بررسی بسکتبالیست های معروفی که به پارتنرشان خیانت کردند!

در سپتامبر 2022، زمانی که اخباری مبنی بر اینکه ایمه اودوکا، سرمربی سلتیکس‌ به دلیل رابطه با یکی از کارکنان سلتیک بوستون به پارتنرش ، بار دیگر به ما یادآوری شد که عشق در دنیای سلبریتی ها  آن چنان هم پایدار نیست.  افراد مشهور ممکن است از  پول، شهرت و تجمل لذت ببرند، اما در نهایت،  فقط افراد عادی هستند که گاهی مرتکب اشتباه می شوند و گاهی اوقات توسط کسانی که برایشان عزیز هستند مورد خیانت قرار می  گیرند. در این مطلب تعدادی از ستاره های بسکتبال را که به پارتنرشان خیانت کردند نام برده ایم:

خیانت لامار اودوم به کلویی کارداشیان

روزی روزگاری، لامار اودوم و کلویی کارداشیان به عنوان زوج قدرتمند هالیوود شناخته می شدند، اما در سال 2013 ناگهان همه چیزبه هم ریخت. در آگوست 2013، رادار آنلاین گزارش داد که پائولینا پولونسکی، زنی که ظاهراً اودوم با او رابطه نامشروع داشته است، آزمایش دروغ سنج را گذرانده و رابطه آنها را تایید شده است. پولونسکی با ستاره NBA در هتل روزولت لس آنجلس ملاقات کرد و  با او رابطه عاشقانه برقرار کرد، با این فرض که او از کارداشیان جدا شده است. او از طریق رادار به استار گفت: “من این تصور را داشتم که او کلویی را ترک کرده است، و به همین دلیل در روزولت زندگی می کند.” او کاملاً اشتباه رفتار کرد و ما قطعاً همدیگر را دوست داشتیم. با این حال، کارداشیان در جریان این ماجرا قرار گرفت و پولونسکی تأیید کرد که این ستاره واقعیت در هتل روزولت در تلاش برای دستگیری همسرش ظاهر شد. اودوم در کتاب خاطرات خود در سال 2019 با عنوان “تاریکی در نور” به یاد می آورد که چگونه کارداشیان و مادرش کریس جنر یک بار او را در حالی که دختران برهنه ای در هتل روزولت او را احاطه کرده بودند، دیدند. و حتی با وجود اینکه هر دو از آن زمان جدا شدند ، اودوم هنوز آرزو می کند که ای کاش آن کارها را نکرده بود. ستاره NBA در سال 2019 به خبرگزاری People اعتراف کرد: “کاش می‌توانستم  به گذشته برگردم و جبران کنم.”

 

خیانت مایکل جردن

زمانی که مایکل جردن در سال 1989 با خوانیتا وانوی ازدواج کرد، این ستاره NBA مطمئن بود که تصمیم درستی گرفته است. او در آن زمان از طریق واشنگتن پست گفت: «خوشحالم. “این اقدام بزرگی بود که ازدواج کردم. به من کمک کرد بالغ شوم.” و برای بیش از یک دهه، به نظر می رسید که همه چیز برای این زوج خوب پیش می رود. یعنی تا سال 2002، زمانی که خوانیتا با استناد به اختلافات جبران ناپذیر درخواست طلاق داد. اگرچه این دو در نهایت آشتی کردند، مایکل جردن اندکی بعد درگیر یک رسوایی بزرگ شد. در اکتبر 2002، بازیکن NBA شکایتی را علیه معشوقه قبلی که او را متهم به تلاش برای اخاذی به دلیل تهدید برای افشای رابطه آنها کرد، تنظیم کرد. بر اساس روزنامه سیدنی مورنینگ هرالد، جردن و زنی که کارلا کنافل نام دارد، چند سال قبل با هم رابطه داشتند. شیکاگو تریبون بعداً تأیید کرد که این رابطه تنها سه ماه پس از ازدواج مایکل و خوانیتا آغاز شده است. ظاهرا این اولین باری نبود که ستاره NBA به همسرش خیانت کرد. در سال 2013، TMZ یک شکایت توسط زنی به نام پاملا اسمیت گزارش داد که مدعی شد جردن در طول رابطه آنها در سال 1995 فرزندی با او داشته است. اسمیت سرانجام از شکایت خود علیه ستاره NBA صرف نظر کرد.

