی از موضوعات جنجالی رسانه‌های اسپانیایی در چند ماه اخیر تبدیل شده است. این خواننده سرشناس هفته گذشته آهنگی را منتشر کرد که در آن مستقیما به رابطه‌اش با پیکه اشاره کرده و طعنه‌های بسیاری را به او زده بود و همین باعث شد که بار دیگر به تیتر اول بسیاری از رسانه‌ها تبدیل شود.

حالا نکته جالبی درباره اتفاقاتی که بین این زوج رخ داد فاش شده است. چندین خبرنگار چند هفته قبل مدعی شده بودند که شکیرا راز خیانت همسرش را از روی یک شیشه مربا متوجه شده که با وجود دوری چند روزه‌اش از خانه خالی شده بود. این در حالی بود که نه پیکه و نه دو پسرش علاقه‌ای به خوردن آن مربا نداشتند.

هرچند او حاضر نشد این داستان را به صورت کامل تایید کند، اما در مصاحبه با This Morning گفت که بررسی یخچال خانه باعث شده که شک کند و متوجه شود که در نبودش اتفاقاتی رخ داده است.

همچنین آ. س تایید کرده که شکیرا برای کشف حقیقت از کارآگاهان خصوصی کمک گرفته است. هرچند در نهایت آن‌ها هم به او خیانت کردند و بخشی از تصاویری که گرفته بودند را در اختیار رسانه‌ها قرار دادند، اما او توانست تمامی تصاویر پیکهبا یک زن دیگر را در اختیار داشته باشد. با این حال بخشی از این عکس‌ها هرگز منتشر نشد و شکیرا شخصا مبلغی را برای حفظ حریم شخصی‌اش پرداخت کرد.

جوردی مارتین، عکاس رسانه‌ای، می‌گوید: شکیرا نمی‌خواست این خبر منتشر شود، بلکه پیکه بود که برای انتشار این اخبار فشار آورد. ما از همان لحظه اول می‌دانستیم که این دختر کیست. او ۲۲ سال دارد و خدمتکار یکی از کافه‌هایی بود که پیکه مدیریتش را برعهده داشت.

4.7 / 5. 33