 

خیانت های مکرر تریستان تامپسون  به کلویی کارداشیان

پس از ازدواج پر سر و صدا و طلاق جنجالی کلویی از لامار اودوم، کلویی  فرصتی دوباره با تریستان تامپسون به عشق داد. این زوج در سال 2016 شروع به دوستی کردند و دیری نگذشت که تامپسون خود را در میانه یک رسوایی خیانت یافت. در ویدیویی که در آوریل 2018 توسط TMZ به دست آمد، بازیکن شیکاگو بولز در حال رفتن به هتل نیویورک با زنی که ظاهراً در یک کلوپ شبانه با او ملاقات کرده بود، مشاهده شد. دیلی میل همچنین کلیپی منتشر کرد که نشان می دهد تامپسون با یک زن در یک بار در منهتن خوش و بش می کند. اگرچه Us Weekly گزارش داد که این زوج در ماه می 2018 دوباره با هم بودند، اما ظاهراً تامپسون به کارهای قبلی خود ادامه داد – فقط این بار، با شخصی که خیلی نزدیک به خانه بود. در فوریه 2019، TMZ این خبر را منتشر کرد مبنی بر اینکه کارداشیان پس از اینکه در یک مهمانی خانگی با دوست صمیمی کایلی جنر، جوردین وودز، در حال جدال با تامپسون دستگیر شد، از او جدا شد. یک منبع به Us Weekly گفت: «کلویی کاملاً افسرده شده است. “این برای جوردین غیرمعمول است و هیچ کس انتظار نداشت که این اتفاق بیفتد.” اما باز هم کارداشیان و تامپسون عشق خود را دوباره زنده کردند. و سپس در سال 2021، این ستاره با خبر دلخراش دیگری مواجه شد. تامپسون از زن دیگری به نام مارالی نیکولز صاحب فرزند شد.

 

خیانت دواین وید

دواین وید و گابریل یونیون با وجود رابطه عاشقانه آنها به سال 2008، تا بع امروز  مثل همیشه عاشق هستند.. یونیون در یک پست اینستاگرامی در آگوست 2022 به مناسبت سالگرد ازدواج آنها نوشت: “اکنون 8 سال است که با بهترین دوستم ازدواج کرده ام و یک عمر باقی مانده است.” باشد که این سفر ما همیشه پر از شادی و خنده و شفقت و لطف باشد. عزیزم برای همیشه دوستت دارم. اما با عشق، هنوز هم آزمایش های بزرگی پیش روی ماست. در سال 2013، وید تأیید کرد که در اوایل سال، در حالی که از یونیون جدا شده بود، از یک زن دیگر صاحب فرزند شده است. بازیکن NBA از طریق E گفت: “من مدتی داشتم، بخشی از استراحتمان، در درد و رنج ما، یک برکت در زندگی من آمد، داشتن پسری که سالم به دنیا آمد. “پس من به راهم ادامه میدم.” با وجود این، وید و یونیون در سال بعد در سال 2014 به ازدواج پایان دادند.

 

خیانت شکیل اونیل به همسرش

در دسامبر 2002، شکیل اونیل با دوست دختر دیرینه اش، شانی هندرسون، در مراسمی که لوسیل اونیل،  آن را “رویداد یک عمر” توصیف کرد، ازدواج کرد. این زوج در سال 2007 برای مدت کوتاهی از هم جدا شدند اما مدت کوتاهی پس از آن آشتی کردند. و سپس در سال 2009، هندرسون با استناد به اختلافات آشتی ناپذیر، همانطور که توسط TMZ گزارش شده، درخواست جدایی قانونی داد. این بازیکن بازنشسته NBA بعداً در خاطرات خود در سال 2011 با عنوان “Shaq Uncut: My Story” درباره طلاق نهایی صحبت کرد و به خیانت و سایر کاستی ها اعتراف کرد. او (از طریق هاف پست) نوشت: “یک زمانی من و همسر سابقم شانی خوشحال بودیم، اما اعتراف می کنم – من خیلی خام بودم. “من مردی بودم که گزینه های زیادی داشت. انتخاب با برخی از آن زنان، این به عهده من بود. در ذهنم، هرگز این کار را با بی احترامی انجام ندادم، اما بدیهی است که نباید همه این کارها را انجام می دادم.” و در حالی که ممکن بود در زمان طلاق آنها اطلاع عمومی نداشته باشد، هندرسون ظاهراً پس از اطلاع از امور اونیل عصبانی شد. و من به میدان رفتم و در آن گاراژ رفتم، نه تنها لاستیک‌ها راپنچر کردم، چند شیشه را شکستم، روی کاپوت [ماشین او] نوشتم: «به همسرم خیانت کردم.

 

خیانت کارملو به لالا آنتونی

به گزارش پیپل، در 10 ژوئیه 2010، لالا آنتونی، شخصیت تلویزیونی نوظهور، با کارمرلو آنتونی، ستاره NBA، در مراسمی پر ستاره در نیویورک ازدواج کرد. لالا در آن زمان در توییتی نوشت: «بهترین شب تمام زندگی من». “از همه خانواده و دوستانم که امشب را با من به اشتراک گذاشتند متشکرم. من در حال حاضر در آسمان نهم هستم …” با این حال، چیزی که شبیه داستان عاشقانه ای بود که در ستاره ها نوشته شده بود به زودی با داستان های خیانت کارانه پر شد. . در سال 2017، TMZ گزارش داد که این بازیکن بسکتبال از زنی که با او رابطه نامشروع داشته در انتظار بچه دار شدن است. اگرچه این زوج به جدایی پایان دادند، اما تا سال 2021، چهار سال بعد، لالا در نهایت درخواست طلاق داد. لالا در مصاحبه ای برای سریال هالیوودی نوظهور هالیوود ریپورتر گفت: “در درون من، فکر می کنم که کناره گیری از آن ازدواج تصمیم فوق العاده سختی برای من بود، اما این باعث شد که بفهمم هیچ کاری نمی توانم انجام دهم.” “ماندن آسان تر است، راه رفتن سخت تر است.” این روزها، بازیگران سابق به خوبی با هم کنار می‌آیند زیرا لالا به “آنجی مارتینز شو” فاش کرد که او و بسکتبالیست هنوز با هم دوست هستند. او افزود: “ما با هم  بچه مان را بزرگ می کنیم، این برای ما یک درام غمگین نیست.”

 

خیانت ایگی به آزالیا نیک یانگ

به گزارش هفته نامه InTouch، این زوج در سال 2014 پس از اینکه خواننده رپ در توییتی مبنی بر علاقه اش به او نوشت، با هم وارد رابطه شدند. او به دیلی تلگراف گفت: «یکی از دوستان پسرم در واقع او را به من معرفی کرد. “من فکر می کردم او بسیار خوش تیپ است، بنابراین با او قرار ملاقات گذاشتم.” یانگ در 30 سالگی خود در ژوئن 2015 با یک حلقه 500000 دلاری در هفته نامه Us از خواننده رپ خواستگاری کرد. متأسفانه، تنها مدت کوتاهی پس از به تعویق انداختن مراسم ازدواجشان در سال 2016، ویدیویی منتشر شد که نشان می داد ستاره NBA به خیانت به آزالیا اعتراف می کند. دو ماه بعد، این زوج جدایی خود را اعلام کردند. آزالیا در اینستاگرام (از طریق بیلبورد) نوشت: “متاسفانه اگرچه من نیک را دوست دارم و سعی کردم و سعی کردم اعتمادم را به او بازسازی کنم.” هرگز آسان نیست که راه خود را با شخصی که برنامه‌ریزی کرده‌اید با او تمام کنید، جدا کنید، اما آینده‌ها را می‌توان بازنویسی کرد و از امروز مال من یک صفحه خالی است.» رپر “فنسی” بعدا تایید کرد که این رابطه پس از دستگیری او در حال خیانت به پایان رسیده است. او در توئیتر از طریق Grazia نوشت: «از نیک جدا شدم زیرا متوجه شدم که او زنان دیگری را در زمانی که من نبودم به خانه ما آورده بود و آنها را در فیلم‌های امنیتی دستگیر کردم.

 

خیانت تونی پارکر

اوا لونگوریا و تونی پارکر قهرمان چهار دوره NBA،  بودند. این زوج در سال 2004 با هم آشنا شدند و طولی نکشید که پارکر این سوال بزرگ را مطرح کرد. لونگوریا به حاضران در مراسم نامزدی خود در سال 2006 گفت: «من چشمانم را فریاد زدم. “بیشتر از عصبی بودن او متاثر شدم”می دانی که می خواهم بگویم بله. چرا اینقدر عصبی هستی؟” اما حدس می‌زنم هر مردی در آن لحظه عصبی می‌شود.” یک سال بعد، پارکر و لونگوریا در یک مراسم زیبا در پاریس ازدواج کردند و بعد از آن اختلافشان شروع شد. در سال 2007، الکساندرا پارسانت، یک مدل فرانسوی، گفت که پارکر با او به لونگوریا خیانت کرده است. ستاره NBA این ادعاها را رد کرد و وکیلش به پیپل گفت: “تونی قاطعانه و بدون قید و شرط انکار می کند که هرگز به این زن نگاه نکرده است، چه برسد به اینکه با او رابطه داشته باشد.” لونگوریا که ظاهراً از شوهرش حمایت می کرد، فاش کرد که دلیلی برای شک به پارکر ندارد. اما طولی نکشید که  ماجرا تغییر کرد. لونگوریا در سال 2010 درخواست طلاق داد و دلیل جدایی آنها را اختلافات جبران ناپذیر عنوان کرد. به گزارش اکسترا، بازیگر «Overboard» پارکر را در حال پیامک  دادن به ارین بری، همسر همبازی اش، گرفت. یک منبع به این نشریه گفت: “ایوا می خواهد همه بدانند، او از  خیانت تونی خسته شده است.”

 

خیانت دنیل گیبسون به کیشیا کول

پس از دو سال زندگی مشترک، خواننده کیشیا کول با دوست بسکتبالیست خود، دانیل گیبسون، در یک مراسم خصوصی در ماه می 2011 ازدواج کرد. “رسمی است!!! گیبسون در آن زمان این عبارت را توییت کرد. “ما قدردان همه آرزوهای خوب هستیم!… بله.” تنها چند سال بعد، این زوج  به مشکل خوردند. همه چیز از سال 2014 شروع شد که به گفته هاف پست، گیبسون تصویری از خود در حال ژست گرفتن با یک رقصنده در یک باشگاه استریپ پست به اشتراک گذاشت. سال بعد، پس از اینکه کول از ستاره NBA به دلیل ارسال پیامک به زن دیگری در حالی که آنها در تلاش برای اصلاح ازدواج خود بودند، صحبت کرد. کول در اینستاگرام (از طریق BET) نوشت: «من حدس می‌زنم شروع دوباره به عنوان «دوست معمولی» برای ما خوب نیست. کول پس از سال‌ها تلاش برای انجام کارها، در سال 2017 درخواست طلاق داد و روز جدایی آنها را اکتبر 2014 ذکر کرد و به اختلاف های جبران ناپذیر اشاره کرد. گیبسون بعداً اعتراف کرد که از آن رابطه  خارج شده است. او (از طریق اسنس) گفت: «بعد ازآن همه  دروغ و خیانت، او همچنان به من اجازه داد هر روز در کنار پسرم باشم. و کول گفت: “این خیلی احمقانه است که همان کسی که این همه بی احترامی به او می کنی، همان کسی باشد که از تو حمایت کند.”

4.8 / 5. 26